Chyba při stahování

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Chyba při stahování

Při stahování (aktualizaci) píše chybu: Code:24003 Unable to download file due to interent disconnected error. Reason:12029 (Binaries/Win32/KoreaAuthDLL.dll) Prosím nevím co mám dělat děkuji předem za odpověď
    • Nejspíš už Ti to jede.Ale občas se stane, že se přeruší nějaká stahovaná složka která Ti toto zahlásí .Něco podobného se stalo mě, ale občas při znovu aktualizaci to psalo jiné dll. Občas je bordel v ''knihovnách''.Třeba po restartu PC se to taky rozjede a nebo kdyby byla nějaká chybka na straně hry tak po chvilce to zas pofrčí.
      I playing NORMAL game. I do not like cheaters and cheats!!.....And armors :))
    • Tomino má pravdu :) já osobně mám teda jiné problémy co se týče instalace skillu... již v jiném příspěvku jsem zmínil, že mi při instalaci hry vyskočí pár oken s errorem kde chybí pár souborů .dll buď to chybí nebo jsou poškozené.... a to i po několika reinstalací hry