Search Results

Search results 1-20 of 28.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• bu hileler için başka konu açmak istemedim konu varken ama bu gün girdiğim bir odada 2 hile birden vardı ve atamıyoruz da isim listesinde adı yok. artık bu hile ve macro kullanan arkadaşlar gerçekten çekilmez bir hal aldı. oyun oynuyamıyoruz cw giriyoruz Wall hack kullanan çıkıyor standart oynuyoruz adam oyuna girip oda boşalana kadar herkesi kesiyor. bu hileyi tespit edip yok edecek yada engelleyecek bir eklenti kurulamıyor mu bu oyuna lütfen yardımcı olun ben ve arkadaşlarım artık tahummül ede…

• TR'Avrasya

ckbsc - - Klanlar

TR'Avrasya klana alım devam etmektedir. daha temiz, zevkli,başarılı bir oyun amaçlamaktayız. klanımızda samimi ve güzel bir ortam bulunmaktadır. klan kuralları küfür, argo ve kırıcı sözler kullanmak yasaktır Hile ve yasadışı program kullanımı yasaktır Anlık iletişim programının iletişim bağlantılarını yönetime danışmadan yaymak yasaktır klan yönetimi greathunempire Jamiryo Maroonberet godsent iletişim godfathers.iletisim@gmail.com Sizleri de bekliyoruz.

• extra kapsül

ckbsc - - Yardım ve Sorular

Kapsülleriniz bugda kalıyor oyun yöneticileri daha sonra kapsüllerinizi açıyor envanterinizi kontrol edin.

• Sayın yönetici o dosyayı bulsak başka bir dosyayı indirmiyor hata sürekli devam ediyor bende sorun çözüldü ama yaşadığım için iyi biliyorum

• Müjdem var gençler.

ckbsc - - Eğlence

Bence yapıyorlarsa tam yapsınlar zam felan olmasın

• Müjdem var gençler.

ckbsc - - Eğlence

Ama kota gelecek fiyat artacak diyorlar ve tamamen 2018 de kalkıyormuş şimdilik biraz hızı yükseltecekler miş

• hata veriyor

Anlam veremediğim şu Ankara'da oturan arkadaşlarım oyuna girebildi ama biz giremedik sunucuya uzaklık gibi bir problem mi var acaba

• Donma problemi

İnternetin yoğun kullanıldığı saatlerde de oluyor ama Windows 10 a oyun modu gelince ben biraz daha düzelme sağladım. Acaba amd sistemle bir optimize problemi mi var genelde nitel ve nvidia sistem yaygın ya

• Yeni harita güzel fikir ama sayın yönetici yenme yenilme işine de bir değişiklik gelirse iyi olur.

• code 27000 Hatası çözüm

Ben özür dilerim bilmiyordum konuyu kaldıralım madem yer tutmasın:)

• code 27000 Hatası çözüm

Arkadaşlar sanırım 2 gün önce bir güncelleme yapıldı ve güncellemeden sonra ben ve bazı arkadaşlarım bu hatayı aldılar. Formdan öğrendiğim kadarıyla bu hata 2 sebepten ötürü meydana gelirmiş birincisi internet ikincisi hdd bizim aldığımız hata sunucu kaynaklı. Bunun sonucu araştırarak youtube de bir video buldum ve hatanın çözümünü de bulmuş oldum. İçerik kurallar gereği kaldırıldı. /Andios

• hata veriyor

sayın yönetici biraz sabırsızım kusuruma bakmayın sorunun çözülmesi uzun sürer mi ? iki gündür pc başında bekliyorum tek zevkimiz var oda bu oyun

• hata veriyor

@Code-♠-RebellioN üstadım denedim bu söylediklerini hatta eksik olan dosyayı arkadaşımdan aldım ama bu sefer başka dosyadan sıkıntı çıkıyor şuan çalışıyorum akşam eve gidince yöneticinin söylediklerini yapacağım teşekkür ederim kolay gelsin

• hata veriyor

Çözüm bulan var mı ?

• hata veriyor

aynı hatayı bende alıyorum ve ne yaptıysam düzelmedi

• Donma problemi

19 gb akk vardı

• Donma problemi

Öncelikle selamlar ben bu problemi çok yaşıyorum bazen çok güzel oluyor bazen çok donuyor hiç adam vuramıyoruz. Ben elimden gelen herşeyi denedim bilgisayarı olabildiğince temiz tutmaya çalışıyorum ram kullanımı %15 i geçmiyor işlemcide aynı şekilde netim fiber sanırım 24 mbitti sistem özellikleride tutuyor sistem şöyle amd fx 8350 işlemci 12 gb ram amd r9 380 ekran kartı var ping durumu 60 ile 100 arasında geziyor yardımcı olabilir misiniz?

• Aynı şeyden bende memnun değilim ben uzun sürdüğü için convoy oynuyordum şimdi kısa sürüyor tadı kaçtı ve bazen galip olmak çok zor çünkü kamyonu yürüten taraf biraz dezavantajlı

• Antika Silahlar!

ckbsc - - Önerİler

Sayın yöneticim birde g36c eo için istek bildirir misiniz rica etsem öyle onu bekliyorum:D saygılar

• Bugün ne kadar güzel bir gün böyle :)

ckbsc - - Eğlence

- Valla hayırlı olsun helal olsun ben denedim denedim bir g36c eo çıkarmadım