Hile Hack Önlemede Süper Öneri !

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Hile Hack Önlemede Süper Öneri !

Merhaba, arkadaşlar ve pek değerli adminimiz hack'i önleme konusunda süper bir fikir atacağım ortaya fakat bunun için sizin biraz oyunda mesai harcamanız gerekiyor.
      Her açılan bu konuların altına çalışmalarımız sürüyor yazıyorsunuz ve ortada hiç bir çalışma göremiyoruz ne yazık ki, Hack'i oyun yönetimi olarak sizin tespit edip kullanıcıyı banlamanız gerekirken
      bizlerden video çekip ticket atıp bunu kanıtlamamızı istiyorsunuz yani demek istediğiniz oyunu oynayın alışveriş yapın bize kazandırın biz size sadece oyunu sunalım hizmet bundan ibaret gerisi bizi ilgilendirmez he hile varsada çek gönder ozaman banlarız anlayışı hakim eleştirilerim bitmez benimde her neyse eleştiriceğiz ki daha iyi bir oyun olsun.
      Öncelikle

1- Oyunda Game Masterlar yani adminler sürekli açık olucak ESC ye basıp bildir yazan yerde Adminlerin aktif veya kapalı olduğunu gösteren bir yer olucak,
      açık olan admine odada hile hack var gelip bakarmısn ilgilenirmisin tarzından yazıcaz davet yollayacağız admin olayı yerinde hızlı bir şekilde çözecek
      böylece Cw'lerde hack yüzünden maç kaybetme olayı olmayacak ve hak etmeyenler ilk 10 sıraya yerleşmeyecek her zaman ki gibi.

2- Hile kullanan tespit edilip banlandığında sadece hesabı değil IP ban atılmasını istiyoruz caydırıcılığı olsun diye katı bir kural gerekli
      her ne olursa olsun hile kullanmaya teşebbüs dahi edemesinler he oyun yönetimi kullanıcı kaybetmeyelim derse hile kullananı kazanıp oyunun sonunu getirebilir
      fakat dediğim yapılırsa oyunda hile olmazsa kullanıcı sayısının arttığını göreceklerdir.

3- Bu önerimde silahlar için olsun, silahlara susturucu takma özelliğine ne dersiniz süper olmaz mı ?
      99 cash örneğin fiyata envanterimizdeki silahlardan birine sprey basarmış gibi susturucu takabilsek efsane olmaz mı ? Oyundaki en temel özellik ses kasma konusunda çok daha iyi bir yere getireceğine inanıyorum.
      Silahların üzerine ülke bayrağı spreyi mesela ?

Adminlerimize saygılarımı sunarım önerilerimin pek işe yarıyacağını zannetmiyorum çünki herşey planlı programlı gidiyor, kore serverında olan özellikler ülkemize sonradan geliyor güncellemer pek heyecanlandırmyor youtube da daha önceden gördüğümüz izlediğimiz şeyler karşımıza çıkıyor bizim önerilerin ne kadar değerlendirildiği muamma sevgiler saygılar iyi oyunlar.
    • Online admin olması gerçekten çok önemli ve sayıları artmalı ,örnek vermek gerekirse geçen gücün klan arkadaşlarım standartta takılıyorlardı tam onlara katılacakken ts de bi oyununun hack kullanıyor dediklerini duydum ve odaya girdim,yeni bi char yapıyordum kendime klanda filan değildim odaya girdim sadece 'who is hack' dedim isim verdiler 'let me check please' dedim adam odayı ışık hızıyla terk etti :D makarada olmuş oldu aramızda .Demek istediğim o hack kullanıcısının online adminin odaya girdiğini sanması onu iptal ediyor heleki odaya hususi şikayet edilen oyuncu için adminlerin cw ortasında oyun ortasında girip kontrol edebilmesi çok etkili bi çözüm olabilir,

