Kompilace průserů

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Kompilace průserů

Zdravím vás caparti,pařmeni a i ty hráče který jsem v online gameskách pěkně pocuchal nervy a i ty "TOP players" který už kvůli panu domácímu s mozolami na rukách a na *** z věčného paření a *** právě těch borců s kleštěma a lopatama zaseknutý v zadnici co *** skittles a maggi bujon v kostkách když se jejich nejoblíbenější hráč PrevorCZ logne do hry se škodolibím výrazem ve tváři čekajíc na svůj první *** nepěkný messenge směřovaný na mou osobu....možná i na kolegovu když udělám manévr MOOOONSTER KILL s okamžitým vyhazovem ROOMU s dodatkem NOOBS and HACK aby si hoši připadali po těžkém rachotu tak trochu v právu.Tyhle tak zvaně bezchybný nadupaný hráče s forsáží u *** nazívajíc třeba Plelmír bramborák a pervitin dal s panem Lakatošem Ferem z úřadu práce.....jen tak mimochodem takový borce už jsem taky zažil s klávesnicí G15 displejem celkem nadupanou sestavou s herní praxí tak zvanou paní formátovací dáma a raději do lesa na borůvky.Tak těmhle lidem bych chtěl vzkázat: "Ať si raději někde v klidu v přírodě rozdělají ohníček,zazpívají si pár písniček a možná jim bude i fajn :-)Třeba nedávno jeden cip po těžkém nářezu kdy jsem použil pouze ruční zbraně tipu battle axe neboli Butcher šmidlátka v HERO modu byli neuspěšně proti mě použity zbraně těžkého kalibru až po zbraních hromadného níčení.Tak přesně tehle cipek nazveme ho třeba Tramtumberk po proškolením se nezmohl už na nic než mi cca hodinu psát jakej jsem----> <----- to už nemám ani ve slovníku čím jsem všechno byl.Já raději dělal že nevidím a mezitím jsem si našel New fresh meat s kabelem u zadnice:-)Chtěl bych těmto borcům vzkázat,že nepoužívám žádné cheaty a jiný ***,hraji čistě občas i provokativně a těmhle profi skautům vzkazuju"šetřte si námahu,prstíky,tlačítka a messenstupid výkaly si odpusťte,pač to stejně ignoruji a honím se za další ovcí co mě bude brzy taky tak milovat jako Anča s Hajným se sojkou práskačkou.Tak to je asi tak vše co bych těmhle IT profesorům či ****sorům chtěl asi tak vzkázat.Loučím se prozatím s vámi a lovu pokud mohu zdar :) PrevorCZ aneb Nasírač.

Zdroj: *********

Cenzura + odstranění linku s vulgarním obsahem. //Buddy
      Jdu si pro vás Hajzlové !!!