Ban za nic?

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Ban za nic?

Witam. Często spotykam się z tym, że ktoś oskarża mnie o używanie WH, po czym pisze, że zaczyna nagrywać, a film wyśle supportowi. I teraz pytanie. Czy jeśli na tym filmie będzie widać, jak wychylam pre-fire'em, ponieważ wiem, że jest gdzieś przeciwnik, wychylę zza ściany z celownikiem na głowie, bo miałem wyczucie, albo po prostu ruszę myszką i strzelę lucky shota, to mogę dostać bana? Oczywiście nigdy nie cheatowałem, nawet kropki nie zrobiłem. Pytam, ponieważ wiele osób uważa, że mam WH, lub macro. Proszę o odpowiedź.
      Don't worry be happy ! :thumbsup:
    • Witaj,

zadałeś/aś dość ciekawe pytanie, postaram się na nie odpowiedzieć ^^ .

Jeżeli nie używasz jakichkolwiek nielegalnych programów, opisanych w naszym OWK, to nie powinieneś się obawiać komentarzy innych graczy oraz nałożenia kary/blokady na Twoje konto.
      Każde zgłoszenie do naszego działu support jest dokładnie analizowane, a w przypadku niejasności lub podejrzenia łamania OWK, sprawa nie zostaje zamknięta, lecz kontynuowana. Kara zostaje nałożona wtedy, gdy posiadamy niezbite dowody na łamanie regulaminu.

Z poważaniem,
      Luca.
    • Witam.

Anticheat wykrywa wszelkie programy, które ingerują w proces gry. Jeśli anticheat wykryje taką "ingerencje", to gra zostaje automatycznie zamknięta. Antywirus oraz wszelkie programy wspomagające działanie komputera są najczęstszą przyczyną występowania opisanego przez Ciebie błędu. Jeśli nie miałeś w danej chwili uruchomionego programu tego typu, to możliwe, że inny z procesów chciał użyć pamięci, która została zarezerwowana przez grę i spowodował "zwarcie", a Ty zostałeś wyrzucony z gry.

Jeśli podany problem pojawia się zbyt często, polecam wyłączyć zbędne programy lub usługi. Można dzięki temu łatwo dojść do wniosków, co dokładnie wywołuje reakcje programu anticheat.

Z poważaniem,
      Lereth

Support System: link!
      Billing support: link!