Accipiter First Lieuteneant

• Male
  • from Polska
  • Member since Jul 5th 2018
  • Last Activity:
Profile Hits
695
Language sections

• Why you are not gm?
  • Chciałeś ze mną rozmawiać, Jumper mi mówił.
  • i cant login to me acc to game and to oficial site sorry for me bad eng
    • I can't help u on board u must send ticet to support ^^
  • Hi GM i have a problem whit a new GM to smoll lv he ban me acc becouse he comme in rom and he play whit hack i tell hime to clase and i tell hime i make video and i make report to forum but he give me ban
  • video recorded ,you GM abbuser ,ahahhahahahhah thx viddeo trash
  • Aktywny jesteś A odpisać się boisz boicie się prawdy. Zaraz pewnie usunieszmoje wpisy. Ale spoko zabespieczam wszystko. Odpowiecie już niedługo za bezpodstawne zablokowanie mojego konta
  • Bana na suport dac chcesz śmieszni jesteście. Ja do was o pomoc a dla Was wazniejsi są tureckie odpadły.
  • Administratorzy hmm??? Nie wiem czy można was tak nazwać zbanowaliscie mi konto bez podstaw do tego. Nagranie z meczu mam ale wy nawet tego pod uwagę nie bierzecie bo po co lepiej układy z tureckimi klanem mieć. A każdy wie że tureckie klany inaczej ludzie w nich grający mają hacki. Ale to ja bana dostałem bo turk przegrywał nawet z nimi. Gratulacje za tak nieogarniety system support i ludzi którzy się nim zajmuja to porażka.Jeden zrzut ekranu lub film, na którym ktoś raz ustrzelił headshota w nieprawdopodobny sposób, nie są wystarczającym dowodem aby tą osobę zbanować.

Skąd wywnioskowałeś, że wystarczy tylko ss gdzie ktoś przyznaje się do używania cheatów?

I na koniec, w więzieniu ludzie też siedzą "za nic", prawda? LERETH TY TO NAPISALEŚ TO ZA CO KONTO MAGIC DOSTAŁ BANA ??? SAMI SOBIE ZAPRZECZACIE DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO.Zapewne moje wpisy zostaną usunięte ale mam zrzuty ekranu w razie co to udostępnie to wszędzie wiadomości z ticketow tez z supportem bo ban jak mówisz musi mieć podstawy a ty do zbanowanie konta

♣♪♥M♩a♪G♩i♪C♥♪♣nie mieliście podstaw a filmiku na którym jestem nagrany bo mój kolego nagrywał nawet pod uwagę nie wzieliscie. Brak honoru i odwagi do przyznania się do błedu. A nagranie jest z tego meczu co dostałem bana za nielegalny program co miejsca nie miało ale wy bez dowodów wiecie lepiej. Żal mi waszej głupoty gra upada i to jest wasza wina!!!! nawet pewnie nie odpiszesz olejesz mnie jak zawsze ale wy racji nie macie
  • Merhaba bu etkinlik ler Türkçe niye paylaşım yapılmıyor hiç bir yerde paylaşım yok
  • Ale lekcje odrobiles?
  • Ale lekcje odrobiłeś?
  • Worst gm ever
  • ahaaaaaaaaaaaaaaaa
  • elo ;p
  • +Rep