Ludzie z 0.8 kd i zerowym pojęciem o grze są GM'ami i GA'mi?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Language sections

• Ludzie z 0.8 kd i zerowym pojęciem o grze są GM'ami i GA'mi?

Administracja tej gry to jakaś porażka. Byle boty z 0.8 kd, co nie mają pojęcia o grze zostają adminami. A potem banują czystych graczy, bo nie potrafią rozróżnić skilla od cheatów. Zamiast banować odpałów, gdy im się pisze, że w danym pokoju gość zabija beczkami, wolą spamować w lobby. Kiedyś w tej grze adminami zostawali ludzie, co ogarniają grę i grają esla, np. Stoked. A teraz...

Gdyby nie nagrywał, dostałby odpowiedź na ticket, że został zbanowany z powodu używania nielegalnego oprogramowania...
    Takich przypadków jest o wiele więcej, ale nie każdy może nagrywać z powodu słabego komputera, a wtedy już mają po końcie.
    Ostatnio GM Accipiter zbanował kogoś za zrobienie na niego i na jego klan botów (--PIEKIELNI--) 28/11. Jeśli to czytasz Accipiter, na was żaden problem takie staty wykręcić, sam was dojeżdżam jak chcę i mogę nawet nagrać, o ile się nie przestraszysz i insta kicka mi dasz :D

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)
  • Witam,

aby dostać się do zespołu Support należy spełniać określone warunki, K/D ratio nie jest brane pod uwagę - proszę to zrozumieć raz na zawsze.

Sefiria nie jest już w naszej ekipie od dłuższego czasu.

Nawii' wrote:

GM Accipiter zbanował kogoś za

Skąd posiadasz takie informacje? Domyślam się, że od tego "kogoś". Musisz pamiętać, że nigdy nie poznasz całej prawdy, którą usłyszysz od wcześniej wspomnianego "kogoś".

@Rebirth" nasz zespół analizuje wszystkie materiały, które od Was otrzymujemy i stwierdzenie, że nic nie robimy jest błędne.
  • @Luca
    Źródło:
    imgur.com/a/Tv1Ps6I
    imgur.com/a/EVOrcQ5

Wiem, że K/D nie gra, ale admin powinien mieć jakieś pojęcie o grze, jak i potrafić rozróżnić dobrego gracza od cheatera, czego niestety nie ma w wymaganiach...

Sefiria sama odeszła, a powinni ją zwolnić z tej funkcji po tym incydencie, tak samo jak community menagera nimrooka. Gdyby hackz0r nie nagrywał tych meczy, straciłby konto :)

Jak "analizujecie" wszystkie materiały, skoro dzień w dzień zazwyczaj te same osoby cheatują... 31337'AGGRESSIVE nie ma w tabeli wyników, a jest w liście do reportowania i w lobby, zdążył już 2 diamenty wbić i dalej bez bana :/
    N3w(nutka) to samo, 29999 ammo i po 5 miesiącach dalej gra jakby nigdy nic.
    Mam wymieniać dalej?

Na kanałach na yt Rebi ', Nawi', hackz0r sf2 etc. jest mnóstwo filmów na odpałów, więc się lepiej zajmij nimi i banuj ich po kolei, jak leci.

The post was edited 3 times, last by Nawii' ().

• [ciach]

Wiecej pytan nie mam :)
    Skasujcie temat to go rozesle w ciagu 30 minut do calego gameforge i dragonfly ^^ I ktos tu straci funkcje.

//Proszę nie publikować prywatnej konwersacji z członkami zespołu. Wszelkie skargi na daną osobę należy zgłaszać za pośrednictwem zgłoszenia w systemie support,
    Lereth
  • Nawii wrote:

Wiem, że K/D nie gra, ale admin powinien mieć jakieś pojęcie o grze, jak i potrafić rozróżnić dobrego gracza od cheatera, czego niestety nie ma w wymaganiach...
    Sama umiejętność grania nie jest czynnikiem decydującym o tym, czy dana osoba nadaje się na Supportera.
    Rekrutacja na mistrza gry oraz moderatora forum jest otwarta. Możesz aplikować i pokazać nam, jak według Ciebie powinniśmy pracować.

