chyba "steam_appid.txt"

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• chyba "steam_appid.txt"

Zdravím, mám tady problém, když zapínám hru tak se mi po kliknuti na tlačítko "START" objeví chybová hláška -"Error reading application id. Please either write it to steam_appid.txt or use the launcher" - Hru hraji již skoro 1rok a ještě se mi nic podobného nestalo. Reinstall nepomohl. Spustit ze složky též ne. Poradí mi někdo? :) (Předem děkuji za odpověd)

The post was edited 1 time, last by 7raxae ().

• Běž prosím do své Steam knihovny -> najdi v ní S.K.I.L.L. -> pravým tlačítkem klikni na S.K.I.L.L. a zvol „Vlastnosti“. Mělo by vyskočit okno, kde přejdi do kolonky „Místní soubory“ a tam zvol „Ověřit integritu mezipaměti hry…“. Steam automaticky zjistí, zda-li máš v PC všechny potřebné soubory, a pokud ne, tak je stáhne.

Aktualizoval bych při tom pro jistotu i ovladače a systém (nemusíš, ale nikdo nezaručuje, že bez aktualizovaných ovladačů a systému bude vše na 100 % fungovat).
    • Pak jsi ji jednou musel nainstalovanou mít a teď se snažíš spouštět hru přes Steam, která již nainstalovaná není. GFLive ti nemůže psát chybovou hlášku Steamu. Podívej se prosím pořádně, přes co hru spouštíš a co máš vlastně nainstalováno.