Search Results

Search results 1-11 of 11.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Drobne video

Over'maZze - - Hala sław

Quote from Rebirth": “Mam klan Prawie 90% wygranych cw i raczej nie zamierzam zmieniac. Kd 2.3 i ~70% hs ratio. Wiem jak uzywac famasa czasem po prostu myszka nie zareaguje na klikniecie. A bieganie z granatem typowy blad , ale na team death matchu nawet jak mnie zabija moge szybko sie odrodzic i sie zemscic. Na blastingach i seizurach tak juz nie biegam i wiedza to wszyscy , ktorzy mnie spotkali jak trudno mnie zabic. Hold to aim jest dla mnie idealny i nie wyobrazam sobie grania bez tego jakos…

• Witam, jako jeden z nielicznych powoli graczy na tym forum przedstawię parę błędów które wyłapałem po wprowadzeniu nowego designu naszej gierki. No więc tak: 1. Przy zmianie opcji u góry kiedy jesteśmy hostem i zmieniamy ilość graczy wyświetlają się linijki kodu, obstawiam, że ktoś nie domknął diva 2. Coś powoduje w grze, że raz na jakiś czas niektórym graczom znika kursor, najczęściej dzieje się to po wciśnięciu kombinacji klawiszy ctrl+esc i alt+tab 3. Ten błąd istniał już dawno, ale widzę, że…

• Drobne video

Over'maZze - - Hala sław

Grasz na prawdę dobrze, a masz może klanik? Jak nie to napisz. Swoją drogą, kilka błędów: - Najpierw przymierzaj potem strzelaj, nie na odwrót bo wtedy bardziej random strzały lecą jak normalne, - Hold-2-aim jest lekko niewygodne, lepiej to wyłącz, - a i staraj się nie biegać z granatem w ręku xd Pozdro, czekam na odp..

• Gracze skilla robią fragmovie a my szukamy muzyki i dajemy ją im żeby ich fragmovie były lepsze!! Razem ze znajomym stworzyliśmy kanał na którym będziemy wrzucać muzykę która według nas zasługuje na użycie jej w fragmovie! > Polecam i zapraszam < youtube.com/channel/UCtXLrQ1UkzAStq73SoDDVfw _ _ __ _ _ _ _ __ _ _ __ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ ___ _ _ _ _ _ _ 1-szy film: youtube.com/watch?v=WDtmOo3wQ10&t=1

• Cinematic pack in SKILL SF2

Over'maZze - - Hall Of Fame

Hello SKILL community! I'd like to present u my own project created with friends :). We're creating cinematic pack in SKILL. I'm sendin' some scenes, Do u Like it? Regards youtube.com/watch?v=Bg1tm8z62EY&feature=youtu.be youtube.com/watch?v=aLk5igbIMn8

• Cześć! Pamiętacie zapewne że razem z ekipą robimy cinematic do skilla a jeżeli nie to tutaj jest link. Oto jedna z nowszych scen, jesteśmy ciekawi opinii jak wyszła. Pozdrawiamy! youtube.com/watch?v=Bg1tm8z62EY&feature=youtu.be

• @Albus Thank you very much :))

• youtube.com/watch?v=ZEBYL1nBukw My new fragmovie, I hope u like it

• Witam!Oto moje trzecie fragmovie, poświęciłem na nie prawie 3h także: jeśli się spodoba, daj like i sub DZIĘKI! youtube.com/watch?v=ZEBYL1nBukw

• Witam! Tym razem pochwalę się 1tapem z odległości około 30m na gracza glitchującego beczkę na mapie desert camp! RARE! youtube.com/watch?v=XVjnVQOCOIY

• [ZOBACZ] 2 moje fragmovie

Over'maZze - - Hala sław

Zapraszam do obejrzenia moich dwóch nowych fragmovie - dopiero się uczę montować itd... Dlatego proszę o przymrużenie oka na paski po bokach itp... 1. I got new power by maZze youtube.com/watch?v=ehxP_slYiXY ________________________________ 2. Even If I've to die for you by maZze youtube.com/watch?v=tjTx_LTz5oE ENJOY!