Giriş Yapılamadı.: Yetkilendirme Başarısız.

Language sections

• Selam..
    Daha önceden oynadığım hesaba bugün giriş yapamıyorum. Daha önce benzeri bir konu açılmış ama sorunun kayıtta olduğu söylenilmiş. Ama ben sabah oynadığım hesabıma akşam giremiyorum Yetkilendirme Başarısız diyor. Yardım edebilecek var mı?

• e-mail hesabım zaten oyun girişinde kayıtlı şifreminde yanlış oldugunu sanmıyorum yaklaşık 3 haftadır oynuyorum. En başta yazdığım gibi daha önce giriş yapabiliyordum sabah oynadım akşam giremiyorum diğer hesabımıda denedim oda olmuyor

• Eğer e mailiniz aktif olduğundan eminseniz,ya şifrenizi yanlış yazıyorsunuzdur yada email ile değilde kullanıcı adı ile giriş yapıyorsunuzdur.

hayır bu sorunu bende sık sık yaşıyorum en az 8-9 kere yaşadım komple kapatıp 2-3 kere deneyince giriyor

• Sanırım oyun genelinde şifrelerle oynama yapılmış sadece rakamlardan oluşan şifremi sıfırlamam gerekti sıfırladığım da harflerinde gerektiğini söyledi yani e-mail aktifleştirme ile alakası yok sadece oyunda yapılan değişiklik kişilere haber verilmiyor ;)

• Email adresimi doğru yazdım doğruladım ama 4 gün sonra bu hata çıktı Yardım LÜTFEN :grumble:

• Ben şifremi e-postadan aktif ettim hatta olur diye ana sayfadaki hesabımı da yeniledim ve açık tuttum ama hala Yetkilendirme Başarısız diyor. Bu arada ilk kez oyuna giriyorum. İlgilenirseniz sevinirim... :D :dash:

• Arkadaşlar mutlaka şifreyi yanlış yazıyosunuz yada e_maili oyunla bir alakası yok bu işin şifrenize dikkat edin büyük küçük har yazmışsınızdır. şifre unuttuma tıklayıp yeni şifre alın sorununuz kesin çözülür. :gamer:

Konuyu hortlatmak istememiştim ama benim de başıma yeni geldi bu olay. 2 tane charıma giriş sağlayamıyorum oyunda ve sitede yetkilendirme başarısız diyor.Şifremi sıfırladığım halde.İnşallah ban yememişimdir sadece bug olmuştur.Dileğim bu

• Yok gerçekten çıldırıcam.Daha yeni yükledim oyunu.güncellenmesini 2 saat bekledim.Bir hevesle oyun yükledik.Hesabımı da oluşturdum şimdi.Aynı şeyleri yazıyorum ama yok.Yetkilendirme başarısız?Sakın yanlış yazmışsındır demeyin gerizekalı değiliz o kadar.5 defa 10 defa yaklaşık 20 defa yazdım.Kullanıcı adını yanlış yazdığımı düşmezsiniz her halde.Allah aşkına adam gibi çözüümünü bulun söyleyin bir şeyler söyleyin.