Ten temat zaboli twórców ale wiecie prawda boli... [Dyskusja]

Language sections

• Ten temat zaboli twórców ale wiecie prawda boli... [Dyskusja]

Podsyłam ten film z jednego powodu. Gość który mówi sprawił że polskie community tej gry się rozwinęło, bawił ludzi i zachęcał żeby grać w waszą grę ponieważ do cs'a niczego jej nie brakuje, odwiedzał klany i zachęcał do gry w nich lub łapał cheaterów i sprawiał że gra po prostu zyskiwała, uczył ludzi grać i chwalił grę na każdym kroku. Od około miesiąca gra w grę Black Squad czyli tak na prawdę waszą konkurencje, i wiecie co, ludzie oglądając go zaczynają przechodzić również na tę produkcje. Nie słuchacie graczy, tylko kasa jest dla was istotna, nie ma żadnego sposobu żeby z wami pogadać jak człowiek z człowiekiem i bez jakiejkolwiek cenzury. Zakładam że to będzie kolejny taki post który zignorujecie a wręcz i usuniecie, ale ja osobiście grając w to tyle samo co osoba na filmie jak i wiele ludzi którzy również grają w to tyle czasu możemy stwierdzić dokładnie to samo, zachęcam do obejrzenia tego filmu, może zrozumiecie że w przeciągu nawet nie roku ta gra po prostu upadnie, źródełko pieniążków wyschnie i tyle. Podawanie IRC celem kontaktu nic wam nie da, co z tego że podłączonych jest tam pełno ludzi skoro i tak nikt tam nic nie pisze... Mnóstwo graczy chce w tej grze tylko jednego. Zwyczajnej strzelanki, w której można celować, biegać, jest bardzo fajny system poruszania, strzelania, podkładania i wybuchu bomby. Gra ma świetny klimat i dobrze zrobione mapy ale to właściwie tyle, większość jest zgodna i twierdzi jedno "SKILL skończył się w 2015 po pro league'u. I mógłbym pisać więcej, ale wydaję mi się że wystarczy stworzyć dyskusję i zaprosić do niej graczy. Poczytajcie co gracze mają do powiedzenia o grze, bo w końcu robicie to dla nich, nie tylko dla kasy co nie? :). Powiem od siebie od ponad roku pracujecie na xigncode i właściwie nic się nie zmienia, cheaterów mam wrażenie że nie banujecie wcale. Jeżeli już dacie bana to komuś kto albo grzebał w plikach albo glitchuje wenta na sacie xDDD. Po prostu komedia, nie rozumiem takiego podejścia, czekam na odpowiedź, nie usuwajcie posta. Ja tylko chcę pogadać z twórcami pierwszej takiej gry która na serio mi podeszła :).
    • Over'maZze wrote:

bo w końcu robicie to dla nich, nie tylko dla kasy co nie? :).
      Każdy z teamlerów swoją funkcję wykonuje jako wolonatriusz, a nie pracownik. Idąc tym tokiem myślenia, to powinno być jasne, że robimy to dla Was. Musisz wiedzieć, że nie wszystko (a raczej prawie nic) jest zależne od nas. My jesteśmy "łącznikami" pomiędzy Waszymi sugestiami i problemami, a wydawcą gry. Nie możesz zarzucać nam tego, że olewamy społeczność. Poświęcamy swój prywatny czas i robimy tyle, ile w naszej mocy, aby gra dla Was była przyjemniejsza. Jednocześnie jesteśmy świadomi, że doprowadzenie gry do perfekcji jest czasochłonne i Wy, jako gracze, musicie okazać trochę wyrozumienia. Wszelkie aktualizacje i ich daty zależne są od wydawcy gry - tego nie jesteśmy w stanie przyspieszyć. Cieszę się, że jest to "jedyna gra, która serio Ci podeszła" i mam nadzieję, że mimo wszystko pozostaniesz jej wierny.

