Luca Game Master - PL

• Male
  • from Poland
  • Member since Mar 23rd 2017
  • Last Activity:
Profile Hits
1,530
Language sections

• Luca Nov 27th 2017

Nikt, kto kontaktuje się z działem support, nie jest "olewany"
    Serio ty to napisałeś Luca ss ci tu wstawić jak pięknie olewacie graczy,? I nie jestem sam już z 20 osób mam. Do przedstawienia wam winy.
  • Konto posiadane od 3-4 lat zainwestowane w nie pieniądze i dużo czasu a wy to macie gdzieś. W pierwszej kolejności cały zespół powinien wylecieć a własciciel szukać osób które ogarniają kto ma hacki kto ich nie ma bo wy dzieci tego nie potraficie.
  • Administratorzy hmm??? Nie wiem czy można was tak nazwać zbanowaliscie mi konto bez podstaw do tego. Nagranie z meczu mam ale wy nawet tego pod uwagę nie bierzecie bo po co lepiej układy z tureckim klanem mieć. A każdy wie że tureckie klany inaczej ludzie w nich grający mają hacki. Ale to ja bana dostałem bo turk przegrywał nawet z nimi. Gratulacje za tak nieogarniety system support i ludzi którzy się nim zajmuja to porażka. A tu pisam administratos (Jeden zrzut ekranu lub film, na którym ktoś raz ustrzelił headshota w nieprawdopodobny sposób, nie są wystarczającym dowodem aby tą osobę zbanować.

Skąd wywnioskowałeś, że wystarczy tylko ss gdzie ktoś przyznaje się do używania cheatów?

I na koniec, w więzieniu ludzie też siedzą "za nic", prawda? LERETH TY TO NAPISALEŚ TO ZA CO KONTO MAGIC DOSTAŁ BANA ??? SAMI SOBIE ZAPRZECZACIE DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO.)Zapewne moje wpisy zostaną usunięte ale mam zrzuty ekranu w razie co to udostępnie to wszędzie wiadomości z ticketow tez z supportem bo ban jak mówisz musi mieć podstawy a wy do zbanowania konta

♣♪♥M♩a♪G♩i♪C♥♪♣nie mieliście podstaw a filmiku na którym jestem nagrany bo mój kolego nagrywał nawet pod uwagę nie wzieliscie. Brak honoru i odwagi do przyznania się do błedu. A nagranie jest z tego meczu co dostałem bana za nielegalny program co miejsca nie miało ale wy bez dowodów wiecie lepiej. Żal mi waszej głupoty gra upada i to jest wasza wina!!!! nawet pewnie nie odpiszesz olejesz mnie jak zawsze ale wy racji nie macie. Do suportu już nie ma co pisać bo po co jak nie odpisuje tylko odznacza jako historię bez odpowiedzi porażka.
    • Dziękuję za konstruktywną krytykę.

Sprawy dotyczące kont użytkowników, w tym blokady kont, są rozpatrywane przez system support i tylko tam możemy o nich rozmawiać. Wszystkie dowody, szczegóły i informacje proszę przesyłać właśnie przez nasz system.

Nikt nie jest "olewany". Każde zgłoszenie jest przez nas rozpatrywane, a użytkownik otrzymuje odpowiedź chyba, że wysyła kolejne zgłoszenia, dotyczące tej samej sprawy - wtedy uznajemy to jako spam.

Nie zalecam udostępniania treści rozmów przeprowadzonych w systemie support osobom trzecim.
    • Nie no wcale nie jest olewany. Jakim cudem w trakcie gry GM mnie zablokował nie mając do tego podstaw. A no w taki sposób że turecki clan na który grałem ma znajomego GM i tylko dla tego mam bana. I według was to jest ok? Zero sprawiedliwości.
    • Administratorzy są też graczami, mają znajomych, są członkami klanów, itp. Konta nie są blokowane, bo "mam znajomego GMa". Świat jest "mały", ludzie mają jakieś powiązania, znajomości, koleżeństwo, lecz regulamin jest jeden. Jeżeli go złamiesz, poniesiesz za to karę.
      Powód blokady Twojego konta oraz inne wyjaśnienia poznasz tylko w systemie support.
    • Haha gracz z Turcji napisał wyraźnie nas wysmiewajac że ma znajomego GM i dostaniemy bana po czym nie minęły 2 min i ban. Jest to niesprawiedliwe i nie wciskaj tu kitu że znajomość GM nie ma wpływu bo ma. Ban był bezpodstawny ale wy jako administratorzy nie macie odwagi przyznać się do błędu.
    • I nie złapałem żadnego regulaminu a do was to nie dociera.
  • Why this game dead ? :D
  • how i can enter in the team gameforge in skill admin etc... i play since 2013
    • Hello Trip. What is your native language?
  • disappeared the black mamba in account can you give me a hand?
  • Parli italiano ? Per favore urgente
    • I'm sorry, I don't :(
  • good day I was banned on the 20002003 account and I was told to contact a GM a question I have .... how long is my account blocked or a time?
  • Może bug z przyjmowaniem prezentów zostać naprawiony?
    • Błąd ten wystąpił nieoczekiwanie, nie znamy przyczyny. Nasz zespół robi co może, aby go naprawić.
  • :cookie:
  • ja ty sam mnie zlałeś ... sprawdź sobie ten numer zgłoszenia na support #16401998

dodatkowo dalsze próby kontaktu w tej sprawie będą traktowane za spam

to jak ja mam to traktować po raz enty piszę że nie złamałem regulaminu
    a wy mi wciskacie że złamałem wiecie lepiej ode mnie co ja robię w swoim życiu no kuchnia bela
  • Po co mamy się kontaktować z działem suport skoro zlewają nas tam ciepłym moczem
    • Nikt, kto kontaktuje się z działem support, nie jest "olewany".
    • to jest smieszne glaszam bota i nic nie robia olewaja gownem nie moczem a ty mozesz bylem w DE gamemaster i h** robilem nic nie robilem odpowiadalem na tickety kopiuj i wklej i koniec i to samo robisz ty wiec nie gadaj gowna
    • Proszę o zachowanie odrobiny kultury w swoich wypowiedziach.
      Wszystkie zgłoszenia są analizowane przez nasz zespół i żadne z nich nie jest "olewane". Widocznie zgłoszony przez Ciebie "bot" nie jest "botem" lub postępowanie przeciwko niemu jest jeszcze w trakcie weryfikacji.
  • Jak oni mi pomogoł?
    • W sprawach dotyczących swojego konta gracze powinni kontaktować się przez system suport
      support.skill.gameforge.com/index.php?lang=pl
    • Ok dzięki za odpowiedz
    • supprot to se w dupe wszadzcie gdy teraz sie loguje a to beszczelnie mnie
      nie zalogywuje
    • To wszystko co mogę powiedzieć poza systemem support. W razie wątpliwości - proszę o kontakt z supportem.
      Na przyszłość ciut więcej kultury!
    • Luca jak niby mamy walczyc o konta,jak wy grozicie nam banem na suport ?