Oyun içi Cash Alımları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Oyun içi Cash Alımları

iyi günler sayın adminler şimdi oyunda gameforge türk parasıyla 50 tl ye 350 cash civarı oyun parası veriyor bazı sosyal medyada gördüğüm şudur ki bazı şahıslar 50 tl ye 900-1000-1250 cash verenler vardır ve bunlar yasal olmasa nasıl bu işi yapabilirler çok merak ediyorum eğer gerçekten böyle bir durumun yasallığı varsa ve sizinde bilginiz varsa lütfen bizimle paylaşırmısınız sonuçta bu oyun için bir çok site evet kod vs veriyorlar ama hiç bir site bu kadar fazla vermiyor şimdi bu şahıslar bunu yaparak sizin bildiğiniz sitelerden yasal olarakmı alıyorlar cashı yoksa illegal mi ?( . illegal se bunlar neden bu kadar çoğalmış durumda vereceğiniz cevabı merakla bekliyorum saygılarımla
    • Uygun şarltarda Gf'nin belirttiği site dışından almanız sakıncalı olacaktır. Hesaplarınızı ele geçirebilirler veya dolandırılırsınız. Gamesultan gibi sitelerden alabilirsiniz onun dışında onaylanmamış ödeme yöntemlerine girişmemenizi söyleme isterim.
    • sayın admin benim demek istediğim şudurki bazı şahıslar gf verdiği cashden daha fazla veriyor bu nasıl oluyor ben onu öğrenmek istiyorum çünkü hile programlarına alıştık ama yeni çıkan bu cash alma yöntemini sizden habersiz yapılıyorsa bizi gf ya dolandırıyor yada gerçekte böyle bir yöntem olup oyunculardan paylaşılmıyor