Mail degisimi Talebi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Mail degisimi Talebi

Oncelikle iyi Forumlar Konuyu almanca acacaktım Yanliz Burada ilgilnen daha cok gibime geldi birde acik olanlar var dize buraya actim mail adresimi degismek istiyorum yanliz

Autorisierungs-Key ıstıyor bu kullandigim mail bizim eski dukanin mailiydi oylesine acmistik Oyuna giriyorum sorun yok bayadir bir birakmistim oyunu simdi tekrardan girdim daha oncesinde bi kac kisiye veriyordum oynasinlar diiye

Simdi yeni fark ettim sifre degistim sifreyi bulamayinca baya kafa gitti Ama Allahtan buldum Herzamanki gibi sifremi ayni yapmisim ama mail degisme sorunum Var mailimidegistiremiyorum Nasil yapacagim Hakkinda Bilgisi olan varsa Mutesekil olurum Su an oyunu oynuyorum Sorun yok ama Klana giricem ve girdigimklandaki cocuklar envaterden dolayi seninkine sne yokken girelim diyorlar iste orda sorun baslıyor cunku degısışerse sıkıntı buyuk

Sımdıden Yardımınız ıcın Tesekur eder Iyı Forumlar Dılerım

eskı mail adresim *Mail adresi güvenlik sebebiyle kaldırılmıştır*
  • Merhaba @ExoTiC

Öncelikle bu tip sorunlar için en doğru yer destek sistemidir. Hesaplara dair işlemler, 3. kişilerin bilmemesi gereken bilgiler içermesi sebebiyle bizimle oradan iletişime geçmeniz daha doğrudur.

Ancak, öncelikle bizimle iletişime geçmeden lütfen mail sağlayıcınız ile iletişime geçip öncelikle mail adresinize erişim talebinde bulunun. Eğer bir sonuç alamazsanız, lütfen destek sisteminden bizimle iletişime geçiniz.
  • Cevap ıcın Bu kadar Hızlı cevap ıcın Tesekurler Maili Almanyaya ilk geldıgımde acmıstım Spor salonu ıcın Facook sayfası acmıstık Ona mahsusen acmıstım ama malesef sımdı ulasamıyorum ulasamıyorum derken maıl eskı kayınbabamın ellınde acıkcası :) Onların Spor salonu ıcın Acmıstım Sımdı Ulasamıyorum ona acmamın sebebıyse oylesıne dalga amaclı acmıstım ama baya sardı

Sımdı Tekrardan ısten cıkarıldım ve oyun oynamak ıstıyorum ama arada bunuda cıkarmak ıstıyorum Yardımcı olursanız mutesekıl olurumdestege Konuyu actım Bu Konuda bana yardımcı Olursanız sıze Cok Tesekurn ederım
  • Elbette! Gerekli bilgileri tarafımıza doğru ve eksiksiz bir şekilde sağlarsanız (tarafınıza ileteceğimiz güvenlik sorularının ardından) sorununuzu gidereceğiz. Lütfen bildiriminize gelecek olan cevabı bekleyiniz. En geç 48 saat içerisinde cevap vermiş olacağız.
  • Andios wrote:

Elbette! Gerekli bilgileri tarafımıza doğru ve eksiksiz bir şekilde sağlarsanız (tarafınıza ileteceğimiz güvenlik sorularının ardından) sorununuzu gidereceğiz. Lütfen bildiriminize gelecek olan cevabı bekleyiniz. En geç 48 saat içerisinde cevap vermiş olacağız.
    Malesef guvenlık sorusu Falan herhangı Bırsey ben Doldurmadım Yanlıs degılsem maıl yazdım maıle geldı sonra aktıf ettım ama eger oyle bıseyde varsa umarım gene aynı seyı yapmıssımdır

Talep actımda 1 saat once ne kadar gunde Talebe cevap gelır Sızden Rıcam Bununda Bılgısını Verırsenız Mutlu olUrum Sımdı Vıp Bıtmıs alacagım ama rıske gırmek ıstemıyorum acıkcası cocuklara

verecegım dıze pekte tanımıyorum cocukları Sımdıde Cevaplar ıcın Tesekur eder ıyı forumlar dılerım
  • Andios wrote:

Sırayla bakıyoruz. Cevap vereceğiz, lütfen beklemede kalın.
    Hocam yanlıs anlamayın Uyanıklıkta Sanmayında bır baksanız Cevap Verınde Demıyorum eksık Bısey varsa tamamlayayım Cunku sıfreyı 2 kısıye verecegım sımdı basvurdum klana ınsan ogludur cıg sut emısstır Bır baksanız eksık Bısey varsa Bılgısını versenız Ben eklesem Sımdıden Cevap ıcın Tesekurler