Fala bezpodstawnych banów kont

• Gra

Language sections

• Fala bezpodstawnych banów kont

Witam. Chciałbym poruszyć temat (dziwne, że jeszcze nikt go nie poruszył), od którego aż wrze na grupach SKILL'a otóż mam na myśli fale bezpodstawnych banów, w wątku na nieoficjalnym fan page gry znalazło się bardzo wiele osób, które zostały zablokowane bezpodstawnie, niesprawiedliwie, w tym także ja, utraciłem konto, które rozwijałem W SPOSÓB UCZCIWY od początku istnienia gry S.K.I.L.L Special Force 2, promowałem tę grę, zaprosiłem wiele osób do tej gry, wspierałem projekt pieniężnie, za to po wielu latach dostałem bezpodstawną blokadę konta, a na supporcie dostałem tę samą odpowiedź co wszyscy poszkodowani, blokada jest permanentną, a sytuacja nie podlega dyskusji, każda dalsza dyskusja poskutkuje zablokowaniem dalszych zgłoszeń w support, dlatego bardzo bym prosił, abyśmy tutaj na forum wyjaśnili tę sytuację, Luca, Voilie, Lereth, Ulti (i nie wiem kto jeszcze w naszym kraju), Jeżeli zgodziliście się za darmo służyć nam graczom, to proszę, wyjaśnijcie tę sytuację, pomóżcie nam, nie zbywajcie nas na support automatycznymi odpowiedziami, tylko skontaktujcie się z osobą odpowiedzialną za to i niech ta osoba wyjaśni nam o co chodzi. My straciliśmy konta, w które zainwestowaliśmy wiele czasu, co poniektórzy także pieniędzy, ale nie to tu jest ważne, ważna jest sprawiedliwość, która w tym przypadku chyba nie istnieje. Zapraszam do dyskusji.
  • przyłączam sie.Ban za nic.a w konto włożyłem sporo czasu i pięniedzy.... i co za to dostałem ? a bana na perm....

jedni dostają bana na ip a drudzy na perm co to ma byc wogle?
    jesli chcą sie pozbyc hackerów to niech dodadzą nowego anticheata a nie robią jakies przedstawienia....
  • Cała sprawa odnośnie blokad była wyjaśniana już kilka razy, lecz najwidoczniej jest to za mało. Forum nie jest miejscem przeznaczonym do dyskusji na temat banów, tak więc temat zostanie zamknięty a wszelkie zbędne posty będą kasowane.

Nie ma takiej możliwości, aby ktoś został zablokowany za nic, po prostu nie ma. Każdy przypadek jest analizowany ponownie gdy gracz wyśle odwołanie od blokady konta. Jeśli użytkownik naruszył regulamin korzystając z wspomagaczy, to zostanie zablokowany permanentnie bez możliwości odwołania się od tego. Nie tolerujemy tutaj takiego zachowania.

Wcześniej masa osób chciała, żebyśmy w końcu zrobili coś z cheaterami. Teraz, kiedy się do tego zabraliśmy, to każdy okazuje się niewinny. Jeśli ktoś otrzymał odpowiedź w zgłoszeniu, że otrzymał permanentną blokadę konta, to może być w 100% pewny, że nie otrzymał jej za nic.

Z poważaniem,
    Lereth

Support System: link!
    Billing support: link!