Przykre jest to, że zarzucasz tyle błędów supportowi, byłabym wdzięczna (nie tylko Tobie), za odrobinę ludzkości, bo nikt nie jest w stanie być dostępnym 24h. Robimy co możemy. Na pewno wiele z Twoich słów weźmiemy sobie do serca, jednak moim zdaniem większość z nich jest przekolorowana.
    • Voilie wrote:

Przykre jest to, że zarzucasz tyle błędów supportowi, byłabym wdzięczna (nie tylko Tobie), za odrobinę ludzkości, bo nikt nie jest w stanie być dostępnym 24h. Robimy co możemy. Na pewno wiele z Twoich słów weźmiemy sobie do serca, jednak moim zdaniem większość z nich jest przekolorowana.
      Nie zarzucam, ja po prostu wiem że tak jest, dziękuje za to że zainteresowałaś się tematem. Zależy mi na tej grze, kiedy zobaczyłem pro league w SKILL byłem niesamowicie zaskoczony i liczyłem że tak zostanie, niestety kiedy twórcy ogłosili że to koniec PL, ta gra przestała być już taka wyjątkowa. Wiem że jesteście tylko pośrednikami, ale proszę prześlijcie to do kogoś wyżej dla dobra tej gry. I właściwie dopiszę coś jeszcze, support to jedno wielkie kopiuj wklej, na każdego zgłoszonego cheatera odpowiadają tak samo, nawet nie mogę się dowiedzieć czy dostał tego bana czy nie. Dlaczego niby?
    • Over'maZze wrote:

Nie zarzucam, ja po prostu wiem że tak jest, dziękuje za to że zainteresowałaś się tematem. Zależy mi na tej grze, kiedy zobaczyłem pro league w SKILL byłem niesamowicie zaskoczony i liczyłem że tak zostanie, niestety kiedy twórcy ogłosili że to koniec PL, ta gra przestała być już taka wyjątkowa. Wiem że jesteście tylko pośrednikami, ale proszę prześlijcie to do kogoś wyżej dla dobra tej gry. I właściwie dopiszę coś jeszcze, support to jedno wielkie kopiuj wklej, na każdego zgłoszonego cheatera odpowiadają tak samo, nawet nie mogę się dowiedzieć czy dostał tego bana czy nie. Dlaczego niby?
      Dlatego, ponieważ zdradzanie wewnętrznych procedur nie jest zezwolone. Gdyby było, to znalibyście każdy powód bana i to stety, niestety,nie jest kwestią dyskusyjną. Procedury oraz wyjęte konsekwencje są sprawami wewnętrznymi. Oczywiście Twoje uwagi zostaną przekierowane do odpowiednich osób.
    • Niestety, wszystko zaczęło się od głupiej aktualizacji z kotem w 2016 roku, następne patche co raz bardziej były bezsensu jak i eventy - kiedyś można było wygrać spray na perma, lucky pointy i tym podobne... A teraz wygląda to zazwyczaj tak, że dodadzą nie potrzebną nikomu broń pokroju "F2000", nową mapę Willa, event - wygraj 5 razy dziennie po 10 map Willa - nagrody:
      - Vip na 3 dni
      - Jakiś brzydki spray na 1 dzień
      I to chyba tyle. Co do cheaterów, nie ma teraz dnia, w którym nie spotkałoby się "odpała". Ostatnio zgłaszałem do supportu takiego gracza Lord Voldemort ze znakami specjalnymi, dałem link do 2-godzinnego streama i dokładnie napisałem, w których momentach, ale oczywiście odpowiedź od supporta bardzo konstruktywna. Pisze mi, że film jest za długi, żeby mogli coś z tym zrobić i mam wyszczegółowić momenty, w których gracz się odpala (?!). Usunęli bardzo dobre tryby - Convoy i Manhunt, a dodają jakieś słabe mapy, na których nikt nie gra. W przeciwieństwie do w/w map, niektórzy grali głównie to i zabieranie im tej rzeczy jest złe. Sam lubiłem Convoy, bo leciało dużo SP za grę. Ktoś powie, że gameforge to nie roboty? Co robią przez te 4 godziny aktualizacji oprócz brani wszystkiego z innych wersji gry? Na pewno nic nie robią z AntiCheatem i cheaterzy dalej latają. Mając pieniądze od Turków i Niemców wydających dość sporą kasę na kapsułki zrozumeli, że nie muszą już nic robić oprócz dodawania nowych kapsułek - wszystko pod hajs. Oczywiście zaraz ktoś będzie ich bronił, np. użytkownik TOXIC :)