Fakat !!!!
      Biliyorsunuz çoooooookta boşa hack diyen oyuncularda var bu da bu durumun imkansız olabileceğini göstermiyor değil =) Düşünsenize adminsiniz bizim Meşhur yere bakan aimi yerden kaldırana kadar hs yiyen oyundan anlamayan fakat hack'i sanki kendi yazmış gibi oyuncu arkadaşlar ona hack buna hack durmadan size söyleniyorlar :D
      rifleX
      :growup:
    • Cevap 1) Hile kontrolü için geldiğimiz odada işlemin sonucunu size söyleyecek miyiz? Velev ki oyuncu hile kullanmıyorsa, bize tabii ki inanmayacaksınız ve o zaman ortaya çıkacak curcuna ve karalama kampanyalarını nasıl çözeceğiz? Sonucu söylemediğimizde de oyuncularımızın kendi açısından işleri yorumladıklarını biliyoruz. Kaldı ki 24 saat aktif admin bulunması için sadece Türk ekibine bile çok ciddi sayıda alım yapılması gerekir. Buna rağmen elbet boşluklar olacaktır. Bunun bir çözüm olacağını sanmıyorum. Halihazırda Game Master başvurumuz epeydir açık ve GM olmak için gerekli kriterleri karşılayacak oyuncu arayışlarımız sürüyor :) Bence bu sözüm bile çok şey ifade etmeli sizler için :thumbup:

Cevap 2) Hile kullanan oyuncuların tüm hesapları açılmamak üzere kapatılıyor. Bazı oyuncular yan hesapla hile kullanarak ana hesaplarının bulunamayacağını düşünüyorlar, fakat ceza aldıklarında söylem hep aynı "Bu hesapta hile açılmadı ki..." Evet o hesapta açılmadı, yan hesabıyla açıldı... 1 Level hesabı banlamak zaten marifet değildir. Cezanın amacı, oyuncunun kural ihlali durumunda yaptıklarının sonucundan pişman olacağı şekilde etkilenmesini sağlamaktır.

Cevap 3) Susturucu konusunu ben de istiyor ve bekliyorum. Oyunumuz gelişmeye ve değişmeye devam ediyor, geleceği birlikte görmeliyiz. Ülke bayrakları konusu aslında pozitif bir şey, olması güzel olabilir ama ben inanıyorum ki bu ülke bayraklarının silahlara da gelmesiyle, bu silahlarla yapılacak mücadelelerde nefret söylemleri artacaktır. Elbette bu benim kendi fikrim ve önerinizin iletilmesini negatif yönde etkilemeyecektir.
    • Shadiz wrote:

Cevap 1) Hile kontrolü için geldiğimiz odada işlemin sonucunu size söyleyecek miyiz? Velev ki oyuncu hile kullanmıyorsa, bize tabii ki inanmayacaksınız ve o zaman ortaya çıkacak curcuna ve karalama kampanyalarını nasıl çözeceğiz? Sonucu söylemediğimizde de oyuncularımızın kendi açısından işleri yorumladıklarını biliyoruz. Kaldı ki 24 saat aktif admin bulunması için sadece Türk ekibine bile çok ciddi sayıda alım yapılması gerekir. Buna rağmen elbet boşluklar olacaktır. Bunun bir çözüm olacağını sanmıyorum. Halihazırda Game Master başvurumuz epeydir açık ve GM olmak için gerekli kriterleri karşılayacak oyuncu arayışlarımız sürüyor Bence bu sözüm bile çok şey ifade etmeli sizler için
      Ros maillere vakti kalmıyor sanırım yoğun tempodan ;P korkutmayın başvuru yapıcakları :D
      rifleX
      :growup:

The post was edited 2 times, last by rifleXe ().

• Sayın @Shadiz Bana ve o anki bulunduğum ortamda herhangi bir hile,küfür vs. İle karşılaştığımda vakit harcayarak video vb. Görüntüler alıp sizlere ilettiğimde. O kişiye ne olduğunu bilmek isterim. Kurallarınıza saygı duyuyorum o kişiye ne yaptığınızı söylemiyosunuz. Ama Allha peygambere küfür eden şahıs hala oyunda oynama devam ediyor. Videosu hala kanalımda duruyor. Bu şekilde video çekmeye gerek duymuyorum. Sayısız küfürle karşılaşıyorum küfürü geçtim artık. Hileyi bile görmezden geliyorum. Çünkü banlandığını hiç sanmıyorum o allaha küfür eden şahıs gibi.