ODPAŁY, ODPAŁY, ODPAŁY, CZY GAMEFORGE MA W ZAMIARZE COŚ ZMIENIĆ? [DYSKUSJA]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• ODPAŁY, ODPAŁY, ODPAŁY, CZY GAMEFORGE MA W ZAMIARZE COŚ ZMIENIĆ? [DYSKUSJA]

Osobiście szlag mnie trafia kiedy wchodzę na "puba" gram sobie i o dziwo nawet się gra nie zatnie ani nic a tu nagle wchodzi sobie taki mrsnapz, mrcheat itd... I sobie zabija kogo popadnie a Twój cały wysiłek w level idzie się za przeproszeniem[ciach] (a ciachaj se), bo gość pod koniec "scrashuje rooma". Dobra przejdźmy do sedna, twórcy twierdzą że cały czas pracują na ulepszeniem anticheat'a, hitboxów, i innych tego typu rzeczy i wiecie co? Ś C I E M A! Nie widać tutaj aktualnie żadnych zmian prócz nowych nikomu niepotrzebnych broni, granatów, postaci, lp, orgelów i innych tego typu rzeczy, od cholera 3 lat nie zmieniło się w grze nic pod względem działania gry i tego jak bezpieczna pod względem cheaterów ona jest. Skoro znaleźli się ludzie którzy potrafią napisać skrypty na podstawie waszych stworzonych uprzednio ustawień kontrolera gracza, to znajdą się i tacy co stworzą sposób żeby kraść konta. Już w historii było parę takich gier które tak jak wy olały sprawę anti-cheata bo przecież, cheatera można zbanować - można owszem ale on zrobi kolejne konto i co potem? Znowu będzie grał odpalony, zbanujecie i znowu i znowu i znowu... W kółko, bo go to nie obchodzi że straci konto skoro to darmowa gra. Wracając, pojawiło się parę takich gier w historii które olały anticheat i co? Upadły bo ludzie uznali że nie będą grali w grę w której lata pełno odpałów a nowe cheaty wychodzą jak świeże bułki z pieca... Widzę że do tego dążycie sposobem w jaki prowadzicie te grę, dodawanie ciągle jakichś nowych postaci do gry nie sprawi że zatrzymacie ludzi przy grze jeżeli będą po niej biegać hackerzy, bo tak się po prostu nie da, z resztą zwróćcie uwagę że na horyzoncie są już 3 konkurencyjne gry które zapowiadają się naprawdę genialnie (nie podam ich nazw ze względu na regulamin), jeżeli nic nie zrobicie z XIGNCODE'em to najprawdopodobniej ludzie uciekną do konkurencji a tego zakładam że byście nie chcieli. Zapewne napiszecie:

[/color]

Witaj MeSu,

Uprzejmie prosimy Cie o przesłanie tego na nasz Support gdzie zostanie udzielona Ci pomoc w tej sprawie

Pozdrawiam, Lereth, REVERSE, Ulti (czy kij wie kto tam jeszcze jest)

Co mi po waszej uprzejmości, skoro i tak odpiszecie że sprawą się zajmujecie i nie możecie udzielać informacji? Wolę zrobić zadymę tutaj, przynajmniej da to jakiś efekt :)

Standardowo jak do każdej dyskusji którą otwieram (a to jest jedyna rzecz, pomijając chwalenie się twórczością, którą robię na tym forum) dodaje filmik:

[Przesyła się, pojawi się w przeciągu 40 minut od wrzucenia tego posta] (Osobiście polecam tę ekranizację, genialna komedia...):

Do graczy:

To wy tak samo z resztą jak i ja gracie w tę grę i to wy wiecie jak ona działa, spotykacie się z tym. Nie irytują was cheaterzy i marny support? Nie denerwuje was to co opisałem powyżej? Nie macie wrażenia że ta gra się już kończy i pora szukać jakiejś konkurencyjnej gry? Bo ja czasem mam ale cholera zostaje bo mam sentyment do tej gry... Żadne cs'y i inne takie nie bawią mnie tak jak SKILL, tylko ten fakt że twórcy olewają sprawę...

Co powiecie?

Zapraszam do dyskusji!

///Zmieniłem wielkość czcionki na czytelniejszą. Dodatkowo proszę autora o ochłonięcie przez najbliższe dwa dni i zastanowienie się, czy warto nagminnie łamać regulamin forum. ~ Reverse
  • Nie da Ci żadnego efektu zrobienie " zadymy " wręcz przeciwnie pokaże to jakim jesteś ignorantem. Myślisz że administracja ma tylko Ciebie na głowie ? Starają się jak mogą, ale to nie są roboty które 24/7 sprawdzają i banują ludzi. Hackerzy są w każdej grze i nie zaprzeczysz temu, można z tym walczyć ale nie można zwalczyć. Tak więc jak dla mnie temat bez sensu, masz support oraz system zgłoszeń tyle Ci powinno wystarczyć. Resztę zostaw Administracji.

