Siz işinizi yapacakmısınız?

Language sections

• Bence GM olarak çok kişisiniz en az 1 kişi online olabilir 24 saat diliminde ben buna inanıyorum. Ayrıca maç esnasında herhangi bir GM çağırabilme imkanı olsa bence hacker'lar için büyük caydırıcı olabilir. Örneğin #GM, /GmCall vb birşey olsa ve biz bunu yazsak cw'lerdeki hacker'lar korkudan odadan kaçar emin olun. Videoya gelirsek ben video üzerinden işlem yapılmadığı kanısındayım.

• önerinizi raporumda ileteceğim.

videolardan işlem yapılıyor. bunun en büyük inandırıcı yanı, her gün bize gelen neden banlandığını soran oyuncu sayısının fazla olması. gelen videolar titizlikle incelenip gerekli görülenlere ceza uygulaması yapılıyor. ardından ceza alan oyuncular genelde ticket açıp ceza nedenlerini soruyor. bu yüzden bize ulaşan oyuncu sayısı fazla.
    • anlıyorum. biz sadece yardımcı olmak için buradayız zaten. ben hack videolarına bakmıyorum, ancak genelde gelen videolar maksimum 2 günde inceleniyor. tatil günlerinden dolayı bazen sarkma olabilir. bazen de yeterli delil olmadığı zaman, o oyuncu hakkında delil havuzu oluşturulup yeni raporlar bekleniyor. eğer böyle oyuncular varsa yeniden bildirmeniz delil olarak banlanmasını destekleyecektir. bir oyuncuyu 100% hack kullandığına emin olunmadan banlayamıyor hack videolarına bakan görevliler.
    • New

Aslında %100'ü geçtim %1 bile hack kullanmadığım halde banlanmıştım sağolsun banlayan adminler. Sebebi ise www(MrSnapz)Com adlı hesap açtım tamamen troll amaçlı yalnız benim nick değiştiren hack sanıp banladılar daha sonra kıvırıp tabiri caizse reklam yaptığınız için banlandınız dediler. Baktım açmıyorlar yapçak birşey yok yeni hesap açtım. Ama ben şuna kanaat getirdim hack olmayanlar da banlanıyor demekki program tespitine bakılmıyor tamamen insiyatife bağlı yürüyor bu işler sanırım

• New

Oyundaki MRSNAPZ ve pipipipi sorununu deneyimli bir oyuncu olarak biliyor olmanıza rağmen böyle birşey yapmaya kalkışmak sizin kendi hatanızdır. Amacı, oyunu kurallara uygun oynamak olan hiçbir oyuncu böyle bir saçma bir şeye kalkışmaz. Öte yandan burası sizin ceza sebebinizi tartışma yeriniz değildir. Ceza nedeniniz size ticket yoluyla açıklandı ve gerekli izahatlerde bulunuldu. Bunları, oyuncular önünde kendi reklamınızı yaparak tartışamazsınız.

Forum adminimiz size fazlasıyla hoşgörülü olarak yanıt vermiştir. Eğer "size özel" kalması gereken ticket yanıtlarınızı ulu orta yazacaksanız, öyleyse "Cezamı açmazsanız ben de gider hile satın alırım" anlamına gelen mesajınızı da ben buraya yazayım. Ne dersiniz? Hoş olur mu sizce? Yada şunu sorayım: Bize "İşinizi yapmıyorsunuz, oyun hack dolu" deyip , üstüne de "Gider hile satın alırım" anlamına gelecek bir ticket yazmak, kurallara uygun ve dürüst bir oyunculuk mudur?

Hesabınız kapalı kalacaktır. Bunu uzatmanın anlamı yok, zaten yeteri kadar da uzadı.

İletişim: shadiz@skill-specialforce2.com
      ** Adımı kullanarak oyun içerisinde sizden talepte bulunanlara itibar etmeyiniz.
    • New

Shadiz ve Ros admnilerin anlattığı gibi oyun hile ile mucadelere ediyor ben daha önce bir kaç kez ticket attım MRSNAPZ ve pipipipi sorunu hakkında zaten oyununa hile yapan herkes bu iki kurnazın burduğu açık ile yapıyorlar sanırım skill ekibi bu açığı kapatmak için çabalıyor ama ben araştırmalarıma baktığımda bu açık çok derin oyun yapılırken unutulmuş ve düzeltmek için uzun bir süre beklemek gerekebilir çünkü direk oyunun dosyası olan bir dosyanın kodlarının verdiği açık hatta bunu daha önce forumda konu olarak anlatmıştım(uyarı aldım tabi :D tam anlattığım için) şunu söylemek gerekli biraz sabır hiç kimse ekmek kazandığı yerde hırsızlık yapılsın istemez yada haksızlık eminim skill ekibi bir çözüm bulacaktır bize düşen sabretmek ve hile ile mücadelede bu ekibe yardımcı olmak.
      " lyric'lerimde, rhyme'larımda, flow'larımda örnek, gerisi size kalmış yani gerçekleri görmek. "