Konta i Wymiana w Grze

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Witajcie,
      propozycja jest dość ogólna, może jesteście w stanie opisać bardziej szczegółowo jak wg Was miałoby to wyglądać.
      Czy wymiana dotyczyłaby wszystkich broni? Czy tylko jakiejś określonej grupy lub typu?
      Jak wiemy niektóre bronie rzadziej występują niż inne - czy wymiana Famasa EOTech za M4A1 Skull Supreme to wg Was dobry pomysł?
      Opiszcie jakie Waszym zdaniem dałoby to korzyści.

Pozdrawiam,
      Ulti
    • Tak wymiana by dotyczyła wszystkich broni

///

+ mniej kradziezy w grze
      +Wymiana broni ktora np.nam sie nie podoba na inna
      Ps. Zaktualizujcie troche gre chodzi mi jak sie ja odpala :/ bo pisze skill:w grudniu nowosci :( itd.

//Połączyłem Twoje dwa posty. Następnym razem edytuj zamiast pisać nowy post.
      Lereth
      Pozdrawiam :missilelauncher:
    • Ulti wrote:

Witajcie,
      propozycja jest dość ogólna, może jesteście w stanie opisać bardziej szczegółowo jak wg Was miałoby to wyglądać.
      Czy wymiana dotyczyłaby wszystkich broni? Czy tylko jakiejś określonej grupy lub typu?
      Jak wiemy niektóre bronie rzadziej występują niż inne - czy wymiana Famasa EOTech za M4A1 Skull Supreme to wg Was dobry pomysł?
      Opiszcie jakie Waszym zdaniem dałoby to korzyści.

Pozdrawiam,
      Ulti
      Hej,
      Myślę że wiesz jak to wygląda na platformie steam, oboje widzą co dają i za co, tzw. tradelinki, to proste :)
      + zmniejszyła by się ilość kradzieży i zbanowanych kont, to na prawdę pomogło by tej grze, lecz wraz z tym gameforge powinien odbanować wszystkich ludzi którzy handlowali kontami i zostali zbanowani.

The post was edited 1 time, last by Worlej ().

• Handel kontami jest zabroniony, z pewnym wyjątkiem, który jest omówiony w Ogólnych Warunkach Korzystania - OWK.

2.9

Przeniesienie konta użytkownika lub przekazanie go osobie trzeciej jest wykluczone bez uzyskania zgody ‪Gameforge‬.

Aktualnie Gameforge nie pozwala na jakikolwiek handel kontami oraz nie zgodzi się na to w najbliższym czasie.

Pozdrawiam,
      Lereth

Support System: link!
      Billing support: link!
    • Lereth wrote:

Handel kontami jest zabroniony, z pewnym wyjątkiem, który jest omówiony w Ogólnych Warunkach Korzystania - OWK.

2.9

Przeniesienie konta użytkownika lub przekazanie go osobie trzeciej jest wykluczone bez uzyskania zgody ‪Gameforge‬.

+1, lecz to ja się źle wyraziłem.
      Nie rozchodzi nam się o handel kontami, tylko broniami, wymiana pomiędzy graczami na zasadzie" Daj mi G36C w EO, a ja ci dam HK417 EO" ludzie nie handlowali by wtedy kontami więc byłoby mniej banów=więcej ludzi którzy by grali w tą grę.
    • Worlej wrote:

Hej,
      Myślę że wiesz jak to wygląda na platformie steam, oboje widzą co dają i za co, tzw. tradelinki, to proste
      Fakt, wiem jak to wygląda w wielu grach. Na pewno nie znam wszystkich strzelanek. Wymień darmowe gry FPS, w której gracze mogą wymieniać między sobą bronie wylosowane z skrzyń/kapsuł. Chętnie sprawdzę jak to wygląda i na jakich zasadach to się odbywa.

