Zbugowane postaci, jak z tym problemem poradzili sobie twórcy koreańskiej wersji gry? [Zapraszam do dyskusji]

Language sections

• Każdy wie swoje nie warto się sprzeczać ale jestem za moim przednikiem o wprowadzenie koreańskiej wersji na rozwiązanie problemu bo wasza strona która nie widzi w tym problemu powinna sie raczej zgodzić prawda ?? po co patrzeć na skiny przeciwników ?? lepiej się skupić jak by było jednolite i wprowadzenie tej że wersji nikomu by nie przeszkadzało bo skiny powinny być kupowane dla nas samych a nie na pokaz innym ... bo obecnie są właśnie powodem sprzeczek

================

Chybiłem to weź powiedz to i mojej dziewczynie która to wodziła w czasie rzeczywistym na własne oczy i razem ze mną była zszokowana ... pograj sobie z takimi w TD to zobaczysz w sytuacjach gdzie będziesz musiał strzelać full auto zobaczysz ze nie wszystkie pociski są zaliczane w takiego skina choć celownik masz dobrze ustawiony a nad rozrzutem z automatu potrafisz panować

//Połączyłem Twoje dwa posty,
      Lereth
    • Po 1 jest taka opcja jak " Edytuj "
      Co do chybienia to po prostu mogłeś chybić i tyle w temacie, Nie gram TDM to się nie wypowiem lecz z tego co widzę po grze na Blastingu / Seizure, nie mam z tym problemu ale są to subiektywne odczucia i rozumiem że Cię to może denerwować.

~ Pozdrawiam Toxic.
    • Witam,

@Novix95, jeśli twierdzisz iż sytuacja w której nie możesz trafić swojego przeciwnika, który posiada niestandardową skórkę najemnika, jest błędem silnika gry, nagraj film w którym widoczne jest złe zarejestrowanie trafienia w dany hitbox i prześlij go nam. Nie jesteśmy w stanie naprawić usterki bez odpowiednich danych, których oczywiście brakuje. Z mojego własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nigdy nie spotkałem się z sytuacją w której mój strzał nie trafił w przeciwnika z powodu jego skórki. Jestem dość doświadczonym graczem i widząc przeciwnika posiadającego skina Eagle Eye Snow jest mi go łatwiej trafić niż gracza który posiada jedną ze standardowych skórek. Zdarzały się chociaż sytuacje w których celowałem dokładnie w klatkę piersiową przeciwnika (używając karabinu snajperskiego) i strzał nie został zaliczony. Nie jest to wina silnika gry lecz połączenia między klientem a serwem. To co widzisz na ekranie gry nie jest dokładnie tym co widzi serwer. Jeśli Twój ping jest dość wysoki otrzymujesz odpowiedź od serwera z opóźnieniem odpowiadającym Twojemu pingowi. Gracz w którego celowałeś znajdował się w innym miejscu od tego, które widziałeś na swoim ekranie.
      Oczywiście, tak jak to ująłem wcześniej, jeśli posiadasz materiały udowadniające winę gry możesz wysłać je tutaj. Zapewniam Cię, że zajmiemy się tym problemem ^^ .

Z poważaniem,
      Lereth
    • @Toxic

Co Ty gadasz za głupoty? Postacie są zbugowane i to widać. Przykładowo kiedy strzelisz w głowę typa który gra żołnierzem może stankować na 3 sposoby: 77, 51, 2 hp, i to samo jest z eagle eye i innymi postaciami 77,51,2, ale w wielu z nich a szczególnie eagle eye czasem pojawia się tank 76 co ciekawe zbite z 77 i to właśnie o to się rozchodzi. To jest po prostu nie fair. Walisz typka 4 razy w cymbał a on kur*wa stoi...
    • Toxic wrote:

Co do nie legalnego oprogramowania to nie jest takie proste jak mogło by się wydawać twórcy tych że oprogramowań ciągle łamią zabezpieczenia więc na ludzki rozum nie ma takich zabezpieczeń. To nie jest temat od tego, i myślę że Administracja robi wszystko żeby ukarać jak najwięcej graczy ale to nie realne jest ukarać ich wszystkich bowiem jest ich po prostu za dużo.

Idzie tylko support pomimo wielokrotnego nagrania ignoruje/olewa. Przykladow mam mase , ale znowu admin bedzie musial tracic czas na edytowanie za bezpodstawne oskarzenia mimo posiadanych dowodow nawet 10 krotnych , ale olac niech kazdy kto gra w skilla zacznie biegac z darmowym hackiem i bedzie idealnie.

Co do skinow to tez duzo wina pingu graczy np. Tureccy czy Wloscy gracze maja spory ping i nie mozliwym jest ich trafic niekiedy w skinie. A co dopiero jak biegnie jakis koles z 200/300 pingu w skinie to juz w ogole strzelasz w glowe , a on nic tak samo nie raz jest , ze koles 1 metr przed toba , a ty 30 pestek w niego , a on nic tak jakbys mial plastikowe kule i to sie zdarza co jakis czas w tej grze.
    • Novix95 wrote:

Ja tego nie wmawiam inni też nie wiele osób zmyśla ?? to niedorzeczne to nie nasza wina że błędy teksturowe są przyczyna braku fraga owszem można i strzelić gdzie indzie nie w głowe ale bez przesady co napisałeś winić siebie za idealny namierzony strzał chyba wiem jak to zrobiłem każdy widział z drużyny nawet moja dziewczyna obok siedząca i kibicująca to chyba 2 osoby przed 1 ekranem nie maja złudzenia co ?? to nie jest zmyślanie bo próbujesz wmówić że ludzie maj fobie na punkcie tego nie! to jest prawda te skiny są do naprawy i tyle ... są często nieuczciwą przewagą a ty możliwe ze jesteś jakoś podejrzanie związany ze supportem i dlatego piszesz jak oni liczy się by kasa się zgadzała ...
      To ze celujesz w glowe nie znaczy ze pocisk w nia leci
    • "To ze celujesz w glowe nie znaczy ze pocisk tam leci "

Tu chyba chcesz żebym padl ze smiechu ? celuje by trafic a silnik gry jest tak stworzony ze jak celujesz gdzieś zoomem snajperskim to tam gdzie celujesz tam jest pocisk prawda ?? przy 1 strzale snajperskim nie ma mowy o nie trafieniu jezeli jestes wcelowany a przeciwnik sie nie ruszy ....
    • Novix95 wrote:

"To ze celujesz w glowe nie znaczy ze pocisk tam leci "

Tu chyba chcesz żebym padl ze smiechu ? celuje by trafic a silnik gry jest tak stworzony ze jak celujesz gdzieś zoomem snajperskim to tam gdzie celujesz tam jest pocisk prawda ?? przy 1 strzale snajperskim nie ma mowy o nie trafieniu jezeli jestes wcelowany a przeciwnik sie nie ruszy ....
      mamy jeszcze pm karabiny shotguny pistolety a ty mi tu cos o snajpie...