Giriş Yapılamadı Yetkilendirme Başarısız.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Giriş Yapılamadı Yetkilendirme Başarısız.

Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim benim sorunum 27 marttan bu yana devam etmekte sorunum ise hesabıma giriş sağlayamıyorum destek ekibine bu konuyu açtım sürekli bana otomatik cevap olarak ban yediğimi söylüyorlar fakat hiç bir şekilde hile kullanımı veya skill kurallarına aykırı bir harekette bulunmadım bulunsam veya hile kullansam zoruma gitmicek hesabın şifresini mail yolu ile değiştirebiliyorum fakat siteye ve oyun içerisine giriş yapılamadı yetkilendirme başarısız diyor herhangi bir ban bilgiside gelmedi bu sorun daha önce başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim.
    • En son açtığım tickete siz cevapta bulundunuz tam nicki sordunuz bende verdim ve sonrasında Kind regards
      Gfinder cevapladı ve yaklaşış 10 kere aynı cevabı verdi mailime ban hakkında bir bilgi gelmedi ve oyuna giriş yaptığımdada şu tarihe kadar ban yediniz diye bir bilgilde gelmiyor sadece yetkilendirme başarısız diyor ve Error:183 Kod:2 Hatası ciddi bir sorunla karşı karşıyayım yardımcı olursanız teşekkürler
    • Sayın adminim sorunumu destek ekibinden ticket açarak paylaştım diğer adminlerin yanı sıra siz bana otomatik cevap vermediniz Kind regards
      Gfinder Nickli yöneticimiz bana sürekli otomatik cevap olarak

SKILL Special Force 2 Müşteri Destek ile iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.

EULA ve oyuna giriş yaparken kabul ettiğiniz GiŞ sözleşmesi kapsamında, oyuncuları ve bunları ihlal eden hesapları uzaklaştırma hakkını saklı tutarız. Sizin hesabınız hile nedeniyle servislerimizden kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır.
      Bu durum hakkında ilave bilgi sağlamayacağımız veya tartışmayacağımızı unutmayınız..

Bu cevabı vermekte fakat benim hesabıma herhangi bir ban bilgilendirme maili gelmedi ve geçmişime bakacak olursanız öyle bir kullanımdada bulunmadım hesaba giriş sağladığımda verdiği hata ya Error:183 Kod:2 Hatası Yada Giriş yapılamadı : Yetkilendirme başarısız. herhangi bir ban durumu söz konusu dahi değil bana sürekli otomatik cevap geliyor ve ben 27 mart itibari ile hesaba erişim sağlayamıyorum yardımcı olursanız çok sevineceğim destek ekibinden sürekli otomatik cevap alıyorum ve Maile Şifre Sıfırlama Geliyor Sıfırlıyorum Site Üzerinden Ve Oyun İçinden Giriş Sağlayamıyorum Launcher da Europe Seçtiğimede Eminim sorunumla ilgilenirseniz sevinirim hesabın güncel nicki ve mail adresi

> Hesap adı : ♤N♡3♧m♨e♡S♧♪♨s♧

Hesabın bir önceki nicki ise > '♪Bra(ZZ)ers

Yardımcı olursanız çok sevinirim sayın adminim teşekkürler iyi çalışmalar
    • Haklısın hocam fakat destek ekibinde açtığım ticketlerede sürekli otomatik cevap geliyor onuda yukarıdaki yazıda paylaştım kimse bir yardımda bulunmuyor kalıcı olarak ban diyip geçiyorlar daha öncesinden hile dahi kullanmamış birisiyim ve hesabın kaç yılına kadar ban yediği ne mailime geldi nede oyuna giriş yaparken karşıma çıkıyor Çarın askıda kalması sanırım sorun ve Çara 3 aydır girmiyordum ondan dolayı foruma destek ekibine baş vurdum ama yardımcı olabilen mod yok