Likwidacja opcji wyrzucania graczy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Lereth wrote:

Rebirth" wrote:

a za napisanie na czacie by admin zbanowal odpala przeciwko ktoremu jest razem ze mna w teamie = czat ban.(Admin Raider)

Rebirth" wrote:

wiec wyzywanie od hackerow w takich sytuacjach rowniez powinno byc jakos nagrodzone banem na czat/na gre x dni.
      Nie wiem, czy tylko ja odbieram to w ten sposób, ale dość szybko zmieniasz zdanie.
      Mylisz pojęcia. Ktoś kto ma 29999 ammo nie jest dla Ciebie odpałem?
    • [ciach] zrobia taka prawda :) szkoda nerwow na syf2 . Nikt nie napisal jeszcze ze system kickania jest zbugowany ale ktos w koncu musi.. Wbija hacker i nie da sie go nawet wyrzucic, 4 glosowania i caly czas 4 F6 i 0 F7 a on nie dostaje kicka

Pozdrawiam

//Usunąłem zbędny wulgaryzm,
      Lereth
    • Lereth wrote:

To, że zostaniesz wyrzucony z meczu po rozpoczęciu głosowania jest niestety decyzją większości graczy w Twojej drużynie.
      Decyzją większości graczy? Szkoda, że nie patrzą nawet na kogo głosowanie jest tylko automatycznie f6 dają. Przykład, wbija ktoś w trakcie i wywala randomowo za nic kogoś kto ma np. 10/6... Zabijesz 3, 4 albo wpadnie Ci jakiś random/dobry dzień i robisz 10/0, i już płacz na chacie ebay botów, że hacker, a ludzie z teamu łykają jak pelikany. Tak samo afk nawet nie można być 1 min, np. po wodę pójść, bo już spam na chacie 'f6 afk' i tym oto sposobem mając 25/11 straciłem 18k expa.