Rebirth" wrote:

Wiecej pytan nie mam
    Skasujcie temat to go rozesle w ciagu 30 minut do calego gameforge i dragonfly I ktos tu straci funkcje.
    Edytowałem Twój post i zostawiłem komentarz dotyczący tego, co powinieneś zrobić w takim wypadku. Stosowanie szantażu w celu rozładowania swojej złości jest złym nawykiem.

Z wyrazami szacunku,
    Lereth

Support System: link!
    Billing support: link!
  • Lereth wrote:

Nawii wrote:

Sama umiejętność grania nie jest czynnikiem decydującym o tym, czy dana osoba nadaje się na Supportera.Rekrutacja na mistrza gry oraz moderatora forum jest otwarta. Możesz aplikować i pokazać nam, jak według Ciebie powinniśmy pracować.
    Tak jak napisałem, admin powinien mieć jakieś pojęcie o grze, jak i potrafić rozróżnić dobrego gracza od cheatera, a jak ktoś kto słabo gra może mieć pojęcie o grze i potrafić rozróżnić skilla od cheatów... Szczerze większość adminów w tej grze jest niekompetentna , a potem czyści gracze dostają bana, bo grają dobrze, a gość z 29999 ammo kilka miesięcy już lata i dalej bez bana.

//Jak ktoś chce zobaczyć tego screenshota, co Lereth usunął, w komentarzach pod tym filmem jest link.
    youtube.com/watch?v=vxyvb7R3eEo

The post was edited 1 time, last by Nawii' ().

• Jestem tutaj już trochę i nie spotkałem się z żadnym przypadkiem niesprawiedliwego ocenienia i zbanowania gracza, który został zgłoszony z powodu używania niedozwolonego oprogramowania. Nakładanie na kogoś jakiejkolwiek blokady nie jest czymś, co robi się bez zastanowienia. Każdy materiał dowodowy jest dokładnie sprawdzany i to nie przez jedną osobę, a kilka. Jeśli zdarzy się przypadek, w którymś ktoś niesłusznie dostanie bana, to ma możliwość odwołania się i w tym wypadku sprawa jest badana po raz drugi.

Nawii wrote:

admin powinien mieć jakieś pojęcie o grze, jak i potrafić rozróżnić dobrego gracza od cheatera,
    Istnieją gracze, którzy są dobrzy tylko dlatego, że nie dali się złapać na oszukiwaniu. Idealnym przykładem jest ostatnia informacja o zbanowaniu jednego z profesjonalnych graczy cs'a o nicku Forsaken. Złapali go na cheatowaniu dopiero na ostatnim turnieju lanowym. W późniejszym wywiadzie powiedział, że cheatował także na wcześniejszych turniejach. W tym momencie też pewnie stwierdzisz, że admini na tamtych turniejach byli niekompetentni, bo przecież tego nie zauważyli. Kij ma dwa końce, więc skąd możesz wiedzieć, że dana osoba została zbanowana niesłusznie?
    Tacy ludzie pokażą Ci tylko momenty, w których widać ich prawdziwe umiejętności. Jeśli pokazaliby moment użycia przez nich jakiegoś silent aima, czy innego typu cheata, to straciliby powód do robienia z tego dramy. W skillu pomaga im też fakt, że nie możemy udostępnić żadnych dowodów dotyczących blokad. Gdybyśmy mogli Wam je pokazać, to jestem pewny, że ilość osób krzyczących o niesłusznego bana zostałaby zredukowana do zera.

