Problem z Panem lupą 2

• Gra

Language sections

• Problem z Panem lupą 2

:arrow: Problem dotyczy waszego systemu zabezpieczeń tak zwanego "Pana Lupę" Gdy wyświetla mi się okno Lobby za każdym razem po paru sekundach 2-5 wyskakuje własnie taki komunikat jaki załączę w screenie z obrazkiem Pana lupy. Jeszcze wczoraj nie było takiego problemu po raz pierwszy mi się taki komunikat wyświetlił i uniemożliwia on grę. Komputer miałem w sobotę 17.06.2017 ostatni raz w pełni czyszczony formatowaniem. Dodam tylko że gardzę hackerami i nie mam nic co było by wspomagaczem do tej gry i nigdy mieć nie zamierzam. Odwiedziłem forum i zobaczywszy wątek o tym problemie postanowiłem z niego skorzystać, sprawdziłem kilkakrotnie pliki gry "Check files" próbowałem uruchomić ją w trybie zgodności z Windows Xp SP3 ale nic nie pomaga Antywirusa nie mam zainstalowanego Proszę o szybką pomoc :pillepalle:

Link do SS :
      zapodaj.net/8e8d8ec8a77ec.jpg.html
    • New

Błąd ten pojawia się, gdy na Twoim komputerze zostało wykryte nielegalne lub destrukcyjne oprogramowanie. Aby rozwiązać problem spróbuj zrobić te rzeczy:
      -Usuń wszystkie hacki z komputera
      -Opróżnij folder tymczasowy (naciśnij kombinację klawiszy WINDOWS + R i wpisz %temp%).
      -Zakończ programy innych firm (np. podczas gry Hotspot Shield, Deamon Tools, przeglądarki, itd.).
      -Wyłącz w TeamSpeak wtyczki (TeamSpeak Overview Plugin).
      :P