Szukam klanu!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Szukam klanu!

Szukam klanu!

Witam, kilka słów o mnie, jestem dość starym graczem który grał w S.K.I.L.L jeszcze za czasów kiedy ta gra raczkowała :D. Po dłuższym czasie wracam do gry. Nie spodziewajcie się po mnie, że będę nie wiadomo jak dobrze strzelać czy coś, owszem będę ale to dopiero po czasie. Potrzebuję około miesiąca, max dwóch żeby wrócić do takiego mniej więcej starego mnie. Konto wytrzasnąłem jakieś tam stare więc lvl Porucznik (dwa diamenty) jest! Kd 1.280, nie jest najgorzej muszę przyznać. Mam lat 19, ts3, discord, curse i oczywiście mikro. Gram *NA SŁUCH* (ale nie na zasadzie, że cały czas mówię tylko: "cicho, cicho bo nic nie słyszę..."). Uwielbiam grę zespołową, większość map nie jest mi obcych, zdążyłem też już kilka poznać po powrocie, więc wydaje mi się, że i z infem problemu nie będzie. Dla leniwych opiszę po prostu na dole moje informacje. A jak ktoś jest ciekaw czegoś więcej, to śmiało czytaj dalej :).

Wracając... aby szybko wrócić do formy uznałem, że pogram VERSUSy więc
      jeżeli w klanie są ludzie którzy to grają to jest to dla mnie ogromny +! Znam się trochę na TeamSpeak'u więc jeżeli ktoś szuka oprócz towarzysza do m.in bitew klanowych, kogoś kto pomoże zbudować i założyć teamspeak'a, służę pomocą :). Dalej, uwielbiam mapy blasting. Znam je wszystkie jak własną kieszeń, od przegranej po 10000x satelity aż po uwielbianego przeze mnie desert campa, dalej przez missile, workshop, ghost town itd... Oczywiście nie sprawia mi problemu gra Seizure czy innych trybów. Po prostu najbardziej preferuje blastingi. Lubię się uczyć czegoś nowego, jestem cichym graczem, nie krzyczącym w niebogłosy, że cyt. "zabije tego sku****yna" albo "Głupi ch** on na 100% nie gra czysto". Jedyne czego nie znoszę to kiedy ludzie po przegraniu paru rund rezygnują i zawsze starałem się żeby moja drużyna zebrała się do kupy i ugrywała to kolejne mecze. [INFO UOGÓLNIONE PONIŻEJ]

Info ugólnione:
      - Kd ok. 1.280,
      - hs ok. 55%,
      - Ts3 + mikro (ew. Discord, Curse),

- Komunikatywny,
      - Doświadczony gracz,
      - Grywam VERSUS aby szybciej wrócić do formy,
      - gram na słuch oraz z drużyną,
      - znam większość map,
      - preferuje głównie blastingi choć mogę grać też i inne tryby,

- Jestem kulturalny

No ogółem to tyle, nadam się? :)