• Lereth wrote:

W skillu pomaga im też fakt, że nie możemy udostępnić żadnych dowodów dotyczących blokad. Gdybyśmy mogli Wam je pokazać, to jestem pewny, że ilość osób krzyczących o niesłusznego bana zostałaby zredukowana do zera.
    Niby jakich dowodów? Filmy byle płaczka, co ma movement botów z Ai TDMa i beczy na każdego kto go zabije, że hacker? Zresztą w tej grze tak łatwo się pod kogoś podszyć... Przykładowo ktoś ma nick bylejakinick, i cheater tworzy nowe konto z nickiem byIejakinick (l w tym przypadku = i). Tak samo jak z ' ' i ". A czysta osoba dostaje bana :)
  • Nawii' wrote:

@Luca
    Źródło:
    imgur.com/a/Tv1Ps6I
    imgur.com/a/EVOrcQ5
    Czyli miałem rację ^^ .

Nawii' wrote:

Niby jakich dowodów? Filmy byle płaczka, co ma movement botów z Ai TDMa i beczy na każdego kto go zabije, że hacker?
    Tego typu zachowania są dość często spotykane w grach internetowych - są różni ludzie i różne sposoby na okazanie emocji związanych z niepowodzeniem w grze.
    Pzyjmujemy różnego rodzaju materiały, te które zawierają niezbite dowody używania nielegalnego oprogramowania oraz takie, które ich nie posiadają (normalne zachowania/movement zgłaszanego gracza). Jesteśmy w stanie to odróżnić, proszę się o to nie martwić.

Nawii' wrote:

Zresztą w tej grze tak łatwo się pod kogoś podszyć... Przykładowo ktoś ma nick bylejakinick, i cheater tworzy nowe konto z nickiem byIejakinick (l w tym przypadku = i). Tak samo jak z ' ' i ". A czysta osoba dostaje bana
    Zamiana liter lub znaków, które wyglądają podobnie, jest dość często spotykana. Z naszego punktu widzenia nie ma możliwości pomyłki, o której mówisz, o to również się nie martw.
  • Luca wrote:

Pzyjmujemy różnego rodzaju materiały, te które zawierają niezbite dowody używania nielegalnego oprogramowania oraz takie, które ich nie posiadają (normalne zachowania/movement zgłaszanego gracza). Jesteśmy w stanie to odróżnić, proszę się o to nie martwić.
    Dla Was gość co lata z 29999 ammo, nie ma go w tabeli wyników, ale jest w tabeli do reportowania, w lobby etc. nie jest odpałem :D
    Gdyby ludzie co grali esla byliby adminami, to gwarantuję, że 99% cheaterów by dostało bana. Sam gdybym nim był, to banowałbym jak leci chociażby takich pro grajków co patrzą przez ściane na kogoś, kto idzie na capslocku i podążają za nim celownikiem, a potem boom prefire... Powierzanie takiej funkcji komuś, kto nie potrafi nawet grać na słuch i gra jakimiś broniami dla noobów pokroju eotech również nie jest dobre. Zabije się takiego 3-4 razy, spłacze się i czystego gracza zbanuje, bo według jego widzimisię ma aimbota czy wh, bo używa słychawek i gra normalnymi broniami przez co nie ma raka aima jak ludzie co grają eotechami i supremami.
  • Drodzy gracze,
    na wasze szczęście (i nieszczęście) decyzje o przyjęciu do teamu są podejmowanie przez Admina czyli przeze mnie w porozumieniu z Community Managerami gry S.K.I.L.L
    Nigdy KD nie było wyznacznikiem w tych kwestiach i nie będzie.
    Z Waszych wypowiedzi można wywnioskować, że powinniśmy hackerów przyjąć do teamu - no kto jak kto ale oni najlepiej wiedzą jak wygląda hack. Na dodatek ilu by było kandydatów :D Takich cyrków jednak nie odstawiamy.
    Poza znajomością gry, co jest ważne oczywiście, to liczy się kwestia osobowości i kultura języka. Niestety Ci najgłośniej krzyczący na forum i w grze zazwyczaj mają w tych kwestiach najgorsze wyniki.
    Szkoda bo szukamy aktywnych ludzi, którzy oprócz tego, że grają w S.K.I.L.L-a to potrafią się zachować i wypowiadać na poziomie. Nic nam z supportera, który rozpozna hacka w mgnieniu oka jak przy okazji zwyzywa graczy i złamie regulamin gry.