~Pozdrawiam Toxic.
  • Toxic wrote:

Nie da Ci żadnego efektu zrobienie " zadymy " wręcz przeciwnie pokaże to jakim jesteś ignorantem. Myślisz że administracja ma tylko Ciebie na głowie ? Starają się jak mogą, ale to nie są roboty które 24/7 sprawdzają i banują ludzi. Hackerzy są w każdej grze i nie zaprzeczysz temu, można z tym walczyć ale nie można zwalczyć. Tak więc jak dla mnie temat bez sensu, masz support oraz system zgłoszeń tyle Ci powinno wystarczyć. Resztę zostaw Administracji.

~Pozdrawiam Toxic.

Toxic jesteś takim samym człowiekiem jak cała ta administracja gry bronisz tej gry jak by ci ludzie coś za to dawali ... mnie nie obchodzi co piszesz czytam może 1 linijkę i rzygać się che po tym jak zachowujesz się na równi z Adminami i moderatorami i chwytasz za słowo każdego ... Twórcy i cała banda ludzi skilla olewa tych hackerów bo zamiast ich banować jest ich coraz więcej a starzy nadal biegają jak biegali ... znając życie filmik lada moment usuniecie a tamci będą haxować dalej
    Ta gra to porażka i czas przejść do konkurencji ...

The post was edited 1 time, last by Novix95 ().

• Po 1. Przystopuj chłopcze
    Po 2. skoro Cię nie obchodzi to co piszę to po co czytasz ?
    Po 3. Nie bronię tej gry, piszę jak jest każdy myśli że to takie proste.
    Po 4. Skoro Ci nie odpowiada ta gra, to przejdź do konkurencji, a nie żalisz się na forum.
    Dlaczego mnie nie dziwi że praktycznie zawsze Polacy widzą same problemy a nie widzą plusów.

~Pozdrawiam Toxic
  • Plusy wymień mi plusy "Panie"
    1.czy dla ciebie nowe kapsułki to plus ? jakieś nowe skiny i inne o pupe rozbić bronie Supreme ?
    2.hackerzy to plus ?
    3.błędy, lagi, itp... nienaprawione sprawy też ?
    4.a czy na nowej mapie blasting 2 bug z granatem tez jest plusem ?
    5.Zastanów się co piszesz i pisz realnie o tej grze...
  • Jeśli w każdej aktualizacji widzisz same kapsułki to Ci współczuję. Co do hackerów to nie pisz głupot, bo w każdej GRZE SĄ I BĘDĄ a Administracja pomimo pracy, nie wyeliminuje wszystkich. Na " nowej " mapie bug..hmmm to Ci dopiero pech, gdyby wszystko było idealne...Zawsze kiedy wchodzi coś nowego pojawia się Bug/Błąd, którego programiści się nie dopatrzyli, ale pewnie to poprawią. I ostatnie jest to moja opinia na temat tej gry, i nie musisz się z nią zgadzać.Widocznie za mało w FPS'ach siedzisz że widzisz same błędy i że u " konkurencji " jest lepiej, pograsz a zobaczysz.

~Pozdrawiam Toxic.
  • Tylko że to co ja myśle i widze po tej grze widzą też inni gracze wielu z nich choć miało do niej sympatię odeszło z powodu tych hackerów którzy jak psuja grę tak nie zamierzają skończyć
    Mam ponagrywane paręnaście filmików z hackerami pododawałem ich do znajomych i to co Admini robią z nimi = NIc bo nadal widzie loguja sie wbijaja lvl i trollują i psują grę.
    Gdyby chociaż 1 z nich był zbanowany np ( fenix92 ) to coś ale jak widać maja swawolę ... dodam ze tego gracza zgłaszało już chyba z 30 ludzi na support i nic ?
  • Toxic wrote:

Po 4. Skoro Ci nie odpowiada ta gra, to przejdź do konkurencji, a nie żalisz się na forum.
    jeżeli jest "konkurencyjna" gra z podobna mechanika (znowu nie mogę ubrać w słowa tego co chcem powiedzieć) z podobnym gameplayem (tak to się nazywalo?) to mi ja podaj szukałem gier przez kilka kilkanaście godzin w żadna nie umiem grac nikogo zabic celować strzelac... a w skillu już tak jeżeli jest gra w która gra się podobnie proszę o tytuł i czym jest ta "konkurencja" a i jeszcze napisał ze ma sentyment do gry i żadna inna mu się tak nie podoba tak samo jak mi ^^
  • Wiem że temat jest już trochę stary ale jeżeli gracze ciągle latają odpaleni na low kontach a swoje dobre zostawiają to dlaczego po prostu nie zostaną zbanowani na ip lub serial a nie tylko konto bo chyba nikt nie będzie stracić kasy na następny komputer specjalnie do odpalania się.

• Proszę, oto dwa filmiki które zrobiłam wczoraj na publiku.
    Strzelanie przez ściany i inne ...
    I takiego czegoś jest CORAZ WIĘCEJ.
    Ludzie rezygnują z tej gry właśnie tylko i wyłącznie przez to !
    Serio ? Nic się nie da z tym zrobić ?
    Nie wierzę !
    Ta gra przez takie coś upadnie i to dość szybko !
    Zamiast zajmować się kapsułkami, nowymi mapkami i broniami to zajmijcie się tym !
    Bo to że dacie nowe rzeczy nie wynagrodzi wszystkim graczom nerwów przez takich typów.