Odwołanie od niesłusznego bana.

Language sections

• Odwołanie od niesłusznego bana.

Jak w temacie. Zgłosiłem problem z zalogowaniem się na konto ("brak jednostki") i dostałem odpowiedź że otrzymałem bana za niedozwolone oprogramowanie. Napisałem odwołanie i prośbę o jakieś dowody, bo chyba bez nich mnie nie zbanowali i dostałem odpowiedź, mówiąc wprost, że CIACH, nic ci nie powiemy bo ochrona danych i sposobów pozyskiwanie dowodów i itp itd. I tu mam pytanie. Jak mam się bronić, skoro nie wiem nawet za co i na jakiej podstawie? Ktoś był w podobnej sytuacji i udało mu się udowodnić niewinność? Bo ja nie mam pomysłu jak mam się bronić. A szkoda mi czasu i przede wszystkim kasy włożonej w grę, jakby nie to to bym założył nowe konto i tyle, CIACH na poziom i resztę statystyk, to tylko cyferki. Ale skórki postaci, vipa i paru broni z kapsuł mi żal. Napisałem im jeszcze raz do supportu, ale szczerze to słabo to widzę i nie wiem co mam zrobić.

Wycięłam niepotrzebne słowa.
    Voilie.
  • Jedyną drogą do odwołania jest support. Jeśli tam Twój ban, tak jak w tym wypadku, został podtrzymany, to nie ma innej drogi na odbanowanie konta. Jeśli dalej twierdzisz, że ban jest nałożony niesłusznie, możesz użyć na supporcie opcji "skarga", a wtedy osoba "wyższej rangi" rozpatrzy Twoje odwołanie. Przy czym takie decyzje są niepodważalne - jeśli zgłoszenie dotrze na ostatni poziom oczywiście.

Na przyszłość zalecam używać nieco kulturalniejszych słów. Temat zamykam, ponieważ bany i ich odwołania nie podlegają publicznej dyskusji. Tylko support.