Parę błędów w gierce które widzą wszyscy a nikt nic z tym nie robi - czyli BUG EXPLORER

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Parę błędów w gierce które widzą wszyscy a nikt nic z tym nie robi - czyli BUG EXPLORER

Witam, jako jeden z nielicznych powoli graczy na tym forum przedstawię parę błędów które wyłapałem po wprowadzeniu nowego designu naszej gierki.

No więc tak:

1. Przy zmianie opcji u góry kiedy jesteśmy hostem i zmieniamy ilość graczy wyświetlają się linijki kodu, obstawiam, że ktoś nie domknął diva :P

2. Coś powoduje w grze, że raz na jakiś czas niektórym graczom znika kursor, najczęściej dzieje się to po wciśnięciu kombinacji klawiszy ctrl+esc i alt+tab
      3. Ten błąd istniał już dawno, ale widzę, że nie zwrócono na niego uwagi, granat zapalający wybucha z większym hukiem niż zwykły, dlaczego tak się dzieje? To również sprawdziłem, więc tak: wszystkie pliki dźwiękowe w skill pomijając otoczenia obsługuje w opcjach suwak "efekty", jednak głośność dźwięku granata zapalającego jest obsługiwana przez suwak "ogólne", upewniłem się co do tego gdyż gram na ustawieniach gdzie "ogólne" mam na max a "efekty" na jedyne 30 i moje przypuszczenia okazały się słuszne, jakby ktoś chciał mogę podrzucić filmik, ale tak naprawdę wystarczy zalogować się do gry ustawić odpowiednio dźwięk i rzucić granat zapalający :D.
      4. Niby nie powinno tu tego być ale jednak to psuje estetykę gry: Ktoś kto robił tłumaczenie na j. polski w SKILL musiał mieć ogromną fantazję bądź używał do tego popularnego translatora typu google translate. Jest wiele dziwnie zrobionych tłumaczeń które brzmią nie po polsku, przykład? Proszę uprzejmie: "zgłaszany jest niedobry użytkownik" zamiast np. "Zgłaszanie użytkowników łamiących regulamin".
      5. No i ostatni błąd (narazie), nie wiem dlaczego ale w miejscu gdzie kupujemy vipa i sprawdzamy jego poziom obok napisu "VIP" wyświetla się "0".

6. Właściwie to dopiszę coś jeszcze ale to jest raczej taka bardziej rzecz która mnie osobiście lekko wkurza, bowiem w opisie klanu wprowadzona jest tzw. encja html czyli, że znaki typu: <,>-,:,; itd... są podmieniane na kod w zapisie 16-tkowym, ale co ja wam będę mówić. Przecież wiecie. I... jak mam być szczery to trochę to wkurza jak gracz zrobi piękny opis klanu i nagle zrobione strzałki czy tam podwójne myślniki mu się zmienią na przykładowo: <.(&.#..6...4, no tak nie wpadłem na to, że html to odczyta i przekompiluje xd) Przecież taki opis nie wysyła zapytań na serwer które mogą zagrozić bezpośredniemu bezpieczeństwu użytkowników itd... Więc po co tam robić coś takiego?

To by było na tyle, mam nadzieję, że te informację będą dla was przydatne i przekażecie to dalej do tych miłych panów co kodują tę grę żeby mogli wprowdzić patcha który poprawia takie rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie :)

Media do tego raportu: pokazywarka.pl/c88biu/