Search Results

Search results 1-20 of 516.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• merhaba @omertagang14 ticketiniz cevaplanmış görünüyor. bazı ticketler önem sırasına göre cevaplanıyor ve bazı tür ticketler alacağı cevaptan ötürü öncelikli ticketlerden daha sonra cevaplandığı için geç cevaplanabiliyor. anlayışınız için teşekkürler

• ACİL ADMİN BAKK

Ros - - Yardım ve Sorular

ticket sistemimiz ayrı bir prosedüre göre işliyor. forumda yaklaşık 5-6 tane konu açarak sizinkine öncelikle bakılmasını sağlama şansınız yok. bizim önceliğimiz bir tickete maksimum 2 günde cevap vermek, ancak bazı oyuncular çok uzun yazılar yazıyor, ihlal olmayacak laflar edilmiş olan sohbet mesajlarını bile şikayet ediyor. bu yüzden bazı ticketleri tamamlamak daha fazla zaman alıyor. eimizden geldiği kadar daha öncelik sıralaması yaparak daha önemli ticketlere yöneliyoruz: hesap hırsızlığı, em…

• Hatay'a yol göründü

• Hesabım Neden Banlandı

Ros - - Eğlence

Merhaba, Hesabınızın neden kapatıldığına dair bilgi almak için support.skill.gameforge.com/index.php?lang=tr adresinden ticket açmalısınız iyi oyunlar

• support.skill.gameforge.com/index.php?lang=tr vasıtasıyla ticket açarak hesabınızda bir sorun olup olmadığını sorabilirsiniz. en geç 2 iş günü içinde ticketlere cevap verilmektedir. resmi tatil, hafta sonları ve bayramlarda ticket cevap süreleri artabilir.

• Migrostan Cash Alma

Ros - - Tartışmalar ve Sohbet

@xVisceoNx Konuyla ilgili yaptığım görüşmede, billing.gameforge.com/ adresinden bir ticket açarak durumu iletmeniz gerektiği bilgisini aldım. Böylece yaşadığınız sorunla ilgili, yetkili birimle bizzat iletişime geçebileceksiniz.

• Migrostan Cash Alma

Şu anda ilgili departmana iletilmiş ve incelenmekte. Cevap gelince size ileteceğim.

• Migrostan Cash Alma

Anladım, doğru olabilir. Fakat kasiyer bunu dediyse, Migros kurumsal şirket temsilcisine de ulaşıp çek etmenizde fayda var. O yüzden linki verdim. Yine de ben Gameforge'de ilgili departmana durumu ileteceğim.Konuyla ilgili bir gelişme olursa size buradan güncelleme yaparım.

• YOĞUN HİLE VE TÜRKLER

Çok yakında güzel haberlerimiz olacak diye umuyorum. Ama o zamana dek, her zamanki mesajımı yazacağım, hackler ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerden gelen videolara göre inceleme yapıp hack kullananları banlıyoruz.

• milli ruh, birlik ve beraberlik içerisinde 18 Mart Çanakkale Zaferini kutluyoruz, Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, hem Çanakkale'de hem de Kurtuluş savaşında savaşan, şimdilerde Irak ve Suriye'de savaşan tüm şehitlerimizi anıyoruz. O şimdi asker Arkadaşlar bir bilgi vermek istiyorum. Takımımzdan 2 kişi (Andios ve Jumong) şu anda askerde. Yakında ben de askere gideceğim. Benimki kısa dönem olacağı için muhtemelen 3'ümüz de aynı zamanlarda dönmüş olacağız. Biz dönene kadar Shadiz e…

• Migrostan Cash Alma

Anladım. Sadece daha hızlı çözüm bulma ihtimaliniz olduğu için alttaki adresten konuyu iletir misiniz. migros.com.tr/bize-ulasin Eğer oradan, sorun bizden kaynaklanmıyor, gameforge ile iletişim kurun derlerse bana haber verir misiniz. durumu yetkili birime iletirim.

• Merhaba RELAXADAM Bu konularla ilgili forumda yardımcı olamıyoruz. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz adına, lütfen karşı karşıya kaldığınız sorunu ticket üzerinden yazabilir misiniz? Eğer bir ticketiniz varsa tekrar yeni ticket oluşturmanıza gerek yoktur. Yardımcı olabileceğimiz başka bir konu varsa her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

• hackler

Çok yakında güzel haberlerimiz olacak diye umuyorum. Ama o zamana dek, her zamanki mesajımı yazacağım, hackler ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerden gelen videolara göre inceleme yapıp hack kullananları banlıyoruz.

• Migrostan Cash Alma

Migros yükleme yaparken hangi sistemi kullanıyor? Pegi veya Gamesultan olabilir. Direkt olarak Skill Sf2 oyunu ile Migros'un bir bağı yok

• Bakım 22.02.2018

Ros - - Güncel Haberler

announcement_skillsf2_ww_b099d97ac9aa12318d38c7181c653711.jpg Askerler dikkat! 22.02.2018'de genel bir bakım gerçekleştirilecektir. Türkiye saatine göre saat 11:00'dan itibaren web servisleri ve oyuna erişim kesilecektir. Bakım boyunca oyuna bağlanamayacaksınız. Bu bakımın tahmini olarak tamamlanma süresi 3,5 saattir. Sunucular normale döndüğü zaman size haber vereceğiz. Saygılar, S.K.I.L.L. Takımınız

• Siz işinizi yapacakmısınız?

Ros - - Önerİler

anlıyorum. biz sadece yardımcı olmak için buradayız zaten. ben hack videolarına bakmıyorum, ancak genelde gelen videolar maksimum 2 günde inceleniyor. tatil günlerinden dolayı bazen sarkma olabilir. bazen de yeterli delil olmadığı zaman, o oyuncu hakkında delil havuzu oluşturulup yeni raporlar bekleniyor. eğer böyle oyuncular varsa yeniden bildirmeniz delil olarak banlanmasını destekleyecektir. bir oyuncuyu 100% hack kullandığına emin olunmadan banlayamıyor hack videolarına bakan görevliler.

• Siz işinizi yapacakmısınız?

Ros - - Önerİler

önerinizi raporumda ileteceğim. videolardan işlem yapılıyor. bunun en büyük inandırıcı yanı, her gün bize gelen neden banlandığını soran oyuncu sayısının fazla olması. gelen videolar titizlikle incelenip gerekli görülenlere ceza uygulaması yapılıyor. ardından ceza alan oyuncular genelde ticket açıp ceza nedenlerini soruyor. bu yüzden bize ulaşan oyuncu sayısı fazla.

• Sorununuz çözülmüş olmalı. En son ticket cevabını kontrol edin lütfen.