BANY ZA NIC ? Dlaczego w taki sposób i najważniejsze kto za co ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• BANY ZA NIC ? Dlaczego w taki sposób i najważniejsze kto za co ?

Witam tak jak w temacie sam jestem jednym z poszkodowanych proszę administratorów oraz moderatorów o nie zamykanie tematu

1. Poleciało tysiące banów najlepsze jest to że ja i wielu moich znajomych którzy grali w S.K.I.L.L Special Force 2 dostali bana za nic
    2. O odsyłanie do suportu dziękuję bo pomocy nie otrzymałem ani żadnego sensownego wyjaśnienia z jakiego powodu otrzymałem bana cytat "nie podaliśmy powodu zablokowania konta bo nie musimy"
    3. Po kilku próbach uzyskania większej ilości informacji w sprawie mojej blokady konta otrzymałem groźbę uwaga cytat " zablokujemy lub ograniczymy panu możliwość kontaktu z działem suport z racji próby spamu "
    4. przerobiłem regulamin od deski do deski i nie popełniłem żadnego wykroczenia którego następstwem jest permanentna blokada konta

proszę innych graczy którzy zostali zbanowani w podobny sposób i szczegółowe wyjaśnienie swojej sprawy

PS : A z CHETER'ami dalej porządek nie zapanował :D jak strzelali z jednego końca mapy na drugi tak strzelają !@ :bday:

:werderw:
  • Witam.

Temat ten był wałkowany już wiele razy.
    Odsyłam do wcześniejszych tematów, które zawierają tą samą treść lub podobną:
    Jestem pewny, że znajduje się ich więcej. Nie mam zamiaru pisać tej samej treści po raz n-ty. NIKT nigdy nie otrzymał stałej blokady konta "za darmo". Forum nie jest także miejscem do dyskusji na ten temat. Proszę zapoznać się z zasadami forum - Board Guidelines.

Temat zamykam.

Z poważaniem,
    Lereth

Support System: link!
    Billing support: link!