Arkadaslar yeniyim yardımcı olun SP konusu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Arkadaslar yeniyim yardımcı olun SP konusu

Arkadaslar oncelikle meraba oyuna yeni basladım 9. Levele geldim fakat girdiğim oyunlardan SP nasıl kazanacağım hala çözemedim bi yardımcı olursanız sevinirim bazen rütbe atlayınca veriyor SP ama baska turlu nasıl kazanacağım bilmiyorum simdiden tesekkur ederim :thumbsup:
    • Benim oyunda bir hesabım var, bayağıdır kullanıyorum. Oyunda savaşlara katıldıkça oyun sonunda 'SP' sütunu dolar. İlk seviyelerde yavaş ancak seviyen yükseldikçe daha çabuk dolar. Ek olarak 'SP' kazanmak istiyorsan açık olan etkinlikleri ve çok sayıda özel başarıları tamamlayabilirsin. Özel başarı derken, örneğin; bilmem ne silahı ile 25 rakibi öldür gibi başarılar ki bunlar sen çeşitli silahlarla ve istatistiklerin ile karşılaşmayı bitirdiğinde, otomatik olarak karşılaşma sonunda sana ödülünü verir. 4 senedir herhalde ve hilesiz oynuyorum ancak foruma ilk defa kayıt oldum (canım sıkıldı herhalde). :) Merhaba...