W kwestii banów, tak jak napisał @Lereth, wszystkie blokady są sprawdzane przez więcej niż jedną osobę. Jeżeli ktoś uzna, że został niesłusznie zbanowany to może się odwołać i sprawa jest sprawdzana ponownie przez dodatkowe osoby.

@Nawii' chętnie bym Cię zapoznała z narzędziami jakimi dysponujemy ale nie mam takiej możliwości bo nie jesteś w teamie. Zapewniam, że Support bez problemu rozpoznaje I i l :D (duże "i" oraz małe "L") i temu podobne przypadki. Żaden uczciwy gracz nie dostał bana przez coś takiego.
    Wasze wyobrażenie o naszej pracy jest totalnie oderwane od rzeczywistości ale nic na to nie poradzimy.

@Rebirth" zastanowiłeś się kiedyś nad tym, że kicki dostajesz nie za grę, a za to jak się zachowujesz wobec graczy? Niektórzy mogą Cię znać, nie do końca od tej najlepszej strony. Poza tym jedna osoba Cię nie wykopie z pokoju, cały team musi o tym zadecydować. Nie lubisz tego, pisałeś o tym cały wątek ale tak działa system wyrzucania z meczu przez graczy.
    Czy w przeciwieństwie do graczy, których nazywasz "noobami" to byłeś gwiazdą ESLa, a teraz regularnie stoisz na podium grając cup'y? Jeżeli tak to Twoja sława pro gracza nie dotarła do skromnych progów administracji. Pochwal się bo nie wierzę, że taki pro gracz jedynie czasem na TDMach gra. Na cup'ach nie dostaniesz kicka za pro grę :D serio.

Podsumowując: nie KD czyni Supportera. Tą zasadę wyznawał również wspomniany Community Manager (nie admin) Stoked.

Jeżeli ktoś jest chętny zmierzyć się z pracą w Supporcie i jest w stanie znieść ogrom "miłości" ze strony graczy zapraszam do złożenia podania.
    Jeżeli macie nagranie hackerów wyślijcie je nam przez System Support.
    Jeżeli jakiś GM lub GA złamał wg Was regulamin lub potraktował w sposób niesprawiedliwy to również należy to zgłosić.

Pozdrawiam i życzę miłej gry,
    Ulti
    S.K.I.L.L. Game Administrator
  • Ulti wrote:

@Rebirth" zastanowiłeś się kiedyś nad tym, że kicki dostajesz nie za grę, a za to jak się zachowujesz wobec graczy? Niektórzy mogą Cię znać, nie do końca od tej najlepszej strony. Poza tym jedna osoba Cię nie wykopie z pokoju, cały team musi o tym zadecydować. Nie lubisz tego, pisałeś o tym cały wątek ale tak działa system wyrzucania z meczu przez graczy.
    Czy w przeciwieństwie do graczy, których nazywasz "noobami" to byłeś gwiazdą ESLa, a teraz regularnie stoisz na podium grając cup'y? Jeżeli tak to Twoja sława pro gracza nie dotarła do skromnych progów administracji. Pochwal się bo nie wierzę, że taki pro gracz jedynie czasem na TDMach gra. Na cup'ach nie dostaniesz kicka za pro grę :D serio.

Podsumowując: nie KD czyni Supportera. Tą zasadę wyznawał również wspomniany Community Manager (nie admin) Stoked.

