Nasıl iş yapıyorsunuz ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Nasıl iş yapıyorsunuz ?

Evet tam olarak başlıkta yazdığım gibi siz nasıl iş yapıyorsunuz ? Geçen haftaya kadar rahatlıkla oynayabildiğimiz oyunu güncelleme getirerek içine ettiniz. Tüm oyuncuların özellikle Türkiye'den oynayanların pingler sarı ve kırmızı. Benim pingim 60 ın üstüne çıkmazken şuan 400 ün altına inmiyor. Sayenizde. İnternet hızı testi yaptığımda 10 mbit internet kullanıyorum. Diğer işlemlerde bir sıkıntı yok. Teamspeak üzerinde pingim gözükmüyor ama gel gör ki oyuna girdim mi. Afedersiniz ama hepiniz çok sağlam küfür yiyosunuz haberiniz olsun. Sadece bunu kendi adıma söylemiyorum emin olun. Ne bizlik bir sıkıntı bu nede internet sağlayıcımızla alakalı bir durum. Bu oyun sadece ve sadece şu oyuna girince çıkıyor. Şuna artık bi çare bulun. nasıl içine ettiyseniz düzeltmesini de bilin. Hack satmasını para kazanmasını cok iyi biliyosunuz. Onun yüzünden zaten oynama hevesimizin içine ediyorsunuz. Bide bu ping olayını getirdiniz başımıza helal olsun size. harcadıgımız zamanın paranın karşılıgını görelim biraz. ADAM GİBİ İŞ YAPIN.
    • Bakın öncelikle şunu söyleyeyim aynı sorun bendede var. Ama ben sorunlarımı sizin gibi halletmiyorum biraz düzgün konuşmaya davet ediyorum sizleri. Kimseye küfür etmeye hakkınız yok iki kuruş cash çektin diye kimseye küfür edemezsiniz. Size cash'ı silah zoruyla satmıyorlar. Şu para verdim kölem olacaksınız zihniyetini artık bırakın ping sorununu sadece siz yaşamıyorsunuz. Çözüm varsa zaten çözerler oyunun ne halde olduğunu sizden bizden daha iyi biliyorlar. Ayrı yeten bu insanlar sadece görevli oyunla alakalı sadece bildirim yapabilirler. Senin hayal ettiğin gibi değil bu işler. Hack satma olayınada baya bir güldüm sağdan soldan kafadan sıkıyorlar sizde inanıyorsunuz hani derler ya delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış.
      Neyse konumuz bu değil. Küfürü bir kenara bırakın bu gemi sizin küfürlerinizle yürümüyor. Varsa sorun yapımcıya bildirilir onlarda işin çaresini bulur. Ben para harcadım hemen benim sorunumu halledin gmler hack satıyor bilmem ne yapıyor ALLAH aşkına bıraıın artık şu muhabbetleri gülünç oluyorsunuz. En kısa zamanda bulunur çözümü herşey şey 4 4lük olacak değil. Öyle bir oyun varsa söyle beraber oynayalım
    • bu oyuna yeni başlamadım. 2kurus da para yatırmadım emin ol. Genel olarak para havuzuna bakarsak devede kulak kalır o ayrı. farkettiysen yazımın hiç bi yerinde küfür geçmedi o yüzden düzgün konusuyorum zaten. ama oyun içinde hem kendimden hem diğer oyunculardan olsun o küfürleri duyuyorum. bunları duymak da zorlarına gitmesin bi zahmet. herkesin bildiğini dile getirdim diye ben burda terbiyesiz olmam emin ol. bu oyuna çok kişi para yatırıyo ve karşılığını bekliyo. ama bu verilen paranın karşılığı degil. Ve oyuna güncelleme gelmesiyle hack e güncelleme gelmesi direk aynı gün içerisinde yapılıyo neredeyse. Sen zannediyor musun bu adamların bu işte parmagı yok ? sadece gülerim buna. hack kullananları banlamıyorlar bile arada bir iki banlıyolar gösteriş olsun diye onlarda apaçık kullananlar oluyo zaten. bu ping işini yaratan kendileri. serverlara nasıl bir yükleme yaptılarsa çözümünüde bilirler
    • Kardeşim ben sadece oyunuc değilim bu tür işlerin tam içindeyim. Oyun görevlilerinin hack yapma ve satma olayını unutun öyle birşey yok bu sözler hack'i yapıp piyasaya süren ve kullananlarının bütünüyle bilgilerini ve kullanıdğı pc yi ele geçiren kendilerini daha ileriye taşımak ve geliştirmek için oyunlar ve oyunucular üzerinde denemeler yapan guruplardır.
      Hack kullanımı tamamen şahısa özgüdür. Ben 17 yıldır oyunucuyum ve hiç bir oyunda hack ban yemedim. Boşyere suçlama yapmaya gerek yok.
      Yeni güncelleme geldi ve bir kaç kod hatasından dolayı ping olabilir bunlar düzeltilecek sorunlar. Ama hemen olacak birşey değil. Bir kod hatasının düzeltilmesi aylarca bile sürebilir. Bir yeri yaparken biryeri bozma ihtimalin çok yüksek.
      Ayrıca ben şu olayı bangır bangır yazıyor ama anlayan yok. Bu oyunun serverleri bizim ülkemize uzak o yüzden ping herzaman yaşanacak. Ping sorununun tamamen bitmesinin tek çaresi var oda gameforge türkiyeye ofis kurup server getirmesi lazım. Buda şuan için çok zor.
      Herkes hatayı oyunda arıyor işlemcisine bakan yok ram'ine bakan yok ekran kartına net hızına bakan yok.
      Bak adamın hızı 3.00 mb ram 4 gb gelmiş oyun kasıyor diye burda çığlık atıyor senin oyunu açman mucize zaten. Benim telefonumun ram'i 4 gb ya.
      Ben bu sorunların düzeltileceğine inanıyorum sadece sabırlı bir şekilde beklemek gerek.
    • o dedigin oyuncular ayrı bi boyut zaten. Ama ilk olarak kendimde hata aradım. gecen haftaya kadar dedigim gibi 60ın üstüne cıkmıyordu ping. şimdi 200-400 arası gezinip duruyor. hız testi yaptım 10mbit hızım var. Daha geçen gün ttnet i arayıp hata bildirimi de yaptım. Ona rağmen böyle olunca bide herkeste bu ping ortaya cıkınca bi yazılım yada server hatası oldugu anlasılıyo. senin de dedigin gibi bi yeri yaparken bi yeri bozma durumu muhtemel.
    • İnternete ethernetle bağlan.
      wep geçmişini cerezleri temizle.
      oyunun grafiklerini düşür.
      16 değilde düzelene kadar 12 kişilik maçlara gir. (oyuncu giriş çıkışlarında pc kasar)
      c/ windows temp klasörünün içini komple sil.
      Arka pilan çalışanlarını kapat.
      pc çözünürlüğün neyse oyunun çözünürlüğünüde o şekilde ayarla.
      Yanar dönerli silahları şimdilik kullanma.

Birazda olsa rahat oynayacağına eminim.