Search Results

Search results 1-20 of 27.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Hackers

AiM'Ph3n - - Suggestions

starts someone has something to do with hackers? This game is starting to be more and more to the game and ceases to entertain me.. what would happen if right now handing out IP BAN?

• Zkus v PC jít do steam složky te hry a něco tam smaž. Při spouštení steamu jdi moje hry klik na tu hru a měla by se tím pádem aktualizovat, stačí kliknout pravým na hru -> vlastnosti -> místní soubory -> ověřit integritu mezipaměti hry. Pokud bude nějaký soubor vadný, znovu se stáhne...

• ESl Wire

AiM'Ph3n - - Bugs/Technical Problems

I don't know whether anyone of you did something but it's fine and doesn't fall

• ESl Wire

Program ESL Wire Gaming Client stopped working. A problem caused the program to stop working correctly. Windows closes the program and notify you if a solution is available.

• Tak hlavně že ti to funguje už tak jak má :)

• ESL Wire

AiM'Ph3n - - Chyby a technické problémy

Hodím to radši i sem po zapnutí wire-u mi po několika minutách spadne s tím, že program přestal fungovat... a abych řekl pravdu, uprostřed versus to není zrovna nejpříjemnější záležitost, kdy musím hru schodit na lištu a opět spustit wire.... je to zbytečná ztráta času v hře, kdy jde o vítězství Nic méně dříve když jsem neměl aktivovaný Windows mi tohle vůbec nedělalo -.- Tudíž teďka nevím zda je problém v anticheatu nebo v kompatibilitě Mám OS Win 10 Pro 64bit - aktivovaný Za jakou koliv radu b…

• Pak je možné, že ti brání v spuštění nějaký program Jeden čas jsem měl s tímto taktéž problém, ale odinstaloval jsem pár programů na střih videa a najednou bylo vše v pořádku.

• sf2.exe

I know it's you bro

• ESl Wire

after a few minutes of me constantly falling wire and when I play VS so it is on the whole unpleasant affair... That would be the incompatibility? I have Win 10 For 64bit/legal Please help me, how to fix

• sf2.exe

Hey KXXXZZ, Thank you for the advice, I'll try to insert back the card and try this video, hope it helps me

• ESl Wire

Hi, I would somehow fix compatibility with WIN 10? I don't know whether the other happens, but after a few minutes fits wire, with by program to stop working correctly. Therefore, when I play VS so a few times I had to once again turn on Wire. Previously I didn't, until after the activation of WIN 10. I also tried the test Anticheat and even that didn't help. Could someone advise me what to do with it? Or, alternatively, to solve this problem? Best regards AiM'Ph3n

• I totally agree and I would also welcome this change

• sf2.exe

Hi I have a small problem and I don't know how to solve it.. before me here this wasn't. "After starting the game (as gameforge and steam) after logging in to the account of jumping out the window "Application has been blocked from accessing Graphics hardware" and I don't know how to get rid of...

• Tomino má pravdu já osobně mám teda jiné problémy co se týče instalace skillu... již v jiném příspěvku jsem zmínil, že mi při instalaci hry vyskočí pár oken s errorem kde chybí pár souborů .dll buď to chybí nebo jsou poškozené.... a to i po několika reinstalací hry

• Spousta hráčů uvítá český dabing, nic méně je tu spousta Čechů co má radši anglický dabing ono je to přece jen o něco lepší.... ovšem každý dle vlastního gusta a chuti

• chyba

Chyba byla v tom, že jsi dostal kapsle na zbraně, které již nebyly v orgelboxech.. v tomto případě stačí vždy napsat na podporu a oni ti dají za to náhradu. Teda aspoň takhle to fungovalo u ostatních, včetně mě

• Error V Instalaci

Já měl podobný problém po reinstalaci celé hry... pokaždé mi tam vyskočilo jakési okno, že chybí ten a ten soubor... bohužel si už nepamatuji přesně co to bylo, neboli důvodový kod. Nic méně těch oken mi vyskočilo minimálně 5... pokaždé jsem kliknul na "ignorovat" protože kdybych dal přerušit tak se mi celá instalace zruší... Dříve jsem ale tento problém neměl... PS: nepoužívám žádný Antivir

• R.I.P. S.K.I.L.L. aka sf2

AiM'Ph3n - - Discussions

ZIMUUS: Well yeah, but how many times there are small level players who use cheats, that's just the biggest problem... then, of course, too small level what are the newcomers (I mean, if I've well understood)

• Hi friends A lot of people certainly liked the collection of weapons "Pro League 2k15 and Allstars" that's why I had the idea of re-introducing these weapons to the "Orgelbox" however, without an additional reticle, I mean the ENHANCED edition. I think that many players would like this option Also after watching a few videos on youtube I noticed that in Thaiwan special force is, or was "Orgelbox" camo on guns I don't even think this orgelbox would not hurt a lot of players would be satisfied and…

• State Flags

AiM'Ph3n - - Suggestions

Hey friends and players, I noticed that players from the Czech community would like to once again welcomed the opportunity to purchase the subject matter in trade and, specifically, the state of the flag. I personally think that that wouldn't be amiss, before I even I was looking for and unfortunately this subject has been removed. I'm for the re-introduction of state flags to the store