Hacky, hackeři atd.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

 • Hacky, hackeři atd.

  Všiml jsem si, že zde není zádné vlákno ohledně tohoto tématu a tak budu asi prvním Českým veřejným rejpalem.
  Chtěl bych Vás všechny co navštěvujete fórum poprosit aby jste zde nechali příspěvek pokud jste narazil na nějaký klan či hráče na které máte
  podezření že "hackují"...

  Zároveň bych se chtěl touto cestou zeptat PROČ PROČ PROČ Gameforge neřeší neudržitelnou situaci ohledně tohoto problému???
  Copak snad Gameforge na "hacích" vydělává a ostatním hráčům tak zpříjemňuje hru???

  !!!Protože tohle už dávno není SKILL ale HACK!!!
 • Hráčů co reportují ,,Někdo i zbytečně''je mnoho, ale adminu je ,,málo''. Myslím si že GF vydělává dost z kapslí.Natož z prodeje softwaru, aby se to provalilo a určité procento hráčů by tak přestalo se S.K.I.L.L.

  Znám jich víc ale od těch nemám video ani nic...
  I playing NORMAL game. I do not like cheaters and cheats!!.....And armors :))
 • Takové vlákno tady žádné není a ani nebude. Tohle je poprvé a naposledy!

  Pokud chce někdo nahlásit hackera, může na to použít systém podpory. Fórum k tomu není určeno – viz obecné zásady fóra ;)

  Gameforge na žádných programech umožňující podvádět nevydělává, ani je samo neprodukuje. Je pěkné takhle házet špínu, každý to rád čte, ale pravdy na tom nic není. Pokud si někdo myslí opak, může kontaktovat přímo Gameforge a přesvědčit se. Nikomu nikdo bránit nebude. Gameforge tento problém řeší, už od spuštění hry, ale nic není tak jednoduché. Dost věcí musí projít přes vývojáře hry, který smí upravovat a vylepšovat hru. Gameforge je v tomto malý pán – je jen distributor! Od začátku hry však Gameforge udělalo v tomto směru velký pokrok a ten, kdo hru hraje od spuštění může potvrdit. Tehdy byla hra nehratelná.

  Pokud není dost jasné, můžete mi napsat do zpráv, nebo rovnou CoMovi :) Rádi vám vše vysvětlíme. A ti, kteří budou chtít porušovat pravidla… tady máte upozornění.