bug la joc

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Buna Denis,

Regret ca iti raspund tocmai acum., problemele sunt multe si ele trebuiesc rezolvate pas cu pas!
      Sfatul meu este sa faci pentru inceput un check files de joc, iar daca vezi ca problema persista,pentru a te ajuta in cel mai bun mod te rugam sa ne trimiti un tichet cu un screen sau chiar si o inregistrare pentru a intalege mai bine eroarea cu care te confrunti, totul pe adresa noastra de Suport la

skill.support.gameforge.com/index.php?lang=ro

Iti multumim pentru ca ne-ai contactat,

Skizz7.

Support: Support
      Billing Support: Billing Support
    • Denis_Andrei wrote:

o data la 4-5 minute cand incepe o runda noua din joc,imi apare pe ecran coltul hartei din aer si nu pot sa ma misc ,iar problema insista chiar daca ies din meci si intru iar.. Va rog ,ajutati-ma ;(
      Salut , imi cer scuze ca intervin insa cunosc problema ta , iar daca te pot ajuta de ce sa nu o fac .Ei bine jocul are cateva buguri si errori atunci cand este setat pe LIMBA ROMANA, de aceea inainte de a lansa jocul te rog sa setezi limba ENGLEZA pentru a scapa de errori! Bafta s