Search Results

Search results 1-20 of 313.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere eski oyun yöneticimiz @Andios uzun bir süredir bizlerden uzakta, vatani görevini icrâ etmekteydi. Nihayet kendisinin yeniden aramıza katıldığını sizlerle paylaşmak istiyorum. Gelecekte @Ros ve @Jumong da bizlere yeniden katılacaktır. Önümüzde süreçte ekibimiz yapılanmaya devam edecektir. Bunun sizler için en güzel yanı: Artık ticketlarınıza alacağınız yanıtlarda belirgin bir hızlanma görebilirsiniz. Bir süredir yaşanan bu aksaklığın tüm sorumluluğunun bana ai…

• Bakım 17.07.2018

Shadiz - - Güncel Haberler

Bakım tamamlanmıştır. İyi oyunlar dileriz.

• Bakım 17.07.2018

announcement_skillsf2_ww_b099d97ac9aa12318d38c7181c653711.jpg Askerler dikkat! 17.07.2018'de genel bir sunucu bakımı gerçekleştirilecektir. Türkiye saatine göre saat 11:00'dan itibaren web servisleri ve oyuna erişim kesilecektir. Bakım boyunca oyuna bağlanamayacaksınız. Bu bakımın tahmini olarak tamamlanma süresi 3 saattir. Sunucular normale döndüğü zaman size haber vereceğiz

• Bakım 14.06.2018

announcement_skillsf2_ww_b099d97ac9aa12318d38c7181c653711.jpg Askerler dikkat! 14.06.2018'de genel bir bakım gerçekleştirilecektir. Türkiye saatine göre saat 11:00'dan itibaren web servisleri ve oyuna erişim kesilecektir. Bakım boyunca oyuna bağlanamayacaksınız. Bu bakımın tahmini olarak tamamlanma süresi 3 saattir. Sunucular normale döndüğü zaman size haber vereceğiz. Ek: Yeni etkinlikler tanımlanacaktır. Bu sayede hediye kutusunu yeniden kullanabileceksiniz. Saygılar, S.K.I.L.L. Takımınız

• Sohbet MuhabbeT Geyik - TR

Shadiz - - Eğlence

Askerdeki takım üyelerinin yorum hakkı nereden kapatılıyordu bir bakayım...

Shadiz - - Eğlence

Eğleniyor musun bari redmasmas?

• Hediye Kutusu

Shadiz - - Tartışmalar ve Sohbet

Yeni arayüzde yaşanan bir hata nedeniyle, hediye kutusuna event vakitleri dışında erişim maaleef mümkün olmuyor. Yaşanan bu durum için oldukça üzgünüz... Sıklıkla event tertip etmek yoluyla bu kutuların mümkün olduğunca açık kalmasını sağlamaya çalışıyoruz. İlgili sorunun giderilmesi için çalışmalarımız sürüyor.

• convoy da oyundan atma

Shadiz - - Yardım ve Sorular

Sorunu bildirmiş durumdayız. Gelecek güncellemelerde bu sorunun giderileceğini söyleyebiliriz. Ne yazık ki şu an için size net bir tarih veremiyorum

• Bakım 02.05.2018

announcement_skillsf2_ww_b099d97ac9aa12318d38c7181c653711.jpg Askerler dikkat! 02.05.2018'de genel bir bakım gerçekleştirilecektir. Türkiye saatine göre saat 11:00'dan itibaren web servisleri ve oyuna erişim kesilecektir. Bakım boyunca oyuna bağlanamayacaksınız. Bu bakımın tahmini olarak tamamlanma süresi 3 saattir. Sunucular normale döndüğü zaman size haber vereceğiz. Saygılar, S.K.I.L.L. Takımınız

• SIR klanıyla ilgili mevcut ticketlar ya yanıtlanmış, ya da incelenmesi için bir üst kademeye iletilmiştir. Dönüş sağlanacaktır.

• ''SIR'' KLAN BAŞKANIYIM

SIR klanıyla ilgili mevcut ticketlar ya yanıtlanmış, ya da incelenmesi için bir üst kademeye iletilmiştir. Dönüş sağlanacaktır.