Jeżeli ktoś jest chętny zmierzyć się z pracą w Supporcie i jest w stanie znieść ogrom "miłości" ze strony graczy zapraszam do złożenia podania.
    Jeżeli macie nagranie hackerów wyślijcie je nam przez System Support.
    Jeżeli jakiś GM lub GA złamał wg Was regulamin lub potraktował w sposób niesprawiedliwy to również należy to zgłosić.

Pozdrawiam i życzę miłej gry,
    Ulti
    S.K.I.L.L. Game Administrator

Moze i nie jestem gwiazda Esl , ale potrafie grac. O ile oczywiscie mi sie chce. Bez rozgrzewki tez nie idzie mi najlepiej niekiedy , ale mimo to i tak mnie wyrzucaja nie za zachowanie tylko za napisanie komus , ze posiadam 144hz i 300 fps w grze... albo ze nagrywam gre i moge mu udostepnic. Wiec przyczyna lezy raczej w toksycznym community. Wracajac do Cup'ow trzeba miec czas. Wiadomym jest , ze pracujac w Polsce pracuje sie nawet w soboty , a wtedy wiekszosci one sie odbywaja , wiec odpadam z tego wzgledu , bo co mi po wygranym cupie jak nie bedzie co do garnka wsadzic czy na rachunki?

Ogrom milosci powiadasz jak dla mnie oko za oko (Prawo Hamurabiego) powinno obowiazywac caly czas. Co mi po Regulaminie , ze gosc mi matke zwyzywa od najgorszych , a ja mu odpowiem zeby sie Zamknal i dostaje bana na czat przykladowo?

Nie , ale to nie dla mnie.

Co do hackerow nie trzeba byc hackerem by rozpoznac hackera tylko miec doswiadczenie i wiedziec co jest mozliwe/nie.
    W kazdym reporcie jaki wysylam mam 100% trafnosc , a mimo to ci sami goscie na odpale po paru miesiacach biegaja. Ps:Zalega mi ze 100 reportow jeszcze na dysku , a to wszystko z ponad tygodnia tylko jak juz mowilem jest to bez celowe.
  • Ulti wrote:

Nigdy KD nie było wyznacznikiem w tych kwestiach i nie będzie.
    Poza znajomością gry, co jest ważne oczywiście, to liczy się kwestia osobowości i kultura języka. Niestety Ci najgłośniej krzyczący na forum i w grze zazwyczaj mają w tych kwestiach najgorsze wyniki.
    Waszym priorytetem jest banowanie cheaterów. A jak gość, co lata z chociażby perfidnym wh lub triggerbotem na snajperce może zostać zbanowany.. skoro przyjmujecie do administracji ludzi niekompetentnych na to stanowisko, z 0.8 kd i bez jakiejkolwiek wiedzy o grze, co na pubie nie wychodzą na 0 :D Odnośnie bezpodstawnych banów podczas gry, bo ktoś zjechał gm'a/ga'a/cm'a - na przykładzie hackz0ra, gdyby nie nagrywał tamtych 2 meczy napisalibyście mu, że konto zostało trwale zablokowane z powodu używania niedozwolonego oprogramowania i nie podlega to dyskusji i dalszym wyjaśnianiom :D Wyobraź sobie, że nie niektórzy nie mogą nagrywać z powodu słabego komputera, a wtedy już nie mają możliwości odzyskania konta. Więc widać Waszą niekompetencję.

Ulti wrote:

Z Waszych wypowiedzi można wywnioskować, że powinniśmy hackerów przyjąć do teamu - no kto jak kto ale oni najlepiej wiedzą jak wygląda hack. Na dodatek ilu by było kandydatów Takich cyrków jednak nie odstawiamy.
    Ehh... Jeśli dla Ciebie ktoś, kto dobrze gra, jest hackerem, to nie mam więcej pytań.

