Poraz kolejny wracają do gry spadki fpsów i tzw. Zerowy ping

• Gra

Language sections

• Poraz kolejny wracają do gry spadki fpsów i tzw. Zerowy ping

Witam bardzo serdecznie :).
    Założyłem specjalnie tutaj konto tylko i wyłącznie po to aby zwrócić uwagę twórcom gry na problemy jakie spotykamy teraz w grze. Wiecznie spadki fpsów i tzw. Zerowy ping - kto gra już dłużej może spokojnie powiedzieć że ta gra działała lepiej za czasów bety, nie oszukujmy się Drodzy twórcy [ciach]... I żeby nie było że rzucam słowa na wiatr i używam bezpodstawnie wyrazów wulgarnych (spodziewam się że jak tylko zobaczycie przekleństwo zignorujecie wątek), dorzucam linka z nagraniem na którym mój znajomy w trakcie meczu dostał tzw. 0-wego pingu i mówił że fps'y spadły z 230 na 80.
    LINK:
    Po obejrzeniu, zalecam zastanowić się czy to wina komputerów graczy czy po prostu wy jako twórcy skopaliście grę, dodam że rozmawialiśmy z graczem z przeciwnego teamu. Powiedział, że również dostał zerowego pingu i spadły mu fpsy. Pozdrawiam X(

//Usunąłem wulgarne słownictwo. ~ Reverse
  • Witam.

Gdyby graczom chciałoby się chociaż odrobinę poczytać na forum na temat najnowszych informacji, dowiedzieliby się, że sprawa jest badana przez techników. W ostatnim tygodniu, błędy z połączeniem i łącznością zostały w większym stopniu wyeliminowane, jednak w dalszym ciągu mogą występować w nielicznym gronie odbiorców przekazu internetowego - w zależności od dostawcy.

Proszę o zapoznanie się z tematem: Problemy z logowaniem i o cierpliwość w trakcie pozbycia się całkowicie tego błędu.
    Oraz o zaprzestanie tworzenie podobnych tematów. Starczy jeden w dyskusjach.

Pozdrawiam,
    Reverse
    Administrator Forum