LAGI

• Gra

Language sections

• Witam

Po nowej aktualizacji mam straszne lagi, na nową mape infiltration nie mogę się dostać gdyż wczytuje mnie cały czas i nic, a jeśli już jakimś cudem się dostane to są takie lagi, że nie da się grać. Dodam, że wcześniej grałem na niskiej grafice, ale wszystko było w miarę płynne, a teraz dałem na minimalną i gra jest niegrywalna. Dodatkowo, w samym menu odczuwalne są już przycięcia. Włączyłem 'check files' lecz to nic nie zmieniło. Proszę o jakieś sugestie.

Pozdrawiam
    • New

Witaj,

proszę wyłączyć zbędne procesy w tle (przeglądarka, komunikatory głosowe, itp), wyłączyć program antywirusowy, uruchomić grę jako administrator i ponownie użyć opcji Check Files. Sprawdź również temperatury podzespołów swojego komputera i prześlij nam jego pełną specyfikację.

Nowa mapa może mieć nieco większe wymagania niż inne, dlatego proszę maksymalnie odciążyć komputer.

Zapoznaj się także z poprzednim tematem na forum.

Z poważaniem,
      Luca.
    • New

Witam.
      Dołączę sie, mam również problem z lagami i w 100% obwiniam aktualizacje, ponieważ do dnia aktualizacji było wyśmienicie. Łącze mam stałe i używam jako jedyny, wykresy łącza są identyczne cały czas. Na komputerze oprócz windows posiadam tylko steam z CS GO,skill,teamspeak3 i Ccleaner. Więc nic nie obciąża. FPS też mocno spadły. Komputer ma 6 miesięcy i znacznie przewyższa wymagania gry nie będę podawał pełnej specyfikacji 8rdzeniowy procesor ,karta graficzna 4gb, 8gb ram. Bez blokady FPS w CS GO mam ich ponad 300 lecz blokuje do 120 w skilla miałem koło 100 teraz mam może z 20-30.