Org.Box Sisteminin Değişikliği?

Language sections

• Org.Box Sisteminin Değişikliği?

Merhabalar Gameforge,

Burada belirtmek istediğim ve rahatsızlık duyduğum konu Org.box düzeni ile alakalı,

Bir zamanlar Supreme Çılgınlığı başlamadan önce ve bu Süpreme Çılgınlığının başlamasıyla birlikte değişen Org.box sisteminin geçirdiği evrimin diğer bütün silahlara'da etki ettiği sadece şans üzere silah kazanma sistemi olması!

Bu oyuna yüklü miktarda para yatıran oyunculardan biri olarak bu durumun gerçekten çok can sıkıcı/üzücü bir hal aldığını dile getirmek istiyorum.Bir zamanlar 100 Org.box kapsül denemesinden sonra şansı yaver gitmeyen oyunculara teselli edebilecek 1 adet o Org.box'ın daimi silahını alabilmesi diye bir durum vardı.Şuan bütün her şey tamamiyle şans diye nitelendirdiğiniz kumardan farkı olmayan bir yol aldı.Bazı oyuncular günlük çıkabilen kapsüllerden daimi silahlar kazanıyorlar ve bu sık sık oluyor,Diğer bir kişinin 100/200 org.box kapsülle çıkaramadığı silahı başka biri hiç para harcamadan elde edebiliyor,Peki şans sistemi üzerine kurulu bir sistem olduğunu her ticket'ıma cevap olarak belirtiyorsunuz,Anladım güzel hoş 'şans' Dedik. Peki Eskiden şansı olmayan fakat tabiri doğru ise ''100 org.box kapsül açarım en azından garanti 1 daimi silahımı alırım PARAM BOŞA GİTMEMİŞ OLACAK diyenleri hiçe saymanız.Gerçekten sizlerin oyunculara verdiği değeri bu tarz bir durum ile bizlerin gözünde kaybediyor olması sizleri ne kadar memnun eder ?.Bu konu hakkında sadece 1 oyuncunun problemi yok .

Örnek vermem gerekir ise,

15 Dakika içerisinde %40 Extra Cash'ın olduğu bir eventta 6000 Cash'i ACR SKULL SUPREME Org.box capsülünde denemem sonucunda hiç bir daimi silahı alamayışım daha bi acı olan durum ise yaklaşık 20 dakika sonra bir oyuncunun hiç cash kullanmadan günlük kapsülden acr skull supreme çıkarması bana biraz aciz bir durum olarak geliyor. Normal bir zamanda event olmadan cash yükleseydim,Sizcede şuanki hesaplamalara göre 625 TL (153€/164$) Bir tane silah için çok fazla bi ücret değilmi? :)

En azından silahlara Şans faktörünün yanında satın alınabilme opsiyonu yada eski sistem olan 100 Org Box = 1 daimi silah veren birikim(Accumulation) düzenini geri getirmelisiniz.

Buradan bu sistemi değiştiren geliştiren yetkililere sesimizi duyurmak istiyorum umarım etkili olur.

Teşekkürler..
      Images
      • orgbox.jpg

10.56 kB, 155×211, viewed 0 times
      rifleX
      :growup:
    • Umarım bu konu değerlendirilir. Oyunlarda değerli eşyaları kazanmak şans üzerine kurulduğu zaman bende keyf almıyor değilim. O eşyanın kutudan çıkması insana ayrı bir haz veriyor. Ama kesinlikle adil değil. Sen 6000 cash harcarsın kazanamazsın başkası 1 cash bile harcamadan eşyanın sahibi olur 100=1 sistemini destekliyorum supreme gibi değeri yüksej itemlerde 100 değil 200 olsun en azından onu alabilme imkanı doğsun. Benim bu konuyla alakalı farklı bir önerim olmuştu. Malesef pek yüzüne bakan olmadı. ;( 4 tane süresiz (9 cash'lık) kapsül silahı karşılığı supreme takası. Benim hemen hemen bütün silahlardan süresiz var. Supreme devamlı kullanabileceğim bir silah. Ama 3000 cash harcamama rağmen bende sahibi olamadım. Umarım açmış olduğun konuyu değerlendirirler. :thumbup:
    • Göreceğiz :D Sadece ben değilim bunu düşünen benim gibi düşünen binlerce oyuncu var ve bu oyuncular iyi harcamalar yapıyor e zaten çoğuda bu konudan bıkmış durumda ,bu oyuncuları kaybetmek demek para kaybetmek demek .Şirketler niçin vardır ? Para kazanmak için,para kazanmak için önemli olan nedir ? Başta müşteri ve daha önemlisi müşteri memnuniyeti sen hiç memnun kalmadığın bi yerden sakız dahi olsa aldınmı ? Ben almadım.Ben alış veriş yapmazsam batıcak demiyorum ama benim gibi bezen 1000 oyuncu olsa minimum 50$ dan olsa..kaldı ki bu ayda 1 kere 3 ayda 1 kere alış veriş yapan insanlar değil haftada bir,2-3 günde bir çekenler oluyoruz.Sırf bu sebeblerden oyundan ayrılan sevdiğim arkadaşlarım oldu eski ortam zaten kalmadı en azından yeniliklerle potansiyeli arttırmalılar diye düşünüyorum.
      rifleX
      :growup:
    • Orgel birikimi ile özel silah elde etme sistemi kaldırıldığına göre geri gelmesi maalesef çok zayıf ihtimal diyebilirim. Öte yandan dikkat ettiyseniz Eagle Eye FX kutusu ile bu birikim sistemi bir farkla yeniden geldi: Birikimin sonucunda büyük ödül yerine, nispeten değeri daha düşük olan bir teselli ödülü veriliyor.

Bence ileride bu tip teselli ödülü sistemini daha fazla görebiliriz. Bu biraz daha adil; hem paranız tam anlamıyla boşa gitmemiş oluyor, hem de şans faktörü ile silah elde etme sistemini korumuş oluyoruz.

İletişim: shadiz@skill-specialforce2.com
      ** Adımı kullanarak oyun içerisinde sizden talepte bulunanlara itibar etmeyiniz.