Search Results

Search results 1-20 of 63.

Language sections

• Quote from Andios: “Biraz kafaya nişan alın o ne öyle. 7648 Kafadan Vuruş / 10432 Katliam 73.31 % Beni örnek alın az ” kesin hack

• Siteye Steam İle Giriş Sağlama

4LQK - - Önerİler

Steam hesabıyla bu siteye girişten bahsediyorum ben

4LQK - - Önerİler

Ben site üzerinden girişi diyorum.

• Oyun İçi Türkçeleştirme

4LQK - - Önerİler

Aynen orası öyle fakat oyunun zaten Türkçe seçeneği var. Ben bu yüzden böyle bir konu açtım

• Quote from Code-♠-RebellioN: “@Torpilci Vip oyunculara yapılan hiç bir yenilik yok nasıl açıldıysa öyle duruyor. ” İleri ki zamanlar da vip oyuncular içinde güzel öneriler de bulunacağım inşallah onlarda dikkate alınıp oyuna eklenirler bekleme de kalın..

• Günlük Görevler; • 100 kill karşılığında dediğim gibi 5000 sp • Satellite haritasında 10 maç yapınca 5000 exp • k2 silahıyla 50 öldürme 1000 exp • 25 HeadShot 4000 sp Bu verdiğim değerler örnektir. • Oyuna Giriş Ödülleri ise ek dosya da bulunduğu gibi silah, cash, exp, sp vs. itemler verilebilir. Bu hem oyun açısından hemde oyuncu açısından gerçekten güzel bir adım olacaktır. Grafik konusundaysa biraz geliştirilme yapılması gerçekten güzel olur çünkü şuan ki lobi oyun içi grafikler çok düşük sev…

• • Önerilerim gerçekten kullanıcılara yararlı olacağını düşündüğüm için paylaştım • %50 %50 yani fifti fifti diyebiliriz hem paralı hemde emeğe dayalı bir oyun • Önerdiğim bu sorunlar gerçekten oyun açısından hemde kullanıcı gelme artma konusunda baya bir ileriye götüreceğini umuyorum. Dediğim gibi inşallah bu önerilerim kabul edilir ve yakın zamanda oyun içerisinde değişiklikler görürüz.

• Bu tarz etkinlikler ile hem biz oyuncuları zor durumda bırakmaz hemde daha keyifli bir oyun olur aşağı da bulunan görsel bir örnektir. Reklam olarak algılamayın! Günlük görevler, oyuna giriş ödülleri bizi ve yeni başlayacak olan kullanıcıları da zora sokmayacaktır. • Günlük Görevler Altın-Exp veren görevler olabilir. • Oyuna Giriş Ödülleri olursa bir çok kullanıcı gerçekten rahatlayacaktır. • Tamir fiyatları gözden geçirilip biraz azaltılmalıdır veya görevlerden verilen paralarla şuan ki halinde…

4LQK - - Önerİler

demek istediğim hem siteden giriş sağlayınca steam hesabınla giriş yaptığındaki hesabının şifresini falan değiştirip gameforge sitesinden indirdiğin skill ile de girebilirsin yani 2 tane çözüm oluyor

4LQK - - Önerİler

Şansım adıma çok büyük sorun teşkil etmiyor fakat dediğim gibi büyük ve küçük yaştaki kullanıcılar bence bu konudan rahatsızdır.

4LQK - - Önerİler

Bizim gibi bir çok oyuncu steam üzerinden giriş sağlıyor bunun düzenlenmesi gerçekten güzel olacak. Oyuna giriş yapmadan cash yükleme vs. gibi konularda bizi yavaşlatmayacak ve daha fazlası..

• İnsanlar ölmeyi yediremeyince hackte der makro da der herşeyi söyler güzel abicim emeklerimizi boşa atıp canımızı sıkanları Allaha havale ediyorum..

• Direk hile dersiniz

4LQK - - Yüksek Skorlar

Aynı ben ne famas ne sg ne hk k2 ile affetmem

4LQK - - Önerİler

Bu tarz bir ikon ile steam_login3.png Bu şekilde siteye giriş sağlayabilirsiniz. board.skill.gameforge.com/inde…4c7f5d5859fd89430db6f262d Biz Steam kullanıcıları da siteye giriş sağlayabiliriz.

4LQK - - Önerİler

Bütün dünyanın ortak dili ingilizce fakat ingilizceye yatkın olmayan kardeşlerimiz, abilerimiz var bu yüzden böyle bir konu açma isteği duydum.

• Hack önleme önerisi. !

4LQK - - Önerİler

Gameforge sadece bir oyunu yönetmiyor 4-5 oyun sahibi bir şirket ve bu şirketin yöneticileri gerçekten güzel işler yapmıştır. Fakat bu hack konusunda hiç bir oyun firması çözüm bulamıyor

• Direk hile dersiniz

4LQK - - Yüksek Skorlar

kd bizim işimiz bro para bizde olsa oyunun kralı oluruz

• Direk hile dersiniz

4LQK - - Yüksek Skorlar

Teşekkür ediyorum noob

• Direk hile dersiniz

4LQK - - Yüksek Skorlar

Yüksek skorlar bizim işimiz bro

• Hack önleme önerisi. !

4LQK - - Önerİler

Oyunda hack, ping sınırlaması üzerinde çalışma yok sadece bu oyunda değil bir çok oyunda böyle..