ÖNERİLER VE ETKİLERİ 2017

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• ÖNERİLER VE ETKİLERİ 2017

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle burada yapılan önerilerin oyun üzerinde ne kadar etki yaptığını bilmek adına böyle bir konu açmak istedim,

Gözlemlediğim kadarıyla Dragonfly ile Gameforge'nin ortak çalışmaları sonucunda oyuna bazı yenilikler/eklentiler geliyor,Fakat Gameforge'nin bağımsız olarak oyun üzerinde yeni bir tasarım getiremediğini,Yeni tasarımların sadece Dragonfly tarafından yapılabileceğini gözlemliyorum.Tabi ki bu sadece benim düşüncem,Elbette her öneri oyuna yansıyacak gibi bir söz konusu değil,Fakat basit ama etkili olabilecek bir çok oyuncununda beklediği ufak Yenilikler/Değişikliklerin sadece raporlama ile kaldığını üzülerek belirtmek istiyorum.

Yapılabilmesi çok basit örnek olarak gösterebileceğim bir kaç yapılmış örnekler,

1.Bütün envanterin sp karşılığı satılabilmesi
      2.Sıralamaya vip puanı ve yeni vip level getirilmesi

Aslında bir sürü var fakat bunlar sadece en basit olan 2 örnek.

Oyun gözlemlerimin bana vermiş olduğu tecrübelerimle söylemek istiyorum,Special Force 2'nin ilk günün'den bu zaman kadar en iyi FPS Oyunu olduğunu düşünüyorum,Oyuncuların destek ve önerileri ile daha da kaliteli hale getirmek sizlerin elinde.

İyi Çalışmalar

Saygılarımla/Teşekkürler
      rifleX
      :growup:
    • Çok güzel bir konu tebrik ve teşekkür ederim. Tabiki önerilerin hepsinin yapılmasını bekleyemeyiz. Böyle birşey söz konusu olamaz. Ben senaryo ve oyun yazan biriyim. Yılların vermiş olduğu oyunculuk tecrübem'de eklendiğinde. Oyunucunun, çoğunluk olarak neler'den hoşlanacağını biliyorum. SKILL'i 3 sene'dir oynuyorum. Mmofps tarz oyunlar rpg oyunlara benzemez sıkılması çok çabuk gerçekleşir. Hele birde hack oyuncularla sık karşılaşacağın bir ortam ve buda morelinin bozulmasına tuz biber olur. Oyuncu öneri yapmayı sever aslında öneriden çok hayalini kurduğu oyunu yansıtır. Umuyorum'ki Gameforge Türk oyuncunun kıymetini biliyordur ve bizden gelenleri'de değerlendirmeye alıyordur. Hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle saygılar. :gamer:
    • VIP sistemi ile ilgili değişiklikler bekleyen çok fazla oyuncu var ve biz de bunları dile getirmiş durumdayız. Benim açımdan da VIP sisteminde değişikliklere/geliştirmelere ihtiyaç var :)

Ben bununla alakalı pozitif geri dönüşler alacağımız kanaatindeyim. Gerisini zaman gösterecek...

İletişim: shadiz@skill-specialforce2.com
      ** Adımı kullanarak oyun içerisinde sizden talepte bulunanlara itibar etmeyiniz.