• KLAN BUG

SIR klanıyla ilgili mevcut ticketlar ya yanıtlanmış, ya da incelenmesi için bir üst kademeye iletilmiştir. Dönüş sağlanacaktır.

• Hesabımın Silinmesi

Bir ban cezası almış olmalısınız. Hesabınızı bizler silemeyiz (yıllarca inaktif olan bir hesabı sistemin otomatik olarak silmesi hariç) Bize bir ticket gönderiniz lütfen, cezanızın nedeni ve süresi ile ilgili bilgi vereceğiz.

• Bakım 12.04.2018

Bakım tamamlanmıştır, iyi oyunlar dileriz.

• Bakım 12.04.2018

announcement_skillsf2_ww_b099d97ac9aa12318d38c7181c653711.jpg Askerler dikkat! 12.04.2018'de genel bir bakım gerçekleştirilecektir. Türkiye saatine göre saat 11:00'dan itibaren web servisleri ve oyuna erişim kesilecektir. Bakım boyunca oyuna bağlanamayacaksınız. Bu bakımın tahmini olarak tamamlanma süresi 3 saattir. Sunucular normale döndüğü zaman size haber vereceğiz. Saygılar, S.K.I.L.L. Takımınız

• Bakım 27.03.2018

Düzenleannouncement_skillsf2_ww_b099d97ac9aa12318d38c7181c653711.jpg Askerler dikkat! 27. 03.2018'de genel bir bakım gerçekleştirilecektir. Türkiye saatine göre saat 11:00'dan itibaren web servisleri ve oyuna erişim kesilecektir. Bakım boyunca oyuna bağlanamayacaksınız. Bu bakımın tahmini olarak tamamlanma süresi 4 saattir. Sunucular normale döndüğü zaman size haber vereceğiz. Saygılar, S.K.I.L.L. Takımınız

Shadiz - - Eğlence

Yabancı yöneticiler burada etiketleyip yazdığınız Türkçe ifadeleri anlamak ve yanıtlamak zorunda değildirler. Buna lütfen son verin. Onlarla konuşmak için onların yetkili olduğu bölümlere giderek, mümkünse kendi dillerinde ama değilse İngilizce iletişim kurunuz. Bununla beraber olmaz ya, hadi oldu diyelim; Diğer ülkelerin yöneticilerine forum yoluyla "Nasılsa anlamıyorlar" deyip hakaret etmeye kalkmayın. Doğrudan bana soruyorlar ve ben de kimseyi korumuyorum

• Gmden ban yedim

Konunun incelenmesi için lütfen bize bir ticket gönderiniz. Ek: "hile kullanmama rağmen" yazan kısmı, bir yazım hatası olarak kabul ediyorum. Aksi takdirde komik olurdu

• Hata Düzeltmeleri 22.02.2018

Shadiz - - Güncellemeler

announcement_skillsf2_ww_b099d97ac9aa12318d38c7181c653711.jpg [Değişiklikler] Oyunumuzda silahları etkileyen bazı hatalar 22.02.2018 tarihli güncelleme ile giderilmiştir. Gerekli kontroller tarafımızca yapılmıştır ancak aksi bir durumla karşılaşırsanız lütfen bize raporlamayı unutmayın. CZ 700 Skull Supreme - Tamir ücreti istemeyecek şekilde düzeltildi ve supreme silahların doğal bir özelliği olarak yerden almaya kapatıldı. Ayrıca supreme silah değerlerine uygun olarak revize edildi. FN F2000 - …

• Hata Düzeltmeleri 13.02.2018

Shadiz - - Güncellemeler

Merhaba, Oyunda bir süredir mevcut olan çeşitli hatalardan bazılarının yeni güncelleme ile beraber düzeltilmiş olması gerekiyor. Düzeltildiği bilgisi bize verilen hataların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Eğer sorunlar devam ediyorsa, ticket yoluyla bizleri bilgilendirebilirsiniz. - M67 Stick Grenade ile ilgili bir sorun giderildi. - Arkadaş davetleri kabul veya ret edilemiyordu, düzeltildi. - AUG ve bazı silahlarda bulunan scope problemleri giderildi. - Orta düzey LP kutusu Almanca dilinde ha…