Ulti wrote:

Notabene odniosę się jeszcze do tego, bo sam jestem często kickany przez ebay botów, bo za dobrze gram. Na przykład:
    i.imgur.com/traOXrc.jpg
    Nic nawet nie pisałem na chacie, ledwo wbiłem robiąc 9 killi w 2 pierwszych rundach i oczywiście team pełen Turków mnie wywala, bo według ich widzimisię mam aimbota. A wtedy nie miałem nawet tak dobrego aima (j. ang - cel), bo był to mój 1 mecz na nowym monitorze. Nawet gdy grałem na telewizorze z 59 hz i input lagiem, co 2 mecz na chacie "Odbywa się głosowanie w kwestii wykluczenia wykluczenia Nawi' ". Tak samo jak Rebirtha i każdego, kto gra lepiej kickają za zbyt dobrą grę, a nie za zachowanie.
  • Rebirth" wrote:

Co mi po Regulaminie , ze gosc mi matke zwyzywa od najgorszych , a ja mu odpowiem zeby sie Zamknal i dostaje bana na czat przykladowo?
    Jestem przekonany, że nie zostaniesz zablokowany poprzez napisanie do kogoś tylko i wyłącznie "zamknij się".
    Sądząc po Twoim zachowaniu i ciągłym przelewaniu swoich żali na forum (+ ilości wulgaryzmów w Twoich postach, które musiałem cenzurować), to raczej mało prawdopodobne żebyś takiej osobie odpisał w tym stylu. Bądźmy ze sobą szczerzy.

Najlepiej w ogóle znieść regulamin i niech zapanuje totalna anarchia, przecież i tak nie jest Ci on potrzebny.

Nawii wrote:

skoro przyjmujecie do administracji ludzi niekompetentnych na to stanowisko, z 0.8 kd i bez jakiejkolwiek wiedzy o grze, co na pubie nie wychodzą na 0
    I znowu temat przyjmowania niekompetentnych ludzi do zespołu.
    Czemu stwierdzasz, że ktoś nie nadaje się na dane stanowisko, skoro nie masz zielonego pojęcia o wszystkich obowiązkach jakie się z nim wiążą?
    Nawiązując do wymienionych przez Ciebie kompetencji - mam 1.3 KD ratio, ponad 2000 godzin gry i nie wychodzę na zero tylko w przypadkach, gdy rozmawiam z użytkownikami na chacie nie zwracając uwagi na statystyki lub przeciwnik jest na wyższym poziomie. Co do samej wiedzy o grze, to mogę Cie zapewnić, że każdy członek zespołu zna ją kilka razy lepiej niż zwykły użytkownik. Jesteśmy tu żeby wspierać użytkowników, dlatego ta wiedza musi być w każdym przypadku (mówiąc tylko i wyłącznie o grze) większa.

Polonista nie będzie udzielał korepetycji z fizyki, jeśli jego wiedza z tego zakresu jest mniejsza niż osoby, którą zamierza uczyć.
    Proste jak budowa cepa. Inaczej tego wytłumaczyć nie umiem.

Nawii wrote:

Wyobraź sobie, że nie niektórzy nie mogą nagrywać z powodu słabego komputera, a wtedy już nie mają możliwości odzyskania konta. Więc widać Waszą niekompetencję.
    Rozumiem, że będziesz zarzucał sędziemu brak kompetencji, jeśli osoba pozwana nie będzie w stanie wybronić się z zarzutów? Przez całe dwa lata na stanowisku supportera nie spotkałem się z dosłownie żadnym przypadkiem niesprawiedliwego nałożenia blokady, która po ponownym rozpatrzeniu sprawy nie została by zniesiona.

PITI wrote:

@Ulti no nie dziwie się ze nie gra cupów jak jest taki syf do wygrania, kto normalny to w ogóle gra?
    Na przykład ja. Chociaż lepiej byłoby napisać, że grałem, bo z pewnych powodów nie mogę w nich startować. Grasz po to, żeby wygrać, a nagrody są tylko dodatkiem do satysfakcji z pokonania wszystkich przeciwności na drodze do zwycięstwa. Z takiego założenia wychodzę.

