Pinned ♣♠♦ PAKIET VIP ♦♠♣ [ Opis Dla Zielonych ]

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• ♣♠♦ PAKIET VIP ♦♠♣ [ Opis Dla Zielonych ]

istnieją trzy rodzaje członkostwa VIP: 30, 90 oraz 360 dni. Wraz z rosnącym poziomem VIP odblokowujesz za pomocą punktów VIP coraz to lepsze bonusy i broń. Ilość tych punktów zależy od Twojego pakietu VIP.

Bilet 30-dniowy daje 10 punktów dziennie
      Bilet 90-dniowy daje 12 punktów dziennie
      Bilet 360-dniowy daje 14 punktów dziennie
      [ Punkty są przydzielane nawet jeżeli gracz jest Offline ]

OTO RÓŻNE KORZYŚCI PŁYNĄCE Z CZŁONKOSTWA VIP:

Dostęp do ekskluzywnych map: Będąc w posiadaniu statusu VIP, masz dostęp do najnowszych i najciekawszych map w grze. Możesz grać na nich z innymi VIP-ami w specjalnej strefie dla VIP-ów.

Przedmioty
      Orgelbox: Wraz z nabyciem biletu VIP otrzymasz także kapsuły, których możesz używać za pomocą Orgelbox, aby w ten sposób zgarnąć najlepsze bronie w grze.

Bilet 30-dniowy daje 3 kapsuły
      Bilet 90-dniowy daje 9 kapsuł
      Bilet 360-dniowy daje 36 kapsuł

EKSKLUZYWNE BRONIE:

Posiadając status VIP, możesz używać najlepszych broni bez konieczności ich zakupienia. Arsenał, którym dysponujesz, zależy od Twojego poziomu VIP
      {{{ Bronie dla pakietu VIP z Poziomem VIP widoczne są w Sklepie }}}

DOBIERANIE VIP:

Jeśli założysz grę na normalnym kanale, będzie ona widniała na pierwszym miejscu wśród wszystkich utworzonych lobby, co z kolei zaowocuje szybszym znalezieniem graczy.

POZA TYM OTRZYMUJESZ WIELE INNYCH KORZYŚCI:
      • Ekskluzywne lobby dla VIP-ów
      • Ekskluzywne emblematy w grze
      • Ekskluzywne odznaki VIP
      • Zniesienie kary w przypadku przedwczesnego opuszczenia rozgrywki
      • Ekskluzywny wygląd nazwy w trybie spectator
      • Mniejsze koszty przy szybkim respawn (10% - 50% w zależności od Twojego poziomu VIP)

Strona z tematem >>> #mce_temp_url#

( Opis został skopiowany na potrzeby forum proszę o podpięcie )
        ( nie przywłaszczam sobie praw autorskich do tego postu)
      :thumbup:
    • Fajnie, że założyłeś taki temat, pomocny dla nowych w sprawach VIP'owskich, że tak powiem. Ja niedawno pierwszy raz kupiłem VIP'a i szczerze mówiąc zawiodłem się, kupiłem go dla map, a na serwerach VIP pustki jak na półkach w sklepie za czasów PRL. Warto zastanowić się nad kupnem, jeżeli ktoś lubi i chce grać wyposażeniem typu chrome czy gold to polecam.