Worlej wrote:

+ zmniejszyła by się ilość kradzieży i zbanowanych kont, to na prawdę pomogło by tej grze, lecz wraz z tym gameforge powinien odbanować wszystkich ludzi którzy handlowali kontami i zostali zbanowani.

W tej sprawie się nie zgodzę z Tobą. Wymiana broni między graczami - nawet jeżeli kiedykolwiek by miała miejsce taka opcja - nie ma nic do wymiany i sprzedawania swoich kont. Proszę nie mieszać tych dwóch kwestii.
    • ahh znowu mam problem i nie mogę cytować :(
      Ulti, rynek steam opiera się na tym, że dostaje się tzw. tradelinka, i tam widać poszczególne rzeczy, opisze to na przykładzie skilla i wymiany pomiędzy mną a tobą:
      Gracz Worlej oferuje: K2 Black Pearl, HK417 EOtech
      Za przedmioty gracza Ulti: M4A1 Supreme Gold
      Obie strony widzą co dostają i co oddają, imo, bardzo dobrze by się to sprawdziło a community byłoby zadowolone, gdyż niektórzy mają po pare sztuk np. G36C RedVital, a nie mają innej broni więc mogli by się wymienić :)
    • Wprowadzenie proponowanego rynku nie przyniesie ogromnej fali graczy. Nie w momencie kiedy są "pilniejsze" kwestia do naprawienia/rozwiązania, nad którymi trwają pracę.
      Problem z tego typu rozwiązaniem tkwi w szczegółach. Należałoby mądrze podejść do tematu tworzenia opcji wymiany ponieważ ciężko jest np wycenić bronie, opracować sposób jak zabezpieczyć się przed nadużyciami. To wszystko wymaga czasu i jakiegoś pomysłu dedykowanego pod S.K.I.L.L. Zwłaszcza, że złe decyzje w tak znaczących kwestiach mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Poza tym wprowadzenie np wymiany przedmiotów czy broni i tak nie wyeliminuje problemu handlu kontami ponieważ gracze oprócz tego, że chcą mieć fajną broń to nabywają konta po to aby mieć wysoki poziom bez poświęcania czasu (a przydałoby się to i by skilla nabyli) na zdobycie go. Takiego "pójścia na łatwiznę" nie unikniemy niestety.
    • Świetny pomysł z wymianą broni, każdy indywidualnie składałby ofertę za wymianę, nikt przecież na siłę nie musi się wymieniać z supreme na eo, mogłoby dojść do tego ''akceptuj'' lub ''odrzuć'', ale na pewno na plus, przecież niektórzy gracze mają po 2x sztuki broni takich samych, myślę że z miłą chęcią wymieniliby się za coś innego, na prawdę dobry pomysł. :thumbup:

Może i to nie jest zaawansowana grafika, ale myślę że da się z tego odczytać całość jakby to miało wyglądać;

@@@@@@@

A tutaj mamy całość jakby mogła wyglądać gdyby rynek został wprowadzony, mam nadzieje że jest to czytelne i pomoże to w jakiś sposób wyobrażenia sobie rynku wymiany broni.

To jest tylko i wyłącznie moja propozycja jak mogłoby to wyglądać, a bronie na tym obrazku to tylko przykład.

//Połączyłem Twoje dwa posty,
      Lereth
      :sleeping:
    • Changenickname00002 wrote:

No takie cos własnie byłoby bardzo dobre :) @W3R4

@@@@@@@

Tylko ze moglby byc jakis np. room i masz na nim oferte ak eo za hk eo i jest napisane od jakiego gracza i za ile ta oferta wygasa i mozesz wbic do tego roomu i sie wymienic :)

//Połączyłem Twoje posty. Następnym razem użyj opcji edytuj,
      Lereth

No tak wiadomo że w produkcji by to całkiem inaczej wyglądało, ja przedstawiłam to pod kątem wymiany i jak mogłoby to wyglądać.
      :sleeping:

The post was edited 1 time, last by W3R4 ().