Drobne video

Language sections

• Wiem , ze jakosc slaba , bo mialem ustawione 30fps w shadowplay'u , ale nadal jest ogladalne.
    Obecnie nie mam czasu zbytnio nagrywac , bo praca itd.

Jednak mysle , ze warto wstawic 3 video , ktore nagralem kiedy mialem ciut lepsza forme , niz obecnie kiedy nie trenuje juz kompletnie mojego aima , a wiem , ze moglby byc lepszy.
    Jest to rowniez dowod na to , ze nie jestem odpalony , lecz cale syf2 community jest do bani i zostawiam ich 100 lat za mudzinami.

PS:Video nie bylo edytowane , a jedynie zmieniony format na mp4 dla szybszego wgrywania na yt.

1.

2.

Oraz jak sprawic by ludzie na czacie zaczeli pisac "Jak wezwac admina" w j.ang :)

Dla ciekawskich:
    Myszka SS Rival 700
    1800 dpi 65 w grze
    Jasnosc 80
    "Hold to aim"
    "Ci sami zolnierze"

Rozdzielczosc 1024x768
    Minimalne ustawienia
    Brak krwi itd.

Monitor Asus vg248qe 144hz 27'
    Bez czarnych paskow

Sluchawki
    Hyperx Revolver

Sprzet
    Asus Strix z270f Gaming
    Kingston HyperX DDR4 2x8gb 2666mhz cl16

Kingston SSD 240gb
    Hdd WD Blue 2tb 3,5"
    Obudowa InWin303 White + Aurora
    Chlodzenie wonde NZXT Kraken x52 240mm
    Procesor i7 7700K 4,20ghz
    Asus GeForce Gtx1080 Advanced 8gb
    Zasilacz Corsair Cx650M 650W

Mam nadzieje , ze teraz bedzie mniej placzkow , a jesli nadal nie to zapraszam 1 v 1 po uprzednim umowieniu sie.
    Gracz z Critical Wonder chcial 1 v 1 po czym mnie wyrzucil przed startem meczu , wiec wygrana wg. mnie jest 3 z rzedu procz 2 nagranych na yt :)

• Grasz na prawdę dobrze, a masz może klanik? Jak nie to napisz. Swoją drogą, kilka błędów:
    - Najpierw przymierzaj potem strzelaj, nie na odwrót bo wtedy bardziej random strzały lecą jak normalne,
    - Hold-2-aim jest lekko niewygodne, lepiej to wyłącz,
    - a i staraj się nie biegać z granatem w ręku xd
    Pozdro, czekam na odp..

• Mam klan :)
    Prawie 90% wygranych cw i raczej nie zamierzam zmieniac.
    Kd 2.3 i ~70% hs ratio.

Wiem jak uzywac famasa czasem po prostu myszka nie zareaguje na klikniecie.
    A bieganie z granatem typowy blad , ale na team death matchu nawet jak mnie zabija moge szybko sie odrodzic i sie zemscic. Na blastingach i seizurach tak juz nie biegam i wiedza to wszyscy , ktorzy mnie spotkali jak trudno mnie zabic.

Hold to aim jest dla mnie idealny i nie wyobrazam sobie grania bez tego jakos tak sie przyzwyczailem.

• Spoko, ogółowo kojarzę Twój nickname ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie Cię widziałem i w jakich okolicznościach, co do grania z granatem w łapie na tdm to fakt, niby błąd ale poziom tak jest tak niski, że nie ma mowy by gracz zdążył Cię zabić zanim wyciągniesz broń. Co do Hold2aim, Twój wybór. Osobiście w życiu bym się nie nauczył tak grać, dlatego szanuje. A tak z ciekawości, jaki klan?

• Nastpne video z 1 v 1 zmienilem ustawienia w shadowplay na 2160p , poniewaz niektorzy potrafia plakac i zarzucac , ze moja maszyna nie da rady wycisnac wiecej lub dlaczego nie gram w FHD i 4k?

Nie gram z prostego powodu bola oczy i przyzwyczajenie do minimalnych ustawien graficznych.

Poprawiłam wyświetlanie filmu.
    Voilie

• Tylko dlatego , ze przestalem cwiczyc aima i grac w ta gre w ktorej odpaly mimo reporta w postaci video dalej graja z beczkami i 29999 ammo lub wh :)

Teraz bf5/pubg/warface i black squad , a w skilla mam gleboko...