Pinned System Support - Poradnik

  • Inne

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  Language sections

  • System Support - Poradnik

   Cześć wszystkim!

   Zauważyłem, że niektórzy mają problem i nie za bardzo wiedzą jak działa System Support.
   Oto mały poradnik, który może Wam pomóc.

   REJESTRACJA I LOGOWANIE


   Aby skorzystać z Systemu Support, musisz wejść na tę stronę - support.skill.gameforge.com/

   1. Logowanie
   Jeśli masz już swoje konto w Systemie Support Gameforge (nie jest istotne, czy jest to konto utworzone dla innej gry Gameforge), zaloguj się używając swoich danych logowania.

   2. Rejestracja
   Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w Systemie Support Gameforge, kliknij "zarejestruj się" i postępuj zgodnie z instrukcją.
   Pamiętaj! Musisz użyć adresu e-mail, na którym jest zarejestrowane Twoje konto w grze, w przeciwnym razie nie będziemy w mogli odpowiedzieć Ci na pytanie dotyczące Twojego konta!
   RegisterLogin.PNG

   3. Przypisywanie dodatkowych adresów e-mail
   Abyśmy mogli rozpatrzyć Twoje zgłoszenie dotyczące bezpośrednio konta w grze, musisz użyć adresu e-mail, który wykorzystujesz dla tego konta.
   Ze względu na to, iż można posiadać więcej niż jedno konto w grze, a System Support obsługuje wszystkie gry Gamneforge, możesz przypisać dodatkowe adresy e-mail do swojego konta.
   addmail1.PNG

   addmail2.PNG

   Po dodaniu nowych adresów e-mail musisz zatwierdzić je klikając na link, w wiadomości aktywacyjnej, który zostanie wysłany na Twoją skrzynkę pocztową.
   Teraz, możesz wybierać między dodanymi adresami e-mail podczas tworzenia nowych zgłoszeń.
   addmail3.png

   TWORZENIE ZGŁOSZEŃ

   Aby utworzyć nowe zgłoszenie wejdź w zakładkę "Kontakt z support".
   Musisz zdecydować, czy Twoje zgłoszenie dotyczy "Gry", "Forum", czy "Płatności" a następnie udzielić dodatkowych informacji, przed napisaniem treści zgłoszenia.
   ticket1.png

   Teraz możesz napisać swoje zgłoszenie.
   Zwróć uwagę na szablon zawarty w okienku, który mówi jakie informacje powinny zostać zawarte w Twoim zgłoszeniu. Nie usuwaj go i napisz swoją treść. Znacznie łatwiej będzie rozpatrzyć Twoje zgłoszenie, jeśli podasz wymagane informacje.
   ticket2.PNG

   DODAWANIE ZRZUTU EKRANU/NAGRANIA


   Jeśli w swoim tickecie chcesz zgłosić hackera, błąd itp. będziemy potrzebować dowodu w tej sprawie. Dołącz zrzut ekranu lub nagranie jeśli jest to możliwe.

   1. Tworzenie zrzutu ekranu/nagrania
   Możesz utworzyć zrzut ekranu za pomocą wewnętrznej funkcji gry wciskając klawisz [Print Screen] na Twojej klawiaturze. Nagranie można utworzyć przy pomocy klawisza [Scroll Lock].
   Wszystkie zrzuty ekranu i nagrania będą zapisywane w lokalizacji, którą możesz wybrać w ustawieniach gry.

   1. Załączanie zrzutu ekranu
   Następnie możesz dołączyć zrzut ekranu do zgłoszenia.
   Pamiętaj! Twój obraz musi spełniać pewne wymagania:
   • Twój plik nie może przekroczyć 2048 kB.
   • Dozwolone formaty pliku: jpg, jpeg, gif, png, bmp, txt

   Jeśli którykolwiek z Twoich plików nie spełni tych wymagań, Twoja odpowiedź zostanie zapisana bez niego.

   attach.PNG

   3. Zrzuty ekranu i nagrania na zewnętrznych serwerach plików
   Jeśli chcesz dodać więcej zrzutów ekranu lub załączyć nagranie, musisz wykorzystać zewnętrzne serwery plików (np. imgur.com dla zrzutów ekranu oraz YouTube dla nagrań) i wkleić link w treści zgłoszenia.
   attach2.PNG

   DODATKOWE INFORMACJE/NAJCZĘSTSZE PYTANIA


   1. Rozpatrywanie zgłoszeń
   Pamiętaj, że nie przyspieszysz czasu rozpatrzenia zgłoszenia, tworząc kolejne tickety, jeśli nie uzyskasz odpowiedzi w ciągu kilku godzin. To samo dotyczy ciągłego odpowiadania na istniejące już zgłoszenie. (np. "Otrzymam w końcu odpowiedź?", "Ile można czekać?" itp.).
   Jaki jest tego powód? W pierwszej kolejności odpowiadamy na starsze i ważniejsze zgłoszenia, więc jeśli odpowiesz na swoje starsze zgłoszenie przeniesie się ono na drugi koniec listy.

   2. Jaki jest standardowy czas oczekiwania?
   Zwróć uwagę na to, że my Supporterzy jesteśmy w rzeczywistości ludźmi, nie maszynami. Zwykle nie odpowiadamy na zgłoszenia w środku nocy i nie jesteśmy online 24/7. Ponadto weekendy są dniami wolnymi od pracy.
   Generalnie, support ma 48h na odpowiedź w dni roboczych i trochę dłużej podczas weekendu.
   Bądźcie cierpliwi i nie odpowiadajcie, nie powielajcie zgłoszeń jeśli nie otrzymacie odpowiedzi w ciągu kilku godzin - one i tak trafią do spamu.

   3. Co się stało ze zgłoszonym przeze mnie graczem?
   Tak, wszystkie zgłoszenia dotyczące hackerów zostaną zweryfikowane, ale nie otrzymasz od nas odpowiedzi jakiego typu akcje zostały wykonane przeciwko użytkownikowi.
   Nie jesteśmy zobowiązani do udzielenia jakichkolwiek informacji dotyczących konta, którego nie jesteś właścicielem.

   4. Publikacja zgłoszeń
   Pamiętaj! Nie wolno publikować zgłoszeń (lub ich części) na forum, bez wcześniejszej zgody Teamu. Nie wolno także publicznie dyskutować na temat blokad i zgłoszeń innych graczy. tego typu kwestie wyjaśniamy jedynie za pośrednictwem Systemu Support.


   Myślę, że te wskazówki i informacje na temat działania Systemu Support się Wam przydadzą. Jeśli myślicie, że coś powinno zostać tutaj dodane lub macie pytania na ten temat, napiszcie do mnie prywatną wiadomość.

   Wasz
   Zespół SKILL - Special Force 2