Brak dowodów i ban

Language sections

• Grając z tureckim clanem gość miał na początku w nicku (15) ale nie o to chodzi graliśmy z nimi my 3 ich 5 i przegrywali więc turk 15 się odpalił ale nawet z tym sobie nie radził zawołał znajomego GM I w 9 z 10 rund ja i mój kolega dostaliśmy bana za nic suport pisze że ban nie podlega dyskusji ani rozpatrywaniu decyzja podjęta. A bezpodstawnie bez zadnego dowodu dali nam bana. Najgorszy support jaki istnieje Lereth gratuluje żałosnego zespołu i waszego braku honoru i sprawiedliwości wasz support to totalne dno i żenada nic poza tym.

Pewnie od razu usunięcie bo się prawdy boicie. Administracja banuje uczciwych hackom pozwala grać. Dowodów w formie video nagrania na niewinność nie wzięli pod uwagę i gdzie tu sprawiedliwość Luca accipiter gdzie wasz honor ???

Administratorzy hmm??? Nie wiem czy można was tak nazwać zbanowaliscie mi konto bez podstaw do tego. Nagranie z meczu mam ale wy nawet tego pod uwagę nie bierzecie bo po co lepiej układy z tureckimi klanem mieć. A każdy wie że tureckie klany inaczej ludzie w nich grający mają hacki. Ale to ja bana dostałem bo turk przegrywał nawet z nimi. Gratulacje za ogrniety system support i ludzi którzy się nim zajmuja to porażka. A to pisał administrator (Jeden zrzut ekranu lub film, na którym ktoś raz ustrzelił headshota w nieprawdopodobny sposób, nie są wystarczającym dowodem aby tą osobę zbanować.

Skąd wywnioskowałeś, że wystarczy tylko ss gdzie ktoś przyznaje się do używania cheatów?

LERETH TY TO NAPISALEŚ TO ZA CO KONTO MAGIC DOSTAŁ BANA ??? SAMI SOBIE ZAPRZECZACIE DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO.

Zapewne moje wpisy zostaną usunięte ale mam zrzuty ekranu w razie co to udostępnie to wszędzie wiadomości z ticketow tez z supportem bo ban jak mówisz musi mieć podstawy a ty do zbanowanie konta

♣♪♥M♩a♪G♩i♪C♥♪♣nie mieliście podstaw a filmiku na którym jestem nagrany bo mój kolego nagrywał nawet pod uwagę nie wzieliscie. Brak honoru i odwagi do przyznania się do błedu. A nagranie jest z tego meczu co dostałem bana za nielegalny program co miejsca nie miało ale wy bez dowodów wiecie lepiej. Żal mi waszej głupoty gra upada i to jest wasza wina!!!! nawet pewnie nie odpiszesz olejesz mnie jak zawsze ale wy racji nie macie

♣♪♥M♩a♪G♩i♪C♥♪♣