Na samym końcu pragnę zacytować kawałek wypowiedzi Ulti

Ulti wrote:

Dodam tylko tyle, że poza ciągłym narzekaniem każdy ma możliwość przejścia do działania i postawienia pierwszych kroków na drodze do zmian.

Gorąco zachęcam do składania podań :)
    Lereth

• @Lereth Kto chce zostać GM w grze która lada moment umrze? Nawet nie pisz ze nie umrze, bo ja i ty wiemy jaka jest prawda. Gra umrze w głownej mierze przez dragonfly, oraz w mniejszej przez was. Dlaczego przez was? Ponieważ banujecie jak głupi tych cheaterów ale co wam to da? Ziomek wpisuje w gogle mac id changer *nie które cheaty posiadają już taka funkcje w launcherze* i gra dalej na odpale. TUTAJ MUSICIE ZMIENIC SPOSOB REJESTRACJI KONTA, MUSSI BYC ZNACZNIE TRUDNIEJSZY EW JAKAS BLOKADA - 1 konto na 7 dni, wtedy będzie znaczna mniejsza ilość cheaterów. A przez dragonfly dlatego że są [ciach] którzy zbijają tylko kase na tej grze i w innych wersjach sf2 niż koreańskie mają [ciach]. Pozdro 600 bonus bgc

//Usunąłem zbędny wulgaryzm z Twojego postu,
    Lereth
  • Lereth wrote:

I znowu temat przyjmowania niekompetentnych ludzi do zespołu. Czemu stwierdzasz, że ktoś nie nadaje się na dane stanowisko, skoro nie masz zielonego pojęcia o wszystkich obowiązkach jakie się z nim wiążą? Nawiązując do wymienionych przez Ciebie kompetencji - mam 1.3 KD ratio, ponad 2000 godzin gry i nie wychodzę na zero tylko w przypadkach, gdy rozmawiam z użytkownikami na chacie nie zwracając uwagi na statystyki lub przeciwnik jest na wyższym poziomie. Co do samej wiedzy o grze, to mogę Cie zapewnić, że każdy członek zespołu zna ją kilka razy lepiej niż zwykły użytkownik. Jesteśmy tu żeby wspierać użytkowników, dlatego ta wiedza musi być w każdym przypadku (mówiąc tylko i wyłącznie o grze) większa.
    Głównym obowiązkiem na tym stanowisku, jak już pisałem w wcześniejszych postach, jest banowanie cheaterów. A jeśli ktoś nie ogarnia gry - nie powinien nawet na nim być. Po czym stwierdzam, że ktoś nie ogarnia gry? Np. trzyma celownik na ziemi i strzela po kolanach, a movement jakby 1 raz odpalił grę, - czyli opis większości gm'ów, szczególnie tych nowych. Żeby mnie taki zabił musiałbym wbiec mu pod lufę i błagać na kolana, bo jak patrzy się na reakcję takiego (tzn. timing), to aż się płakać chce.

Lereth wrote:

Dodam tylko tyle, że poza ciągłym narzekaniem każdy ma możliwość przejścia do działania i postawienia pierwszych kroków na drodze do zmian.

Gorąco zachęcam do składania podań
    Tak jak napisał PITI, kto by chciał zostać gm w grze, która jest już prawie kompletnie martwa... Zresztą macie skłonność przyjmowania do administracji samych botów, bo dla Was każdy, kto gra lepiej jest hackerem :)

Lereth wrote:

Rozumiem, że będziesz zarzucał sędziemu brak kompetencji, jeśli osoba pozwana nie będzie w stanie wybronić się z zarzutów?
    Sędzia musi mieć dowody, żeby kogoś skazać, więc mylisz znów pojęcia.