Nie mogę się połączyć z żadną grą

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Nie mogę się połączyć z żadną grą

Witam. Dzisiaj założyłem sobie nowe konto (miałem już 3 wcześniej) Przeszedłem tutorial, zajrzałem do ekwipunku i chciałem rozegrać grę. Lecz podczas łączenia się do gry wyrzuca mnie do menu serwera. (Wcześniej jak gralem rok temu tak nie było) Nie wiem wgl. o co chodzi. Reinstal już robiłem zapory antywirusowe wyłączyłem. Nie wiem co mam robić POMOCY!!!

Edit:1
    Okazało się że jakiś błąd mi wyskakuje po wejsciu w trening. Błąd w załączniku:
    Files
    • x.png

(72.38 kB, downloaded 4 times, last: )

The post was edited 1 time, last by SteveQ_TM ().

• Witam,

Problem o którym piszesz jest najczęściej rozwiązywany poprzez użycie funkcji sprawdzenia plików w launcherze gry. Wyłącz także antywirusa oraz firewall gdyż mogą one wpływać na proces gry. Jeśli podana wcześniej metoda Ci nie pomoże, wyślij zgłoszenie tutaj.

Z poważaniem,
    Lereth

Support System: link!
    Billing support: link!
  • 1. Przeskanuj cały system programem antywirusowym.
    2. Wyczyść rejestr poprzez program CC.
    3. Wykonaj czysty rozruch czyli :
    ~ 1. Kombinacja Ctrl + Alt + Delete*.
    2. Opcja *Menadżer zadań*.
    3. Przejdź do zakładki*Uruchamianie*.
    4. Wybierz programy które mają przestać być uruchamiane wraz z Windowsem.

5. Pobierz program do automatycznej aktualizacji sterowników i przeskanuj komputer pod tym kątem.

Myślę że to powinno pomóc.
  • Ok. Przetestuje to :) jeśli bedzie dzialac lub nie dzialac napisze ;) dzieki za porade :D

EDIT:1
    Komputer przeskanowy i wszystko jest dobrze. Jestem w trakcie updatowani'a sterownikow itd... :)
    EDIT:2
    Nic nie dało nadal to samo :( Nie wiem co mam robic a chcialbym bardzo sobie w SKILL'a pograć :(

The post was edited 2 times, last by SteveQ_TM ().

• Prawdopodobnie jest to szkodliwe oprogramowanie.
    1 : Spróbuj AdwCleaner ~skan
    2. Anti-Malware Malwarebytes ~ Skan
    3. Uruchom grę w trybie zgodności Windows XP service pack 3, Oraz zaznacz opcję " Uruchamiaj jako administrator "
    4. Użyj " Check files " przed uruchomieniem gry ( Panel S.K.I.L.L'a )
    5. Uruchom system w trybie awaryjnym i spróbuj odpalić grę.
    6. Jeśli możesz to przeinstaluj windows'a i postaw go na nowo ( Sterowniki itd. )
    ~Jeśli powyższe rady ( bez pkt. 5- nie opcjonalne ) nie zadziałają skontaktuj się z supportem i opisz swój problem.

The post was edited 1 time, last by Toxic ().