Uznajmy to tak: Wiem że trochę nabroiłem ale pomyślałem że może jednak warto zacząć z wami współpracować a coś zmienicie. Optymalizacja

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Uznajmy to tak: Wiem że trochę nabroiłem ale pomyślałem że może jednak warto zacząć z wami współpracować a coś zmienicie. Optymalizacja

Witam, zakładam że jest pewna szansa iż mnie olejecie po tym jak wrzucałem posty gdzie krytykowałem to jak działa ta gra...

Jednakże...

Pomyślałem że może problem leży po tej stronie że twórcy sami nie zdają sobie sprawy co się dzieje z tą grą. Podam wam takie krótkie statystyki pokazujące jak działa gra w moim przypadku. Oraz kilka moich doświadczeń co wpływa na działanie gry.

Więc tak:

Wchodząc do menu mam kolejno fpsów:
    -> ~250
    -> ~140
    -> ~5-10
    -> ~200-270

I tu pojawia się pytanie: Dlaczego w menu skaczą fpsy?

Znowu:
    Wchodzę do gry na mapę DAM i fpsy lecą kolejno:
    -> ~300
    -> ~140
    -> ~0 (Ktoś sie wychyla na mnie i zaczyna strzelać)
    -> ~50 (Dosłownie sekunda po tym jak fpsy spadną do zera)
    -> ~100 (Poprawia się)
    -> ~300
    No i wracamy do rozrywki
    Często po respie dostaje się sekundowego freeza. Który następnie przeradza się w normalne fpsy i wracamy do punktu wyjścia, tzn: 300,140,0

Pisałem że robiłem doświadczenia co wpływa na działanie gry:
    1. Co ciekawe, zamknięcie przeglądarki lub zmienienie jej ustawień priorytetowych na niskie sprawia że skill nie łapie aż tak bardzo ścin.
    2. Gra działa lepiej jeżeli zrobi się defragmentacje jednak nie wystarczająco dobrze żeby nie freezowała
    3. Gra łapie ścinki jeżeli ktoś rzuca granat zapalający
    4. Gra działa lepiej jeżeli istalujemy ją w folderze innym niż inne gry
    5. Co ciekawe: Gra nie łapie aż takich zacięć na versusie na którym zakazane są bronie z kaps i postaci.

Jakbyście mogli moje spostrzeżenia przesłać do kogoś wyżej. Liczę że jeżeli podzielimy się wzajemnie co wpływa na działanie gry uda nam się poprawić jej optymalizacje.

Pozdrawiam, już nie wrogo nastawiony ja ;)

P.s Ale nie macie za złe że robiłem te burzę na forum nie? Jeżeli tak to przepraszam...