Nefunguje respawn

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Nefunguje respawn

Zdravím, mám problém s respawnem... Když se po prvé připojím do hry tak vše v pohodě funguje... Ale když se odpojím a jdu na jiný server tak už se nemohu respawnout... V score tabulce "tab" jsem pořád vidět a jsem označen jako "živí" Ale nikde na mapě mě ostatní hráči nemohou najít... A já nevidím ani svou zbraň a nemohu se hýbat. Jako v spectate módu ale bez možnosti pohybu. Vždy když chci na jiný server tak si hru musím spustit znovu. A ke všemu mě se hra spouští asi 2 minuty takže to už je sám o sobě problém.
      Do předu děkuji za každou radu ^^
    • Mám stejný problém. Rád bych aby byl odstraněn. protože mám slabý PC a hra se zapína cca 10 minut. takže abych čekal po každé hře 12 minut než si budu moci zahrát tak to by mě pochvilce přestalo bavit.
    • Já jsem měl ten stejnej problém a asi jsem ho vyřešil. už jsem hrál pár her a zatím se mi to nestalo. Je to kvůli tomu že když tu hru máte v češtině tak se to kvůli tomu překladu děje. Je to fakt absurdní a nikdy bych si nemyslel že by se to dělo. ale pak to dávalo smysl že nikde na anglických/jiných forumech se o tom nepíše ale tady jo. Takže musíte mít hru v angličtině. Je to blbý ale funguje to.
    • vyhravas zlatyho bludistaka normalne... 8o :thumbsup: sem z toho byl uplne na nervy - sem kvuli tomu postupne prekopal snad uplne vsechno nastaveni, pocinaje sitovkou :cursing: pak jeste pokazdy cekat uplnou vecnost na to, az se hra zase spusti... :thumbdown: - a o minutu pozdeji zjistit, ze to stejne nejde... :dash: :dash: :dash:

netusim, kdes k tomu prisel, ze to staci nainstalovat v anglictine. to by me asi fakt nenapadlo ani za milion let. navic, kdyz mi to jeste pred nedavnem fungovalo uplne v poho v cestine... ale zkusil sem to preinstalovat do anglictiny a zatim to opravdu funguje 8o :thumbsup: :hail:

dik moc... :D :thumbup: