Search Results

Search results 1-9 of 9.

Language sections

• Mail Onaylanması Sorunu

ExoTiC - - Yardım ve Sorular

Hesap paylaşımı yaptığınızdan dolayı size bu konuda destek verilmeyecektir. Saygılar, Jumong S.K.I.L.L. Trial Game Master Daha ben sıfremi vermedim verebilirim dedim Kaldiki Ben mail degisim Talebi actim Bana Verilen cevap(bUNUN yASAK OLDUGUNU DUN OGRENMİSTİM ONDAN ONCE TALEP ACMİSTİM) sanki 10 kisiye bu hesabi verdim Lutfen Ban mail degisimi Konusunda Yardim edebılırmısınız Nasil bir yol izlemeliyim Bu Konuda Yardimci olursaniz Sevinirim

• Yeni GM: Jumong

ExoTiC - - Yeni Gelenler

Beyler almancımısınız Yoksa ıngılızcedenmı ılestısımdesınız

• Bıraz SACMA Gelecek ama Baska Bır Oyundan Gelıyorum Ve Malesef Ondada Aynı Sorun Var Oyun ısmı eger sorun olursa admınler sılebılır ama Wolfteam Su an Yurt dısına kapamıs durumda Bu sorundan Oturu Ve gırsen bıre asırı fps dusuklugunden oynayamıorsun

• Quote from Andios: “Hesabınızın bilgilerini sizden başka birinin bilmesine ne gerek var? Bu başlı başına bir kural ihlalidir. ” Hocam klandakı cocuklar cok ısıtor benım envaterde saglam genelde yukleme yaparım Uberweısungla Genelde herkez herkeze verır Sızden rıcam acaba bakabılırmısınız

• Quote from Andios: “Sırayla bakıyoruz. Cevap vereceğiz, lütfen beklemede kalın. ” Hocam yanlıs anlamayın Uyanıklıkta Sanmayında bır baksanız Cevap Verınde Demıyorum eksık Bısey varsa tamamlayayım Cunku sıfreyı 2 kısıye verecegım sımdı basvurdum klana ınsan ogludur cıg sut emısstır Bır baksanız eksık Bısey varsa Bılgısını versenız Ben eklesem Sımdıden Cevap ıcın Tesekurler

• Hocam talebe bakma gıbı bır durumunuz varsa bakabılırmısınız eksık varsa soylerenız mutesekıl olurum

• Quote from Andios: “Elbette! Gerekli bilgileri tarafımıza doğru ve eksiksiz bir şekilde sağlarsanız (tarafınıza ileteceğimiz güvenlik sorularının ardından) sorununuzu gidereceğiz. Lütfen bildiriminize gelecek olan cevabı bekleyiniz. En geç 48 saat içerisinde cevap vermiş olacağız. ” Malesef guvenlık sorusu Falan herhangı Bırsey ben Doldurmadım Yanlıs degılsem maıl yazdım maıle geldı sonra aktıf ettım ama eger oyle bıseyde varsa umarım gene aynı seyı yapmıssımdır Talep actımda 1 saat once ne kada…

• Cevap ıcın Bu kadar Hızlı cevap ıcın Tesekurler Maili Almanyaya ilk geldıgımde acmıstım Spor salonu ıcın Facook sayfası acmıstık Ona mahsusen acmıstım ama malesef sımdı ulasamıyorum ulasamıyorum derken maıl eskı kayınbabamın ellınde acıkcası Onların Spor salonu ıcın Acmıstım Sımdı Ulasamıyorum ona acmamın sebebıyse oylesıne dalga amaclı acmıstım ama baya sardı Sımdı Tekrardan ısten cıkarıldım ve oyun oynamak ıstıyorum ama arada bunuda cıkarmak ıstıyorum Yardımcı olursanız mutesekıl olurumdestege…

• Oncelikle iyi Forumlar Konuyu almanca acacaktım Yanliz Burada ilgilnen daha cok gibime geldi birde acik olanlar var dize buraya actim mail adresimi degismek istiyorum yanliz Autorisierungs-Key ıstıyor bu kullandigim mail bizim eski dukanin mailiydi oylesine acmistik Oyuna giriyorum sorun yok bayadir bir birakmistim oyunu simdi tekrardan girdim daha oncesinde bi kac kisiye veriyordum oynasinlar diiye Simdi yeni fark ettim sifre degistim sifreyi bulamayinca baya kafa gitti Ama Allahtan buldum Herz…